MuMeLadder 2018 – Historische lijst

De MuMeLadder 2018 met de posities in het verleden. Daarbij maken we sprongen van drie jaar: naar 2015, 2012 en 2009.

2018Artiest/Titel201520122009
1The Cure - A Forest322
2The Smiths - There Is A Light That Never Goes Out457
3Radiohead - Street Spirit (Fade Out)231
4Arcade Fire - Rebellion (Lies)6713
5David Bowie - "Heroes"783
6David Bowie - Life On Mars?585096
7Radiohead - Paranoid Android5137
8The Smiths - How Soon Is Now?1416
9The Beatles - A Day In The Life86155
10Pearl Jam - Black999
11Arcade Fire - Neighborhood #1 (Tunnels)1386
12New Order - Blue Monday111124
13Radiohead - Exit Music (For A Film)123562
14Massive Attack - Unfinished Sympathy102647
15Kate Bush - Wuthering Heights161017
16Depeche Mode - Enjoy The Silence151514
17The Rolling Stones - Gimme Shelter2222513
18Talking Heads - Once In A Lifetime686539
19Nina Simone - Sinnerman44241067
20The Beatles - Eleanor Rigby1779318
21Fleetwood Mac - Go Your Own Way4338420
22Portishead - Glory Box104118519
23The Sound - Winning7615644
24Sufjan Stevens - John Wayne Gacy, Jr.107341332
25The Velvet Underground - Venus In Furs20165
26Songs: Ohia - Lioness274191181
27Sigur Rós - Untitled #82515049
28Pixies - Debaser299523
29The Knife - Silent Shout3113191414
30Prince - Sign O' The Times47137175
31DJ Shadow - Stem / Long Stem82119
32Sigur Rós - Svefn-G-Englar12119112
33The Beach Boys - God Only Knows555391
34Bruce Springsteen - The River5783307
35David Bowie - Space Oddity381742
36The The - Uncertain Smile197641
37U2 - The Unforgettable Fire1414133
38The National - Bloodbuzz Ohio3628
39Bruce Springsteen - Born To Run5684156
40David Bowie - Starman308146136
41dEUS - Instant Street612319
42Bruce Springsteen - Thunder Road50267465
43David Bowie - Lazarus
44Tame Impala - Let It Happen
45Gorky - Mia32799942
46Sufjan Stevens - Chicago2052341033
47Marvin Gaye - Inner City Blues (Make Me Wanna Holler)42100472
48Kendrick Lamar - King Kunta
49Otis Redding - (Sittin' On) The Dock Of The Bay250125402
50Arcade Fire - Sprawl II (Mountains Beyond Mountains)128309
51Nick Cave And The Bad Seeds - The Mercy Seat242112
52The Doors - Light My Fire1266766
53The Rolling Stones - Sympathy For The Devil674243
54The Smiths - Bigmouth Strikes Again217233
55Pulp - Common People2325338
56Radiohead - Fake Plastic Trees344895
57Underworld - Born Slippy .NUXX48386240
58R.E.M. - Drive266855
59Sinéad O'Connor - Troy2829221
60Talk Talk - Such A Shame1013760
61The Waterboys - The Whole Of The Moon2148174
62The Doors - The End331311
63Prince & The Revolution - Purple Rain268224380
64Talking Heads - Psycho Killer1314620
65Joy Division - Love Will Tear Us Apart531210
66The Doors - L.A. Woman1184990
67David Bowie - Station To Station22531867
68The Church - Under The Milky Way734151
69The National - Fake Empire18954
70The Smashing Pumpkins - Disarm103104277
71Kate Bush - The Man With The Child In His Eyes723935
72Love - Alone Again Or1592718
73Pixies - Where Is My Mind?904532
74Arctic Monkeys - I Bet You Look Good On The Dancefloor202549
75Led Zeppelin - Stairway To Heaven353646
76Radiohead - Let Down183112
77Curtis Mayfield - Move On Up10859532
78The Cure - Disintegration1829972
79Talk Talk - Living In Another World7912976
80The Beach Boys - Good Vibrations122141134
81The War On Drugs - Red Eyes93
82Michael Jackson - Billie Jean432751615
83The Velvet Underground - Heroin846015
84Tori Amos - Winter71192231
85Massive Attack - Teardrop41186
86Simon & Garfunkel - The Sound Of Silence416182218
87Leonard Cohen - Famous Blue Raincoat517648297
88The Smashing Pumpkins - Tonight, Tonight96149385
89Archive - Controlling Crowds286
90The Waterboys - Don't Bang The Drum11913297
91Radiohead - No Surprises124
92Kate Bush - Cloudbusting9212328
93Nick Cave And The Bad Seeds - Jubilee Street146
94Queen - Innuendo135207
95Kristin Hersh - Your Ghost113153535
96Spinvis - Oostende417860
97Nick Cave And The Bad Seeds - Push The Sky Away317
98David Bowie - Blackstar
99Songs: Ohia - Tigress7541704
100Eefje De Visser - Scheef
101The Doors - Riders On The Storm45344
102Oasis - Don't Look Back In Anger51194
103The Cure - Lullaby127
104The Rolling Stones - Paint It Black81113140
105Pink Floyd - Comfortably Numb637761
106The Who - Baba O'Riley14373144
107The Clash - London Calling699179
108The Beatles - Here Comes The Sun3955509
109Deep Purple - Child In Time6094525
110Pearl Jam - Alive5271429
111Prince & The Revolution - When Doves Cry66105302
112Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond (1-5)1053354
113Orchestral Manoeuvres In The Dark - Maid Of Orleans (The Waltz Joan Of Arc)403183
114Radiohead - Karma Police469253
115The Cure - Pictures Of You1153026
116Lou Reed - Perfect Day13713638
117Arcade Fire - No Cars Go138383187
118Kate Bush - Running Up That Hill1429768
119Leonard Cohen - Suzanne29185122
120U2 - Bad6587
121Nick Drake - Northern Sky287416188
122Echo & The Bunnymen - The Killing Moon548221
123Marvin Gaye - What's Going On13489117
124R.E.M. - Losing My Religion207204286
125The Moody Blues - Nights In White Satin2229650
126Bob Dylan - Hurricane13093118
127Pixies - Monkey Gone To Heaven754725
128Grandaddy - He's Simple, He's Dumb, He's The Pilot239359
129Ben E. King - Stand By Me665251177
130R.E.M. - Nightswimming64102
131Supertramp - School10978347
132Manic Street Preachers - Motorcycle Emptiness102133169
133Arcade Fire - Intervention97101
134Neil Young - Heart Of Gold15098101
135Bruce Springsteen - Jungleland273403653
136Sam Cooke - A Change Is Gonna Come3058394
137Simon & Garfunkel - Bridge Over Troubled Water403130802
138David Bowie - Ashes To Ashes788065
139Jefferson Airplane - White Rabbit1066956
140Pearl Jam - Jeremy15870778
141Interpol - Stella Was A Diver And She Was Always Down444560282
14216 Horsepower - Black Soul Choir231120193
143Pink Floyd - Wish You Were Here12351257
144Donna Summer - I Feel Love1102191057
145Blue Öyster Cult - (Don't Fear) The Reaper129134115
146Johnny Cash - Hurt85165359
147R.E.M. - The One I Love20617682
148The Beatles - Come Together186409819
149Arctic Monkeys - When The Sun Goes Down5041456
150The Beatles - While My Guitar Gently Weeps59222
151Dire Straits - Brothers In Arms2101601933
152Metallica - One1401691369
153Neil Young & Crazy Horse - Cortez The Killer1809036
154Roberta Flack - The First Time Ever I Saw Your Face29864
155The Doors - The Crystal Ship1855248
156Nick Cave And The Bad Seeds - The Ship Song261231108
157Joy Division - Atmosphere16452227
158Boudewijn De Groot - Verdronken Vlinder147106407
159Pulp - Disco 200062262
160Killing Joke - Love Like Blood16651471
161The Beatles - Strawberry Fields Forever172126159
162Joy Division - Decades4075622
163Band Of Horses - The Funeral49128
164Bob Dylan - Like A Rolling Stone8612759
165Beach House - Myth635
166Elbow - One Day Like This152215336
167Ultravox - Vienna141401026
168Editors - Papillon117717
169Elliott Smith - Waltz #2332936291
170The Stooges - I Wanna Be Your Dog388732259
171Phosphorescent - Song For Zula646
172The Cure - Fascination Street17611177
173Jeff Buckley - Hallelujah244243204
174Massive Attack - Angel1555481
175The Cure - Just Like Heaven660430105
176Talk Talk - It's My Life20411789
177The Beatles - Something375733684
178The Cure - Friday I'm In Love564
179The Cure - Lovesong307241
180Dire Straits - Sultans Of Swing200265813
181Sigur Rós - Viðrar Vel Til Loftárása367307239
182Editors - Smokers Outside The Hospital Doors1333201537
183Nick Drake - Day Is Done309295130
184Gorillaz - Clint Eastwood246404658
185Metallica - Master Of Puppets297211902
186Neutral Milk Hotel - In The Aeroplane Over The Sea7057376
187The Cult - She Sells Sanctuary98221157
188The National - England4291444
189U2 - One228269772
190David Bowie - Sound And Vision16318785
191Iggy Pop - Lust For Life382289341
192The National - Mr. November1911484
193Mike Oldfield & Maggie Reilly - Moonlight Shadow430173415
194The National - Conversation 162581441
195The Beatles - Norwegian Wood (This Bird Has Flown)234199426
196Alphaville - Forever Young232
197Dire Straits - Telegraph Road219285
198Keane - Bedshaped396730
199Simple Minds - Someone Somewhere In Summertime11143273
200Sonic Youth - Teen Age Riot223772284
201Neil Young - Like A Hurricane112208
202Joy Division - She's Lost Control187557258
203David Bowie - Ziggy Stardust188148
204The Beatles - Penny Lane173321364
205Oasis - Champagne Supernova37163897
206The Velvet Underground - Sunday Morning99607
207Bruce Springsteen - Badlands335542537
208Tubeway Army - Are 'Friends' Electric?883298
209The Smiths - This Charming Man8320052
210R.E.M. - Find The River
211Klein Orkest - Over De Muur162203829
212The Smashing Pumpkins - Bullet With Butterfly Wings190270424
213R.E.M. - It's The End Of The World As We Know It (And I Feel Fine)283313135
214The Doors - Break On Through (To The Other Side)24514384
215Orchestral Manoeuvres In The Dark - Enola Gay171227264
216Franz Ferdinand - Take Me Out381375384
217The Animals - House Of The Rising Sun305103203
218dEUS - Hotellounge (Be The Death Of Me)808857
219Nick Cave And The Bad Seeds - Into My Arms333608206
220The Beatles - Tomorrow Never Knows255247
221Leonard Cohen - You Want It Darker
222Joe Jackson - Real Men236
223Queens Of The Stone Age - No One Knows87202366
224Simple Minds - New Gold Dream (81-82-83-84)8974261
225Radiohead - Jigsaw Falling Into Place213709
226Television - Marquee Moon177476228
227Arcade Fire - Neighborhood #3 (Power Out)1816140
228Queen - Bohemian Rhapsody226181414
229Eels - Novocaine For The Soul154193377
230U2 - Where The Streets Have No Name148138
231Suzanne Vega - Luka233271
232The Smiths - Panic277197100
233Golden Earring - Radar Love6583481706
234Radiohead - Lucky132556306
235Tom Waits - Martha91213160
236The Stone Roses - I Wanna Be Adored157122248
237Neil Young - Rockin' In The Free World264147322
238Creedence Clearwater Revival - Have You Ever Seen The Rain?
239PJ Harvey - The Glorious Land1491505
240The Cure - Plainsong465268
241Neil Young & Crazy Horse - My My, Hey Hey (Out Of The Blue)4001238143
242The Verve - The Drugs Don't Work156185268
243Midlake - Roscoe215899
244Procol Harum - A Whiter Shade Of Pale311155163
245Interpol - Evil218390222
246Interpol - Obstacle 1193570782
247Simon & Garfunkel - The Boxer229170
248Iggy Pop - The Passenger274357106
249Neil Young & Crazy Horse - Cowgirl In The Sand43615945
250Depeche Mode - Blasphemous Rumours516168107
251Rage Against The Machine - Killing In The Name2201161069
252U2 - New Year's Day11613575
253The Temptations - Papa Was A Rolling Stone304339918
254Black Sabbath - Paranoid22475265
255The Stone Roses - Fools Gold77121110
256Lana Del Rey - Video Games802808
257Radiohead - How To Disappear Completely2701069447
258R.E.M. - Man On The Moon216513
259Neil Young - The Needle And The Damage Done338519770
260Joy Division - New Dawn Fades16910829
261Prince And The Revolution - Let's Go Crazy
262Frank Boeijen Groep - Kronenburg Park373245
263Jacques Brel - Ne Me Quitte Pas208114146
264Mazzy Star - Fade Into You4522051478
265Suzanne Vega - Marlene On The Wall4571175
266PJ Harvey - To Bring You My Love5351118
267Talk Talk - Life's What You Make It9415480
268Neil Young - Old Man295186168
269Spinvis - Bagagedrager645718
270Liesbeth List & Ramses Shaffy - Pastorale498296864
271The Stone Roses - I Am The Resurrection203663559
272Portishead - Machine Gun168564
273New Order - True Faith179541283
274Editors - Munich153540
275Pearl Jam - Rearviewmirror808225678
276Oasis - Wonderwall54414501106
277The Kinks - Waterloo Sunset5241447139
278The Blue Nile - Tinseltown In The Rain195550582
279Angelo Badalamenti & Julee Cruise - Falling685599755
280M83 - Midnight City355
281Bobby Womack - Across 110th Street8341234
282dEUS - Suds & Soda254110147
283Tears For Fears - Mad World189177298
284Boudewijn De Groot - Testament334411621
285Spinvis - Voor Ik Vergeet631961252
286Sufjan Stevens - Casimir Pulaski Day247924
287The War On Drugs - Under The Pressure507
288Interpol - Leif Erikson241931287
289Japan - Nightporter16719130
290Lou Reed - Walk On The Wild Side281584335
291The Cure - The Same Deep Water As You95531578
292Muse - New Born74115243
293Supertramp - Fool's Overture1361311055
294Nick Drake - Things Behind The Sun597562293
295Deerhunter - Desire Lines985
296Talking Heads - Slippery People413314124
297CHVRCHES - The Mother We Share310
298PJ Harvey - Down By The Water
299R.E.M. - E-Bow The Letter165145149
300U2 - I Will Follow33027870
301Nirvana - Smells Like Teen Spirit9562116
302The Charlatans - The Only One I Know265902842
303Boston - More Than A Feeling438266713
304Tim Hardin - How Can We Hang On To A Dream?290317190
305Soundgarden - Black Hole Sun4062821539
306The White Stripes - Seven Nation Army217190324
307Joy Division - Transmission536459260
308Sigur Rós - Untitled #1603345
309The Smiths - I Know It's Over383331514
310Nirvana - Lithium661216208
311Fleetwood Mac - The Chain1135415
312Sigur Rós - Hoppípolla441691310
313Talk Talk - I Believe In You864297126
314Roxy Music - A Song For Europe272195172
315Nick Drake - Time Has Told Me634984515
316Songs: Ohia - Didn't It Rain101616861157
317dEUS - Nothing Really Ends505983174
318The Stranglers - Golden Brown2606687
319Marillion - Kayleigh586188999
320The Boxer Rebellion - Diamonds464
321The Rolling Stones - You Can't Always Get What You Want1063326425
322Courtney Barnett - Depreston
323The Doors - When The Music's Over348175178
324Talking Heads - Road To Nowhere446158
325Bruce Springsteen - Darkness On The Edge Of Town2961016837
326Beach House - Zebra1300878
327Belle And Sebastian - Judy And The Dream Of Horses474460636
328First Aid Kit - Emmylou409
329The Who - Won't Get Fooled Again435274432
330Damien Rice - The Blower's Daughter553604
331Blur - The Universal237942381
332The Stone Roses - Made Of Stone292496807
333Red House Painters - Katy Song676625572
334U2 - With Or Without You145144125
335Nick Drake - Pink Moon8551002194
336Tracy Chapman - Fast Car434109840
337Prince & The Revolution - Sometimes It Snows In April1101
338Stevie Wonder - Sir Duke894180319
339The Sundays - Here's Where The Story Ends111810191415
340Muse - Plug In Baby170347
341A Flock Of Seagulls - I Ran (So Far Away)227152787
342Songs: Ohia - The Black Crow1339945
343Dire Straits - Tunnel Of Love2824211459
344Kendrick Lamar - The Blacker The Berry
345Antony And The Johnsons - Hope There's Someone948948176
346Stevie Wonder - Superstition927183334
347Townes Van Zandt - Waitin' Around To Die1228666
348Damien Rice - 9 Crimes2761458
349The War On Drugs - Thinking Of A Place
350Sufjan Stevens - Fourth Of July
351Deep Purple - Smoke On The Water6018001373
352Dusty Springfield - Son Of A Preacher Man278337393
353Noir Désir - Le Vent Nous Portera4948351059
354Patti Smith Group - Because The Night468539
355Peter Gabriel & Kate Bush - Don't Give Up503412358
356The Shins - New Slang4536051284
357Morrissey - Everyday Is Like Sunday266652212
358Joy Division - Disorder293
359Oasis - Whatever3004981058
360R.E.M. - Country Feedback973408303
361Arcade Fire - The Suburbs3061076
362U2 - Sunday Bloody Sunday194520127
363dEUS - Roses262696196
364First Aid Kit - My Silver Lining643
365The Smashing Pumpkins - Cherub Rock471284524
366Marvin Gaye - Mercy Mercy Me (The Ecology)8841487541
367XTC - Dear God538302312
368Muse - Bliss139172343
369Nick Drake - At The Chime Of A City Clock1124722538
370Joy Division - Shadowplay1129966
371Bruce Springsteen - Backstreets9311237
372The Smiths - The Headmaster Ritual490
373Het Goede Doel - Alles Geprobeerd7731649
374Belle And Sebastian - The Boy With The Arab Strap907669
375MGMT - Kids573
376The Beatles - Lucy In The Sky With Diamonds402306372
377Oasis - Live Forever4127001110
378The Cranberries - Linger1337
379Pearl Jam - Yellow Ledbetter649729
380The Beatles - Happiness Is A Warm Gun
381Interpol - Untitled570343109
382Nirvana - Where Did You Sleep Last Night (Unplugged)267354
383Dire Straits - Private Investigations2632801080
384Pink Floyd - Echoes489228104
385Guns N' Roses - Sweet Child O' Mine3152881158
386Godspeed You! Black Emperor - Moya15001543563
387Angus & Julia Stone - Yellow Brick Road2431030
388Boudewijn De Groot - Eva1060450
389Blonde Redhead - 2377510851488
390Fischer-Z - So Long522218316
391Nick Cave And The Bad Seeds - Red Right Hand981826266
392The Killers - Somebody Told Me467996
393Pink Floyd - Us And Them666249408
394M.I.A. - Paper Planes5681725
395Aretha Franklin - (You Make Me Feel Like) A Natural Woman17081274861
396Eagles - Hotel California3894061807
397The Buoys - Give Up Your Guns1606554866
398Eddie Vedder - Hard Sun519
399Santigold - Disparate Youth495
400Blur - Song 26676841083
401Sigur Rós - Starálfur174201152
402The Smashing Pumpkins - Today235157
403Kraftwerk - The Model175378151
404Lloyd Cole And The Commotions - Rattlesnakes100140142
405U2 - I Still Haven't Found What I'm Looking For545428
406Arcade Fire - Reflektor114
407Radiohead - Idioteque1849071049
408The Velvet Underground - I'm Waiting For The Man40425469
409Funkadelic - Maggot Brain579443754
410Bill Withers - Ain't No Sunshine144124976
411Creedence Clearwater Revival - Who'll Stop The Rain3721443504
412U2 - Running To Stand Still415259367
413The Jesus And Mary Chain - Just Like Honey249904780
414Split Enz - Message To My Girl368535387
415The Smashing Pumpkins - 1979201210167
416Muse - Knights Of Cydonia151650606
417Creedence Clearwater Revival - I Put A Spell On You318232860
418The Doors - People Are Strange354294145
419Arcade Fire - Ready To Start421587
420PJ Harvey - The Words That Maketh Murder427
421Electric Light Orchestra - Mr. Blue Sky3522401035
422Simple Minds - Theme For Great Cities411139150
423The Velvet Underground - All Tomorrow's Parties43321231
424The Smiths - The Queen Is Dead323236119
425Amy Winehouse - Back To Black259372
425Manic Street Preachers - If You Tolerate This Your Children Will Be Next238546823
427The Jimi Hendrix Experience - All Along The Watchtower12544102
428This Mortal Coil - Song To The Siren1000349148
429Madrugada - The Kids Are On High Street212292423
430The Beach Boys - Sloop John B365338492
431Agnes Obel - Riverside377909
432Eels - Susan's House531568847
433Bob Dylan - Tangled Up In Blue350995263
434The Doors - Waiting For The Sun447
435AC/DC - Whole Lotta Rosie3031841556
436Archive - Collapse / Collide485620
437DJ Shadow - Building Steam With A Grain Of Salt337439
438The Police - Roxanne701281
439Elvis Costello & The Attractions - I Want You312630442
440Pearl Jam - Better Man1971611545
441Angelo Badalamenti - Laura Palmer's Theme6637131357
442System Of A Down - Chop Suey!2945931000
443Bruce Springsteen - Dancing In The Dark357832882
444Cockney Rebel - Sebastian641308301
445Big Star - Thirteen6571296
446Otis Redding - I've Been Loving You Too Long (To Stop Now)1109998351
447Nick Drake - River Man19679193
448The Velvet Underground - Pale Blue Eyes829962114
449The Doors - Love Her Madly390637220
450Porcupine Tree - Arriving Somewhere But Not Here930653452
451Portishead - Roads256610392
452The Waterboys - Red Army Blues728523348
453BAP - Kristallnaach424395
454Pearl Jam - Even Flow3451511197
455Editors - The Racing Rats275
456The National - Afraid Of Everyone872
457The Mamas & The Papas - California Dreamin'428178374
458The Verve - Bitter Sweet Symphony211220280
459Eddie Vedder - Society
460Belle And Sebastian - Get Me Away From Here, I'm Dying450230583
461Live - Lightning Crashes502850
462The National - Terrible Love1346979
463The Veils - Lavinia548973308
464Tool - Schism6775001960
465Al Stewart - Year Of The Cat479559687
466Sufjan Stevens - Should Have Known Better
467Weezer - Buddy Holly462426
468Queen - Somebody To Love459346
469Het Zesde Metaal - Ploegsteert192
470Tom Waits - I Hope That I Don't Fall In Love With You552437
471David Bowie - Five Years466809
472Kanye West Feat. Pusha T - Runaway353
473R.E.M. - Orange Crush40816292
474Franz Ferdinand - The Dark Of The Matinée398632828
475The Killers - Mr. Brightside36112571126
476Midnight Oil - Beds Are Burning7841220
477London Grammar - Strong240
478Simon & Garfunkel - Mrs. Robinson481394422
479Jefferson Airplane - Somebody To Love461189121
480Peter Gabriel - Solsbury Hill410273337
481Visage - Fade To Grey161351271
482The Waterboys - This Is The Sea472257
483Prince & The Revolution - Raspberry Beret525
484Björk - Human Behaviour344731950
485Radiohead - Burn The Witch
486Bruce Springsteen - Racing In The Street13281451
487Death Cab For Cutie - Transatlanticism3141516930
488Arcade Fire - Everything Now
489a-ha - Take On Me827
490Arcade Fire - Neighborhood #2 (Laïka)615209
491Crowded House - Don't Dream It's Over3491029
492Led Zeppelin - Kashmir521171275
493Blondie - Atomic529410804
494Temple Of The Dog - Hunger Strike8956851304
495Talking Heads - The Great Curve908370327
496The Sound - New Dark Age835398
497Led Zeppelin - Whole Lotta Love370142294
498Alice In Chains - Would?321474896
499Dusty Springfield - I Just Don't Know What To Do With Myself302226555
500Neil Young - Southern Man889283279
501Saybia - The Day After Tomorrow313469440
502Mercury Rev - Goddess On A Hiway636369530
503Muse - Time Is Running Out692505844
504Sigur Rós - Untitled #3426435
505The Smiths - Girlfriend In A Coma394418
506Editors - An End Has A Start
507Arcade Fire - We Used To Wait821
508Michael Kiwanuka - Cold Little Heart
509The Roots Featuring Cody Chesnutt - The Seed (2.0)4398141205
510Joy Division - The Eternal58491358
511David Bowie - Warszawa990397162
512The Byrds - Eight Miles High861196141
513Arctic Monkeys - Do I Wanna Know?1336
514Radiohead - Everything In Its Right Place915
515Duran Duran - Save A Prayer4926261185
516Creedence Clearwater Revival - Bad Moon Rising10071203848
517The xx - Intro393665
518The Who - Pinball Wizard7501051
519Neil Young - After The Gold Rush577263198
520Eels - Last Stop: This Town3279781574
521Queens Of The Stone Age - Go With The Flow686
522Bat For Lashes - Daniel3461659
523Paul McCartney & Wings - Band On The Run1051
524Soft Cell - Tainted Love380455781
525Queen & David Bowie - Under Pressure331
526The Four Tops - Reach Out, I'll Be There7161610
527Massive Attack - Inertia Creeps221174217
528Dire Straits - Romeo And Juliet812
529Interpol - NYC269374189
530The Smashing Pumpkins - Silverfuck580427421
531Chuck Berry - Johnny B. Goode115410261244
532The Shins - Phantom Limb59210451388
533The Rolling Stones - Angie509516622
534Kraftwerk - Autobahn491484
535The Rolling Stones - Sister Morphine508335272
536Sam Cooke - (What A) Wonderful World
537Bright Eyes - First Day Of My Life1657
538Coldplay - Yellow160164223
539The Cure - One Hundred Years477
540Madonna - Like A Prayer
541Guns N' Roses - November Rain916
542Townes Van Zandt - Kathleen5431145
543Jacques Brel - Amsterdam1190929314
544Leonard Cohen - So Long, Marianne
545Radiohead - There There478
546Van Morrison - Brown Eyed Girl1808699588
547Leonard Cohen - Avalanche1185898692
548Red Hot Chili Peppers - Under The Bridge16336181092
549Nina Simone - Ain't Got No / I Got Life638422
550The Smiths - The Boy With The Thorn In His Side386330
551Spinvis - Kom Terug
552Car Seat Headrest - Drunk Drivers / Killer Whales
553Nick Drake - Fruit Tree1981021
554The Kinks - Sunny Afternoon621830195
555Coldplay - Don't Panic
556Nancy Sinatra & Lee Hazlewood - Some Velvet Morning708959723
557Tool - Sober891
558Sonic Youth - Sugar Kane8581024226
559Placebo - Pure Morning401475349
560Bob Dylan - Desolation Row10381130354
561The National - Slow Show569487
562INXS - Suicide Blonde567448
563Stevie Wonder - As879768665
564Fleetwood Mac - Dreams279428
565Nirvana - Come As You Are387382166
566Nancy Sinatra & Lee Hazlewood - Summer Wine6111385
567Eefje De Visser - Ongeveer391
568The Kinks - Celluloid Heroes385856587
569Roxy Music - Virginia Plain1152286289
570Wilco - Art Of Almost8301125
571U2 - One Tree Hill691237
572Midlake - Head Home4691343
573Depeche Mode - Everything Counts600344269
574Red Hot Chili Peppers - Otherside13221090922
575M83 - Wait6071265
576Curtis Mayfield - Superfly3261052
577The Jimi Hendrix Experience - Voodoo Child (Slight Return)514279120
578Regina Spektor - Samson6091275
579Del Shannon - Runaway55715681219
580Arctic Monkeys - Fluorescent Adolescent1209
581INXS - Never Tear Us Apart476377900
582Saybia - The Second You Sleep1202
583The Smiths - Some Girls Are Bigger Than Others
584Neutral Milk Hotel - Holland, 1945640601620
585Duran Duran - Girls On Film571
586Courtney Barnett - Pedestrian At Best
587Crowded House - Four Seasons In One Day60817601088
588London Grammar - Wasting My Young Years799
589The La's - There She Goes6135971073
590The Shins - Saint Simon3471290396
591Coldplay - The Scientist120179352
592Sufjan Stevens - Death With Dignity
593Het Goede Doel - België (Is Er Leven Op Pluto?)1349
594Beach House - Lazuli1669
595Antony And The Johnsons - You Are My Sister5301032
596John Lennon - Imagine954693643
597Sniff 'n' The Tears - Driver's Seat589794
598R.E.M. - Leave545537
599Keane - Somewhere Only We Know4051461722
600Bob Dylan - I Want You1021921210
601Peter Gabriel - Biko1008334
602The Waterboys - A Girl Called Johnny689325123
603Oasis - Some Might Say
604Talking Heads - Born Under Punches (The Heat Goes On)
605Archive - Again94011791882
606The Nits - In The Dutch Mountains371298699
607Blur - Coffee & TV3741841878
608Stevie Wonder - I Wish1134737379
609Led Zeppelin - Immigrant Song1405373362
610Otis Redding - I've Got Dreams To Remember1481968510
611Marc Almond - Tears Run Rings5234021178
612The Verve - Sonnet11231171876
613The Police - Message In A Bottle972208580
614The Postal Service - Such Great Heights506
615Wilco - Jesus, Etc.3591033
616Pearl Jam - Just Breathe559664
617The Police - Walking On The Moon617368340
618The Strokes - Last Nite39913461189
619INXS - Original Sin5491105923
620Sonic Youth - Tunic (Song For Karen)937
621Interpol - Pioneer To The Falls8311769
622Tame Impala - The Less I Know The Better
623Arctic Monkeys - A Certain Romance18211301966
624The Band - The Weight670744
625Nirvana - The Man Who Sold The World (Unplugged)422604849
626Massive Attack - Protection572976242
627Death Cab For Cutie - I Will Possess Your Heart10961488
628Led Zeppelin - When The Levee Breaks675534
629Marvin Gaye - I Heard It Through The Grapevine242897
630The Kinks - You Really Got Me449423229
631Derek And The Dominos - Layla1092248
632Motörhead - Ace Of Spades199211921228
633Led Zeppelin - Dazed And Confused746
634Paul Simon - Graceland11281004584
635The Jam - A Town Called Malice431256201
636Prince - 1999909352439
637Angus & Julia Stone - Big Jet Plane11301470
638The Jimi Hendrix Experience - Hey Joe475107292
639Duran Duran - Rio7251331972
640Don Henley - The Boys Of Summer565
641Isaac Hayes - Walk On By757481694
642King Crimson - The Court Of The Crimson King199198227
643Het Zesde Metaal - Ge Zwiegt838
644Coldplay - Politik414953
645Of Montreal - The Past Is A Grotesque Animal511
646Billy Joel - Piano Man7526881048
647Silversun Pickups - Growing Old Is Getting Old1903
648Echo & The Bunnymen - Bring On The Dancing Horses653654779
649Songs: Ohia - Being In Love84316121360
650Spinvis - Wespen Op De Appeltaart117415731109
651Fleet Foxes - White Winter Hymnal351310191
652Massive Attack - Safe From Harm442
653The Jimi Hendrix Experience - Purple Haze956438138
654Metallica - Enter Sandman993606725
655Blur - Parklife482647
656Porcupine Tree - Lazarus8733841086
657Elvis Presley - Suspicious Minds994677883
658Golden Earring - When The Lady Smiles131713391856
659Coldplay - Trouble257342345
660Bon Iver - re: Stacks12861588980
661Curtis Mayfield - Pusherman8624511009
662Roxy Music - If There Is Something251365
663Orchestral Manoeuvres In The Dark - Electricity1416714540
664Golden Earring - Twilight Zone8131023956
665Saybia - I Surrender7556601307
666Pet Shop Boys - It's A Sin705754625
667Van Halen - Runnin' With The Devil18307931376
668Bat For Lashes - Laura699
669Pink Floyd - Another Brick In The Wall (Part II)8222871115
670Sufjan Stevens - Concerning The Ufo Sighting Near Highland, Illinois644919605
671The Clash - The Magnificent Seven284
672Isaac Hayes - Theme From 'Shaft'627229494
673Michael Jackson - Beat It1139658
674Duran Duran - Ordinary World527
675Archive - Lights36611331981
676Crowded House - Into Temptation8396411558
6772 Belgen - Lena3626331601
678The Slow Show - Dresden
679Al Stewart - On The Border1148518
680Future Islands - Seasons (Waiting On You)1121
681Eddie Vedder - Long Nights679590
682Jeff Buckley - Grace12821047443
683The Human League - Don't You Want Me483706409
684Miles Davis - All Blues73514311129
685Alice In Chains - Rooster17129901550
686dEUS - Sister Dew783473
687Red Hot Chili Peppers - Californication700763947
688Beach House - Norway13081533
689Pearl Jam - Given To Fly463
690Dexys Midnight Runners - Come On Eileen721449
691Arctic Monkeys - The View From The Afternoon128811241812
692Leonard Cohen - Hey, That's No Way To Say Goodbye1217838
693Don McLean - American Pie9501088
694The xx - Crystalised80463
695Prince - Controversy724905
696The Pogues & Kirsty MacColl - Fairytale Of New York626388267
697Joy Division - Twenty Four Hours5621662
698Guns N' Roses - Estranged859444836
699OutKast - Ms. Jackson965950
700Buzzcocks - Ever Fallen In Love437588419
701Iron Maiden - Run To The Hills1819
702The Waterboys - The Pan Within36026094
703Nick Cave And The Bad Seeds - Do You Love Me?742432
704The Beatles - Dear Prudence
705Led Zeppelin - Babe I'm Gonna Leave You767776523
706Toto - Africa5541504
707MGMT - Time To Pretend86910921898
708Buffalo Tom - Taillights Fade556324321
709Eminem & Dido - Stan1046
710Phil Collins - In The Air Tonight12506621963
711Elbow - Grounds For Divorce4601714
712The Beach Boys - Wouldn't It Be Nice606565
713Belle And Sebastian - Piazza, New York Catcher1145
714Iron Maiden - Hallowed Be Thy Name14481510
715Amatorski - Soldier10811046
716The Cure - Faith488129
717Grizzly Bear - Two Weeks11221644
718Tanita Tikaram - Twist In My Sobriety870506
719Bob Dylan - Blowin' In The Wind753762211
720Placebo - Every You Every Me696863
721Arctic Monkeys - 5051383
722Pulp - Do You Remember The First Time614480948
723Dead Kennedys - Holiday In Cambodia7961143773
724The Sound - Monument10971538281
725Manic Street Preachers - A Design For Life6287051644
726Burial - Ashtray Wasp1273
727Françoise Hardy - Tous Les Garçons Et Les Filles161611871064
728Joe Jackson - Steppin' Out959817482
729Pulp - I Spy925927430
730Johnny Cash - The Man Comes Around12169521624
731Boudewijn De Groot - Jimmy
732Blur - Country House639
733Guns N' Roses - Paradise City1883553
734Interpol - Slow Hands1219
735Vampire Weekend - Step581
736Gorky - Soms Vraagt Een Mens Zich Af6191936
737Wolf Alice - Don't Delete The Kisses
738Joni Mitchell - River119513241227
739Wilco - Impossible Germany824
740Tame Impala - Feels Like We Only Go Backwards1113
741Novastar - Wrong5941082238
742Michael Jackson - Wanna Be Startin' Somethin'1151
743Prince & The Revolution - Kiss1375758434
744The National - Pink Rabbits1816
745Daughter - Youth1199
746Sigur Rós - Ný Batterí
747Pink Floyd - Money1138956475
748The Jayhawks - Take Me With You (When You Go)1026
749Joni Mitchell - A Case Of You883
750Nirvana - Something In The Way397
751The Strokes - Someday1684657913
752The Replacements - Alex Chilton54010721404
753Roxy Music - Do The Strand71926488
754Michael Kiwanuka - Love & Hate
755Stevie Wonder - Living For The City823233795
756Grandaddy - A.M. 1801412
757Madonna - Live To Tell1817
758Silversun Pickups - Lazy Eye881
759Belle And Sebastian - I'm Waking Up To Us764999738
760Echo & The Bunnymen - Seven Seas874576274
761Grimes - Oblivion1095
762The Jam - Going Underground7131146200
763The Killers - When You Were Young
764Pearl Jam - Porch8869401169
765The National - The System Only Dreams In Total Darkness
766Coldplay - Clocks622971395
767Warpaint - Undertow1269928
768Queen - Don't Stop Me Now655507
769Editors - All Sparks1785935
770Suede - The Wild Ones120310431723
771Elliott Smith - Between The Bars944941
772Midlake - Acts Of Man1176
773The Slow Show - Bloodline
774The Raconteurs - Steady, As She Goes771991986
775Prince - If I Was Your Girlfriend14211570
776Agnes Obel - The Curse1676
777R.E.M. - World Leader Pretend741
778Sam Cooke - Chain Gang1861509462
779Johnny Cash - I Walk The Line533864
780Duran Duran - The Reflex
781The Alan Parsons Project - Old And Wise9577461072
782Dolly Parton - Jolene172916111646
783Lou Reed - Caroline Says II10731087
784This Mortal Coil - You And Your Sister672547386
785Paolo Nutini - Iron Sky1747
786Sigur Rós - Glósóli12551475821
787George Michael - Careless Whisper
788The Walkabouts - The Light Will Stay On832358856
789Radical Face - Welcome Home632396
790The xx - Infinity910719
791Tom Petty And The Heartbreakers - Refugee96812781309
792Glen Hansard & Markéta Irglová - Falling Slowly13741334
793Suede - Trash9431128
794Amy Winehouse - Rehab10581174760
795Arcade Fire - In The Backseat605711
796The Boomtown Rats - I Don't Like Mondays70612591413
797The Police - So Lonely518555550
798Villagers - Nothing Arrived1866
799The Strokes - Hard To Explain11401655
800Mark Ronson & Amy Winehouse - Valerie1437
801The Beatles - For No One
802Johan - Tumble And Fall7747421661
803Love - A House Is Not A Motel285214131
804Depeche Mode - Personal Jesus32937199
805Placebo - The Bitter End736960489
806The Beatles - I Am The Walrus445252578
807The Sound - Missiles1003640171
808Fleetwood Mac - Rhiannon (Will You Ever Win)456303
809Blondie - Heart Of Glass539
810Radiohead - Pyramid Song828
811Billie Holiday - Strange Fruit13321150
812Neil Young & Crazy Horse - Down By The River810293113
813Bronski Beat - Smalltown Boy448447689
814The Nits - Nescio595380784
815Neil Young - Out On The Weekend1656617233
816Bob Dylan - The Times They Are A-Changin'369329
817America - A Horse With No Name1608457809
818Blur - Girls And Boys
819The Beatles - I Want You (She's So Heavy)
820Pulp - This Is Hardcore698387890
821Boudewijn De Groot - Welterusten, Mijnheer De President376319920
822Suede - Saturday Night118915461653
823Simple Minds - Promised You A Miracle1196639
824Pink Floyd - Sheep604445128
825The Jimi Hendrix Experience - The Wind Cries Mary547581137
826U2 - Mothers Of The Disappeared582
827Eels - Beautiful Freak
828Johan - Day Is Done93615231829
829Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son124514971173
830Otis Redding - Try A Little Tenderness1270798484
831Portishead - We Carry On319635884
832The Sound - Judgement510683165
833The Last Shadow Puppets - My Mistakes Were Made For You12621498
834Fleetwood Mac - Sara704361594
835Echo & The Bunnymen - Ocean Rain96451786
836Nick Cave And The Bad Seeds - The Weeping Song877577285
837Moby - Why Does My Heart Feel So Bad?805363
838The War On Drugs - An Ocean In Between The Waves358
839Janis Joplin - Me And Bobby McGee1137775
840Dusty Springfield - I Close My Eyes And Count To Ten363906357
841Low - Lullaby9667341025
842The Kinks - Days1714
843The Cure - A Strange Day54182034
844Muse - Stockholm Syndrome1408753
845Grandmaster Flash & The Furious Five - The Message4841313
846Roxy Music - Love Is The Drug418206
847Cream - White Room1342707789
848Roxy Music - In Every Dream Home A Heartache588399299
849Talk Talk - Renée688258365
850Boudewijn De Groot & Elly Nieman - Prikkebeen714
851The Black Keys - Little Black Submarines1546
852Sigur Rós - Sæglópur12301884
853The Stranglers - No More Heroes591239320
854Soft Cell - Torch501312516
855Portishead - Sour Times209223520
856The Who - Behind Blue Eyes16873641093
857Eels - Climbing To The Moon1434
858A Flock Of Seagulls - Wishing (If I Had A Photograph Of You)620261834
859Steve Harley & Cockney Rebel - Make Me Smile (Come Up And See Me)612575
860Low - Words1667638536
861Talking Heads - Crosseyed And Painless392947518
862Duran Duran - The Chauffeur1622
863Fleet Foxes - Your Protector680468796
864Archive - Bullets1004525
865Mercury Rev - The Dark Is Rising16091442361
866Pulp - F.E.E.L.I.N.G.C.A.L.L.E.D.L.O.V.E
867Tori Amos - Crucify499941445
868Neil Young - Harvest Moon
869Muse - Hysteria299567974
870The Kinks - Dedicated Follower Of Fashion16151529246
871Bruce Springsteen - I'm On Fire958
872The Black Crowes - Remedy770524666
873Gorillaz - On Melancholy Hill9181375
874Spinvis - Artis
875Portishead - Threads8981268
876The Stranglers - Always The Sun542485480
877The Ronettes - Be My Baby384915
878Slint - Good Morning, Captain3361631983
879XTC - Senses Working Overtime425327213
880Sigur Rós - Untitled #41361681180
881The Shirts - Laugh And Walk Away1373670
882Tori Amos - Cornflake Girl341477585
883The Undertones - Teenage Kicks629949568
884Iron Maiden - The Number Of The Beast423708
885Editors - Bones
886Marlena Shaw - Woman Of The Ghetto18961709
887Propaganda - Duel1426290397
888Love - You Set The Scene995242278
889Snow Patrol - Run5661122967
890Radiohead - Knives Out9431007
891Townes Van Zandt - Our Mother The Mountain11698651224
892Tim Buckley - Pleasant Street15491220
893Bloc Party - Helicopter94212921622
894Slowdive - Star Roving
895Beirut - Nantes836
896Fuck Buttons - Surf Solar10151779
897Tears For Fears - Shout18511572
898Portishead - The Rip252246662
899XTC - Making Plans For Nigel458340529
900Belle And Sebastian - The State I Am In6334291286
901The Box Tops - The Letter5321213
902Godspeed You! Black Emperor - East Hastings1159466491
903Balthazar - Fifteen Floors1352
904Rufus Wainwright - Going To A Town8268621310
905Joe Jackson - A Slow Song10621036
906Chris Isaak - Blue Hotel1163600485
907Aretha Franklin - I Say A Little Prayer711446389
908Sufjan Stevens - Tonya Harding (In D Major)
909Sufjan Stevens - The Man Of Metropolis Steals Our Hearts551678
910The The - This Is The Day1147712797
911TORRES - Sprinter
912Tom Waits - Tom Traubert's Blues (Four Sheets To The Wind In Copenhagen)13931086898
913LCD Soundsystem - All My Friends1632
914The Nits - Sketches Of Spain1303603
915Pet Shop Boys - West End Girls378738487
916Kraftwerk - Radioactivity7391590
917Supertramp - Crime Of The Century1036311889
918Rodriguez - Sugar Man1427
919Snow Patrol & Martha Wainwright - Set The Fire To The Third Bar14471273
920The Clash - Rock The Casbah248673522
921Bill Withers - Lean On Me8671464
922Air - All I Need2889871084
923The Specials - Ghost Town493533103
924Ennio Morricone - Man With A Harmonica1012389549
925Depeche Mode - World In My Eyes1291
926Talk Talk - Eden320668219
927Modest Mouse - Float On124318051273
928Agnes Obel - Familiar
929Pet Shop Boys - Suburbia7491123
930The Cranberries - Zombie712912383
931Radiohead - Reckoner8091705
932The Sisters Of Mercy - This Corrosion17401034455
933Michael Jackson - Smooth Criminal1531
934The Clash - The Guns Of Brixton342463
935Shocking Blue - Venus13781378
936Stevie Wonder - Master Blaster (Jammin')8511654912
937Slowdive - Catch The Breeze103916391097
938Mobb Deep - Shook Ones Pt. II1757
939Wipers - Youth Of America19311977
940Blind Melon - No Rain94112671316
941The Flaming Lips - Race For The Prize13108861192
942Duncan Browne - Wild Places328299788
943A Tribe Called Quest - We The People...
944Kansas - Dust In The Wind1638323
945Madonna - The Power Of Good-Bye12571630
946The Byrds - Mr. Tambourine Man896908192
947Carly Simon - You're So Vain1752795
948Lamb - Gorecki6731214560
949Nick Cave And The Bad Seeds - Straight To You1425
950Fleetwood Mac - Tusk977244477
951Fleet Foxes - Mykonos470
952R.E.M. - Fall On Me
953The Coral - Dreaming Of You124816691722
954David Bowie - Moonage Daydream
955Death Cab For Cutie - Soul Meets Body983
956Suede - Beautiful Ones12871042733
957The Who - My Generation1649675
958Bloc Party - Like Eating Glass92011691806
959Joe Jackson - Be My Number Two395571
960George Michael - Praying For Time1607891
961The Police - Every Little Thing She Does Is Magic863573917
962Gorillaz & De La Soul - Feel Good Inc.5754241581
963Yann Tiersen - Comptine D'un Autre Été: L'après-Midi7031295
964Ramones - Blitzkrieg Bop1028765915
965Marvin Gaye - Let's Get It On9981113406
966Vampire Weekend - A-Punk1162
967Tom Waits - Downtown Train792703244
968Martha And The Muffins - Echo Beach598508574
969Nirvana - Polly
970Fischer-Z - The Worker776272
971Zjef Vanuytsel - De Zotte Morgen733
972Stereophonics - Dakota1167
973Bloc Party - Banquet486822830
974Nada Surf - Popular4881425
975Spinvis - Stefan En Lisette
976Simon & Garfunkel - Scarborough Fair / Canticle455
977Cloud Nothings - Wasted Days1723
978Björk - Bachelorette3431836749
979Bob Marley & The Wailers - No Woman No Cry (Live)11719371165
980Ramses Shaffy - Laat Me
981The Veils - The Leavers Dance15611668
982The Veils - Nux Vomica9635361028
983The Church - Antenna16011567
984Eels - P.S. You Rock My World7951522
985Nick Cave And The Bad Seeds - Papa Won't Leave You, Henry949544214
986Pixies - Here Comes Your Man454529164
987Depeche Mode - Walking In My Shoes1052497
988Grant Lee Buffalo - Fuzzy10506561105
989Shearwater - Rooks17621182
990The Stone Roses - She Bangs The Drums
991Creedence Clearwater Revival - Suzie Q
992Pulp - Underwear732530965
993Neil Diamond - Girl, You'll Be A Woman Soon125411001223
994Patti Smith Group - Gloria324986992
995Depeche Mode - Waiting For The Night1153621855
996Blur - Tender590
997Wolf Alice - Bros
998Madrugada - Valley Of Deception19355011082
999The Shirelles - Will You Love Me Tomorrow1185
1000Faith No More - Midlife Crisis1156777793
1001Paul McCartney & Wings - Live And Let Die1924
1002Rainbow - Stargazer1049720
1003Prince - The Cross14181216610
1004Nancy Sinatra - Bang, Bang1083
1005Frank Ocean - Pyramids1014
1006Midlake - Young Bride13996981869
1007Sonic Youth - 'Cross The Breeze10341528
1008Paul Simon - You Can Call Me Al
1009Fela Kuti - Gentleman1661
1010Red Hot Chili Peppers - Give It Away16431336673
1011Sparks - This Town Ain't Big Enough For The Both Of Us901583871
1012Suede - Animal Nitrate6781067
1013Sinéad O'Connor - Nothing Compares 2 U1692532417
1014Band Of Horses - No One's Gonna Love You15931507
1015Patti Smith Group - Dancing Barefoot1086300431
1016Van Morrison - Astral Weeks1054624589
1017The Smiths - Heaven Knows I'm Miserable Now
1018Slowdive - Sugar For The Pill
1019Deep Purple - Highway Star17374131427
1020First Aid Kit - The Lion's Roar731
1021Iggy Pop & Kate Pierson - Candy
1022Peter Schilling - Major Tom (Völlig Losgelöst)1210572
1023Depeche Mode - Never Let Me Down Again650
1024dEUS - Little Arithmetics42033264
1025Talking Heads - Burning Down The House (Live)961918179
1026Johnny Cash - Ring Of Fire15221469691
1027Roxy Music - Avalon625440564
1028The Sound - Winter15281014295
1029Serge Gainsbourg - Ballade De Melody Nelson78219291122
1030Suede - The Asphalt World13051000
1031Belle And Sebastian - Nobody's Empire
1032Slowdive - When The Sun Hits69719931298
1033The House Of Love - Beatles And The Stones599963886
1034Michael Jackson - Don't Stop 'til You Get Enough6421895
1035The Animals - Don't Let Me Be Misunderstood1384649839
1036The Church - Reptile1120
1037Lou Reed - Satellite Of Love817944777
1038The Korgis - Everybody's Got To Learn Sometime1612
1039Alice Cooper - Halo Of Flies17381671100
1040Burial - Archangel578
1041Spinvis - Aan De Oevers Van De Tijd
1042Elliott Smith - Angeles10681962649
1043Simple Minds - Seeing Out The Angel892687
1044Neutral Milk Hotel - Oh Comely9121489
1045Eurythmics - Sweet Dreams (Are Made Of This)751355
1046Marvin Gaye - Sexual Healing151219041325
1047The Jimi Hendrix Experience - Little Wing1059646153
1048James Brown - It's A Man's Man's Man's World14331480471
1049Aretha Franklin - Respect17731260463
1050Bob Dylan - Subterranean Homesick Blues7401073328
1051Talking Heads - Listening Wind854
1052Siouxsie And The Banshees - Spellbound7801164371
1053Björk - Isobel77819791292
1054R.E.M. - So Central Rain (I'm Sorry)
1055The Band - The Night They Drove Old Dixie Down1574870339
1056The Triffids - Bury Me Deep In Love15851010
1057Manic Street Preachers - The Everlasting4731555
1058Van Morrison - Madame George1873810709
1059Björk - Hunter14221170
1060The Clash - Should I Stay Or Should I Go15641620
1061Nirvana - In Bloom
1062Dusty Springfield - You Don't Have To Say You Love Me497910
1063Mammút - Salt1770
1064The Veils - Advice For Young Mothers To Be4431144825
1065Spinvis - Smalfilm730589496
1066The Sundays - Can't Be Sure1498
1067Air - La Femme D'argent946
1068Nick Cave And The Bad Seeds - Higgs Boson Blues734
1069PJ Harvey & Thom Yorke - This Mess We're In16031575
1070Herman's Hermits - No Milk Today167411201621
1071The Chameleons - Swamp Thing1487585597
1072Talk Talk - Happiness Is Easy
1073Gil Scott-Heron - The Revolution Will Not Be Televised95312171975
1074ABBA - Eagle6836111853
1075OutKast - Hey Ya!1030
1076The Scene - Blauw
1077Buffalo Springfield - For What It's Worth787997456
1078The Breeders - Cannonball652305479
1079Drs. P - Dodenrit1479
1080The Sound - I Can't Escape Myself12261221769
1081Arctic Monkeys - Brianstorm1299
1082Otis Redding - That's How Strong My Love Is14078761085
1083Daft Punk Feat. Pharrell Williams - Get Lucky1605
1084The Proclaimers - I'm Gonna Be (500 Miles)1295
1085Genesis - Mama917566
1086The Rolling Stones - Wild Horses1372425230
1087Beastie Boys - Sabotage11251147901
1088Depeche Mode - A Question Of Time997527202
1089Pixies - Gouge Away480376
1090Bon Iver - Skinny Love13381898968
1091CHVRCHES - Lies1085
1092Animal Collective - My Girls1186
1093Public Enemy - Fight The Power
1094Ennio Morricone - Once Upon A Time In The West616328598
1095dEUS - The Ideal Crash
1096The Dandy Warhols - Bohemian Like You720773
1097Björk - Hyperballad987
1098The Clash - Spanish Bombs7181173561
1099Metallica - Fade To Black3222911078
1100Belle And Sebastian - Dog On Wheels6847251128
1101Bob Dylan - Ballad Of A Thin Man6181001816
1102Elvis Presley - In The Ghetto722467
1103AC/DC - Thunderstruck9821611
1104Ryuichi Sakamoto & David Sylvian - Forbidden Colours986623111
1105Kim Wilde - Cambodia561381
1106Belle And Sebastian - Seeing Other People9034561643
1107Heart - Barracuda
1108Coldplay - Fix You3561172
1109Leonard Cohen - First We Take Manhattan16601041235
1110Caribou - Odessa500392
1111The War On Drugs - Baby Missiles1213
1112Nina Simone - Four Women10221293
1113Bob Dylan - Simple Twist Of Fate1474893481
1114Massive Attack - The Spoils
1115Blondie - Denis1197651
1116Spinvis - Trein Vuur Dageraad
1117TV On The Radio - Wolf Like Me1289
1118Nirvana - Heart-Shaped Box8411131924
1119Simple Minds - Hunter And The Hunted921701565
1120Air - Sexy Boy129012881313
1121Thin Lizzy - The Boys Are Back In Town124214781190
1122Simple Minds - I Travel555238245
1123Sigur Rós - Festival97112021702
1124PJ Harvey - The Wheel
1125Ride - Vapour Trail289434378
1126Tears For Fears - Head Over Heels97414831797
1127Tori Amos - Silent All These Years801819253
1128Pavement - Range Life8401813
1129Kendrick Lamar - Swimming Pools (Drank)1057
1130Muse - Citizen Erased17934521553
1131Godspeed You! Black Emperor - The Dead Flag Blues15721621607
1132The Rolling Stones - (I Can't Get No) Satisfaction1002552391
1133Marlena Shaw - California Soul16311603
1134Bob Marley & The Wailers - Redemption Song837609
1135Morrissey - Suedehead364
1136Lloyd Cole And The Commotions - Perfect Skin451490225
1137Roxy Music - For Your Pleasure888479
1138Echo & The Bunnymen - Lips Like Sugar16831215502
1139Bruce Springsteen - Nebraska
1140Vampire Weekend - Ya Hey1019
1141Blondie - Hanging On The Telephone9231015451
1142The Band - I Shall Be Released
1143Gil Scott-Heron & Brian Jackson - The Bottle16621421
1144The Pretenders - Brass In Pocket14691445
1145Crowded House - Better Be Home Soon7291924506
1146China Crisis - Wishful Thinking9245951063
1147Blur - Beetlebum5151721
1148Björk - Big Time Sensuality1235977611
1149Nils Frahm - Says
1150Wilco - Via Chicago17591577
1151Kendrick Lamar - m.A.A.d City
1152The Antlers - Two1946
1153Sting - Russians1229674892
1154Daughter - Doing The Right Thing
1155Novastar - The Best Is Yet To Come15521728
1156The Jesus And Mary Chain - April Skies10551269
1157Grandaddy - The Crystal Lake76310961036
1158Elton John - Goodbye Yellow Brick Road1743
1159Woodkid - Run Boy Run1091
1160Giles Corey - No One Is Ever Going To Want Me1566
1161Underworld - Cowgirl1120
1162Iron & Wine - Upward Over The Mountain19431812646
1163Stevie Wonder - Higher Ground
1164The Antlers - Palace1307
1165Madness - Night Boat To Cairo1029993539
1166Wilco - How To Fight Loneliness14381747
1167David Sylvian - Brilliant Trees18891994
1168Everything But The Girl - Missing (Todd Terry Club Mix)1240
1169Pink Floyd - Time668217427
1170Madness - Embarrassment1706
1171Interpol - C'mere
1172Morphine - Cure For Pain15361243476
1173Falco - Jeanny520594
1174The Stone Roses - This Is The One5601858
1175The Rolling Stones - She's A Rainbow850353323
1176Jackson Browne - The Load-Out / Stay9026191398
1177Grauzone - Eisbär316592262
1178The Rolling Stones - Jumpin' Jack Flash14801224
1179Miles Davis - So What110012041409
1180Portishead - All Mine6717361299
1181Faith No More - Epic710790843
1182The Afghan Whigs - Debonair8521127410
1183Thin Lizzy - Whiskey In The Jar142811651207
1184dEUS - Bad Timing744955241
1185Fischer-Z - Marliese
1186Beck - Loser18141370957
1187Wilco - One Sunday Morning (Song For Jane Smiley's Boyfriend)15961790
1188The House Of Love - Shine On737
1189PJ Harvey - Good Fortune928
1190Elvis Costello & The Attractions - Oliver's Army17261530591
1191The Kinks - Dead End Street1672969841
1192Chris Isaak - Wicked Game6541291498
1193Godspeed You! Black Emperor - Sleep1838
1194Courtney Barnett - Nobody Really Cares If You Don't Go To The Party
1195Alcest - Délivrance
1196R.E.M. - The Sidewinder Sleeps Tonite1188778411
1197Aafke Romeijn - Blokken
1198Talk Talk - Tomorrow Started610322325
1199Fleetwood Mac - You Make Loving Fun10533601147
1200Martha Reeves And The Vandellas - Dancing In The Street18561920704
1201Muse - Sunburn145516831045
1202The Buggles - Video Killed The Radio Star1005502
1203ABBA - The Day Before You Came1088
1204Band Of Horses - Is There A Ghost9891188
1205Fleetwood Mac - Everywhere
1206The National - About Today1505
1207Brian Eno - An Ending (Ascent)807512
1208King Crimson - 21st Century Schizoid Man1389495910
1209Air - Kelly Watch The Stars707
1210Gerry Rafferty - Baker Street6247211435
1211Holden - The Caterpillar's Intervention1423
1212Eagles - The Last Resort1663771
1213Radiohead - Daydreaming
1214Lush - Ladykillers1558
1215Nirvana - All Apologies513
1216Simple Minds - Don't You (Forget About Me)
1217Garbage - Stupid Girl135516821552
1218Nina Simone - Feeling Good11571252993
1219Atmosphere - Painting1746
1220Boudewijn De Groot - Naast Jou
1221Sonic Youth - Kool Thing
1222Madrugada - Step Into This Room And Dance For Me17191246794
1223Roxy Music - Both Ends Burning1160
1224Anne Clark - Our Darkness8651933548
1225Elbow - Lippy Kids819551
1226Tom Waits - Ol'55
1227Pulp - Lipgloss17221459
1228The Undertones - Here Comes The Summer13431248906
1229Counting Crows - Mr. Jones1651
1230The Easybeats - Friday On My Mind177217631075
1231Florence + The Machine - Dog Days Are Over1864
1232They Might Be Giants - Birdhouse In Your Soul164615011640
1233Marillion - Childhoods End?1693
1234A Tribe Called Quest - Can I Kick It?1180
1235George Michael - Cowboys And Angels
1236The Shins - Simple Song1711
1237The Lovin' Spoonful - Summer In The City9608241548
1238Tears For Fears - Change951631859
1239The Feelies - The Boy With The Perpetual Nervousness12471197775
1240Kirsty MacColl - A New England18531785
1241Elbow - The Loneliness Of A Tower Crane Driver
1242The Shangri-Las - Leader Of The Pack14421136
1243The Zombies - Time Of The Season803622355
1244Depeche Mode - Just Can't Get Enough1473833
1245Johnny Cash - A Boy Named Sue13251481720
1246Alvvays - Archie, Marry Me
1247∆ - Tessellate440
1248Blur - For Tomorrow5741376969
1249Siouxsie And The Banshees - Israel9141604792
1250Muse - Uprising648
1251Soft Cell - Say Hello, Wave Goodbye1297724810
1252Fairport Convention - Who Knows Where The Time Goes
1253Alphaville - Big In Japan7261452
1254The Cult - Edie (Ciao Baby)1334627
1255Muse - Starlight271
1256Alice In Chains - Down In A Hole18791023
1257Herman Brood & His Wild Romance - Saturday Night116610611691
1258The Prodigy - Smack My Bitch Up1341735870
1259Saybia - Untitled1618582
1260The Jimi Hendrix Experience - Foxy Lady1098563185
1261King Crimson - Starless9005151391
1262The Avalanches - Frontier Psychiatrist9821695
1263The Only Ones - Another Girl, Another Planet
1264Nina Simone - Wild Is The Wind
1265Eels - Things The Grandchildren Should Know176614111090
1266FKA Twigs - Two Weeks1306
1267My Morning Jacket - Dondante11441310488
1268Madness - One Step Beyond
1269The Moody Blues - Question1855726932
1270Genesis - Firth Of Fifth929442
1271The Veils - Larkspur18021063
1272∆ - Breezeblocks938
1273Grimes - REALiTi
1274Cocteau Twins - Ivo1619859558
1275Chromatics - Shadow
1276Chromatics - These Streets Will Never Look The Same
1277Rialto - Monday Morning 5:1919091842
1278Living Colour - Love Rears Its Ugly Head9453661317
1279Yazoo - Don't Go11141917
1280Revere - I Won't Blame You1710
1281Courtney Barnett - History Eraser
1282Nick Drake - Hazey Jane II
1283INXS - Mystify1104
1284Queensrÿche - Silent Lucidity79412101430
1285Neutral Milk Hotel - Two-Headed Boy1001
1286Queen - Love Of My Life5834611865
1287Roxy Music - Same Old Scene
1288Madonna - Frozen656628
1289Explosions In The Sky - The Only Moment We Were Alone1466
1290Rush - Tom Sawyer1837
1291Snow Patrol - Chasing Cars7911764929
1292dEUS - Via14931020454
1293Pixies - Gigantic487704183
1294Bruce Springsteen - Brilliant Disguise
1295Supergrass - Alright14321645914
1296Scott Mckenzie - San Francisco (Be Sure To Wear Flowers In Your Hair)12231326
1297Tame Impala - Elephant1492
1298Gorky - Ooit Was Ik Een Soldaat (Live '92)301
1299Björk - Jóga534
1300UNKLE - Rabbit In Your Headlights18541795
1301Simple Minds - Waterfront674393562
1302Echo & The Bunnymen - The Cutter13231091197
1303Travis - Why Does It Always Rain On Me?6901089586
1304Roy Orbison - You Got It
1305The Veils - The Tide That Left And Never Came Back127616791542
1306Lou Reed - Vicious15841121356
1307Fischer-Z - Pretty Paracetamol1842
1308Roy Orbison - She's A Mystery To Me8001579911
1309Cuby + Blizzards - Window Of My Eyes16368951383
1310Van Morrison - Moondance7091074333
1311The Shins - So Says I170016721037
1312Glen Hansard - Bird Of Sorrow
1313The Black Keys - Lonely Boy7171065
1314John Lennon - Jealous Guy12631715
1315Van Morrison - And It Stoned Me18151129660
1316Interpol - Not Even Jail15031744
1317Supertramp - The Logical Song1208503
1318Propaganda - p:Machinery905333656
1319Counting Crows - Round Here15471489
1320Eefje De Visser - Nee Joh880
1321Moby - Porcelain1087453808
1322The Veils - Under The Folding Branches174511931032
1323James - Sit Down146518561318
1324Queen - I Want To Break Free
1325Emmylou Harris - Boulder To Birmingham19601791
1326Van Morrison - Into The Mystic18771318
1327Tindersticks & Carla Torgerson - Travelling Light1516634822
1328The Stooges - No Fun9471162806
1329Peter Gabriel - Red Rain1212
1330Massive Attack - Dissolved Girl8471473791
1331De Dijk - Niemand In De Stad
1332Pulp - Razzmatazz1371493618
1333Jaydee - Plastic Dreams1354
1334Moby - Go882
1335The Sound - Sense Of Purpose1071616161
1336Strand Of Oaks - JM1061
1337The Chameleons - Up The Down Escalator1958
1338The War On Drugs - Holding On
1339The Triffids - Wide Open Road145218161061
1340Underworld - Dark & Long (Dark Train)419
1341Moderat - Bad Kingdom1221
1342Janelle Monáe Feat. Erykah Badu - Q.U.E.E.N.1809
1343The Knack - My Sharona138112611985
1344Pavement - Gold Soundz15671399
1345Björk - Venus As A Boy1577
1346Tears For Fears - Pale Shelter846414346
1347Emerson, Lake & Palmer - Lucky Man
1348Madrugada - Majesty14108411094
1349Suede - Europe Is Our Playground7881413
1350Big Country - Chance980492569
1351Bon Iver - Holocene
1352The The - Heartland15151641576
1353The Beach Boys - Heroes And Villains10751154
1354Agnes Obel - Just So10781056
1355Bright Eyes - Don't Know When But A Day Is Gonna Come17131863
1356Crosby, Stills, Nash & Young - Almost Cut My Hair1967911811
1357Simon & Garfunkel - A Hazy Shade Of Winter
1358King Crimson - Epitaph933275556
1359Crowded House - Fall At Your Feet14851160985
1360Slowdive - Souvlaki Space Station1285
1361Neutral Milk Hotel - The King Of Carrot Flowers Pts. Two & Three
1362Charlotte Gainsbourg - Deadly Valentine
1363Raymond Van Het Groenewoud - Twee Meisjes17311731
1364Placebo - Nancy Boy1252916
1365The Slow Show - Ordinary Lives
1366Janelle Monáe - Dance Apocalyptic1035
1367London Grammar - Hey Now
136810cc - I'm Not In Love99914821666
1369Elton John - Tiny Dancer14971601
1370My Morning Jacket - Off The Record
1371Bill Callahan - Eid Ma Clack Shaw
1372Chromatics - Kill For Love
1373Steven Wilson - The Raven That Refused To Sing596
1374Paul Simon - The Boy In The Bubble1020276612
1375Morrissey - First Of The Gang To Die681934247
1376Linkin Park - In The End
1377Leonard Cohen - The Partisan
1378Spinvis - Dageraadplein
1379Courtney Barnett - Elevator Operator
1380Neneh Cherry - Buffalo Stance1178
1381The War On Drugs - Pain
1382The National - Guilty Party
1383The Roots Feat. Erykah Badu - You Got Me1827
1384White Lies - Death1420
1385Buena Vista Social Club - Chan Chan13311307619
1386Fleetwood Mac - Songbird13581149
1387Travis - Side132717961297
1388Primal Scream - Loaded816
1389Foals - Spanish Sahara13621225
1390Louis Armstrong - What A Wonderful World1009255952
1391Curtis Mayfield - (Don't Worry) If There's A Hell Below, We're All Going To Go766417373
1392Townes Van Zandt - For The Sake Of The Song7561548
1393Neneh Cherry - Manchild16218461300
1394Heart - Alone
1395Bettie Serveert - Palomine13307491349
1396Björk - Pagan Poetry
1397Placebo - Special Needs
1398Carole King - You've Got A Friend169818971770
1399Queen - The March Of The Black Queen1032
1400The Sisters Of Mercy - Temple Of Love '92919548801
1401Michael Jackson - Dirty Diana1630
1402White Town - Your Woman56312621177
1403Jacques Brel - Voir Un Ami Pleurer7231350632
1404Lynyrd Skynyrd - Freebird14628451024
1405Boudewijn De Groot - Als De Rook Om Je Hoofd Is Verdwenen
1406Therapy? - Diane118312631576
1407Kurt Vile - Pretty Pimpin
1408Nils Frahm - Tristana1294815
1409The War On Drugs - Strangest Things
1410Rheingold - Dreiklangsdimensionen11581853617
1411Daryl Hall & John Oates - Maneater
1412The xx - Islands
1413Queens Of The Stone Age - Little Sister6377551831
1414Bow Wow Wow - Do You Wanna Hold Me184915871031
1415The Velvet Underground - Sweet Jane11751228399
1416Eels - A Line In The Dirt
1417The Jesus And Mary Chain - Happy When It Rains12181809596
1418Doves - Kingdom Of Rust16791957
1419Gary Numan - Cars1155
1420Röyksopp - Eple107017971610
1421Meg Myers - Desire1258
1422PJ Harvey - The Community Of Hope
1423Goldfrapp - Utopia173614911793
1424Nina Simone - Strange Fruit10941983
1425Bill Withers - Who Is He (And What Is He To You)1077932
1426Weyes Blood - Do You Need My Love
1427The Prodigy - Firestarter1173680
1428The Horrors - Sea Within A Sea935
1429The Chameleons - Don't Fall1518922350
1430Car Seat Headrest - Fill In The Blank
1431Michel Fugain - Une Belle Histoire10471688
1432Björk - Unravel
1433Cesária Évora - Sodade19051272
1434The Mission - Tower Of Strength1040528436
1435Pixies - Wave Of Mutilation11311064
1436The Antlers - Kettering1108
1437Röyksopp Feat. Susanne Sundfør - Running To The Sea1545
1438Jacques Brel - La Chanson Des Vieux Amants1416
1439Nick Cave & The Bad Seeds Feat. Else Torp - Distant Sky
1440Archive - Violently1617
1441The Police - Every Breath You Take1862690
1442Alvvays - Plimsoll Punks
1443Peter Gabriel - Games Without Frontiers814
1444Grace Jones - La Vie En Rose14911982799
1445Elbow - Magnificent (She Says)
1446Eels - Hey Man (Now You're Really Living)101110551616
1447Fairport Convention - Fotheringay19681511
1448The Chameleons - Monkeyland1990957827
1449Ride - Leave Them All Behind8571284774
1450Suede - Still Life14671070
1451Doves - There Goes The Fear19941891
1452The Clash - Lost In The Supermarket1650
1453The Sisters Of Mercy - Alice8711409545
1454Serge Gainsbourg - Cargo Culte16441558
1455White Lies - Farewell To The Fairground15681893
1456Massive Attack - Risingson
1457New Order - Bizarre Love Triangle
1458Marianne Faithfull - The Ballad Of Lucy Jordan1326782644
1459World Party - Ship Of Fools1520783
1460Suede - So Young13111642
1461Beastie Boys - Intergalactic11651340711
1462Joe Jackson - Breaking Us In Two7901022474
1463Giorgio Moroder - Chase7451521
1464Tom Petty And The Heartbreakers - Into The Great Wide Open17031075934
1465The xx - VCR15071142
1466The Byrds - Wasn't Born To Follow18371161776
1467The Prodigy - Out Of Space651829251
1468Balthazar - Do Not Claim Them Anymore1529
1469The Smashing Pumpkins - Thru The Eyes Of Ruby1072483526
1470ABC - The Look Of Love1136
1471Magazine - The Light Pours Out Of Me196115361030
1472Men At Work - Down Under14769891095
1473The Beach Boys - Surf's Up500
1474Urban Dance Squad - Deeper Shade Of Soul748972575
1475John Grant - Marz761614
1476Siouxsie And The Banshees - Cities In Dust9061503547
1477T. Rex - Get It On17251465
1478Elvis Costello & The Attractions - (I Don't Want To Go To) Chelsea1150
1479The Associates - Breakfast10426421645
1480Lana Del Rey - Born To Die
1481The Chameleons - Tears1457964850
1482The Last Shadow Puppets - Bad Habits
1483The Human League - The Lebanon1074471363
1484The Outlaws - Green Grass And High Tides
1485Alanis Morissette - Uninvited1241
1486Savages - She Will1578
1487HAERTS - All The Days967
1488The Chameleons - View From A Hill
1489The Moody Blues - Forever Afternoon (Tuesday?) / (Evening) Time To Get Away1576
1490Talking Heads - Heaven16701277317
1491Orchestral Manoeuvres In The Dark - Talking Loud And Clear1748
1492Pulp - Babies1275797
1493The Decemberists - The Mariner's Revenge Song9911108
1494Underworld - Rez5261153602
1495Bright Eyes - Poison Oak1392
1496The Sugarcubes - Birthday1542
1497Crosby, Stills, Nash & Young - Carry On1767
1498INXS - Beautiful Girl1453
1499The Cure - The Funeral Party
1500Sonic Youth - The Diamond Sea1214
1501The National - Day I Die
1502Antony And The Johnsons - Bird Gerhl1910
1503Fatboy Slim - The Rockafeller Skank13761535888
1504The Kinks - The Village Green Preservation Society16131742783
1505Magazine - Permafrost18471542581
1506The Stooges - Dirt1581
1507My Bloody Valentine - Only Shallow6641423579
1508My Bloody Valentine - Soon765441
1509Junip - Line Of Fire1733
1510David Bowie - Where Are We Now?
1511Donny Hathaway - The Ghetto17901516
1512Metallica - The Call Of Ktulu1446834
1513Muse - Map Of The Problematique1409839
1514Marillion - Blind Curve1458436
1515Wolfmother - Woman13881471
1516Phoenix - Lisztomania11051762
1517Pet Shop Boys With Dusty Springfield - What Have I Done To Deserve This12241140818
1518The Chameleons - Second Skin1386761
1519Pixies - Alec Eiffel1181881342
1520Buffalo Springfield - Expecting To Fly1340694
1521Gorillaz - Stylo15861493
1522Creedence Clearwater Revival - Down On The Corner185919121355
1523Ike & Tina Turner - River Deep, Mountain High13667851107
1524The Nits - Adieu Sweet Bahnhof1397482745
1525New Order - Doubts Even Here16801132867
1526The Joy Formidable - Whirring1284
1527Steely Dan - Do It Again15571625
1528Dusty Springfield - Breakfast In Bed13011368
1529George Michael - Father Figure
1530ABBA - SOS1944
1531Beach House - Silver Soul19141362
1532John Hiatt - Have A Little Faith In Me1804
1533John Lennon - Working Class Hero18951327466
1534Uriah Heep - Easy Livin'
1535The Modern Lovers - Hospital
1536Suzanne Vega - In Liverpool17301777
1537James Carr - The Dark End Of The Street1306
1538The Chemical Brothers - Hey Boy Hey Girl7278401143
1539All Saints - Pure Shores
1540Chromatics - Dear Tommy
1541Tears For Fears - The Hurting
1542Eurythmics - Love Is A Stranger890756
1543Boards Of Canada - Everything You Do Is A Balloon1161
1544Hooverphonic - Mad About You8491097
1545Los Lobos - Kiko And The Lavender Moon8511641
1546Moderat - Rusty Nails1472
1547Led Zeppelin - Rock And Roll18011101
1548Absynthe Minded - My Heroics, Part One145113571948
1549The Gaslight Anthem - The '59 Sound16881740
1550Donna Summer - State Of Independence5461724
1551Claw Boys Claw - Rosie10826951604
1552Nick Drake - Place To Be1629
1553Yo La Tengo - Autumn Sweater19501697
1554HAERTS - Wings662
1555Daft Punk - Around The World1298
1556The Temptations - My Girl1734
1557The Dave Brubeck Quartet - Take Five976728216
1558The Beautiful South - Song For Whoever1867
1559The KLF - Last Train To Trancentral (Live From The Lost Continent)69316231068
1560LCD Soundsystem - How Do You Sleep?
1561Dusty Springfield - The Windmills Of Your Mind926847
1562Procol Harum - A Salty Dog1394866955
1563De La Soul - Me, Myself And I
1564Django Django - Default
1565The Church - Myrrh1563
1566Bee Gees - Stayin' Alive
1567World Party - Way Down Now537504661
1568Smokey Robinson And The Miracles - The Tracks Of My Tears1607831667
1569The Alan Parsons Project - Don't Answer Me
1570Wipers - When It's Over1356638
1571Johan - Oceans140115021453
1572Susanne Sundfør - The Silicone Veil1592
1573Elvis Presley - Heartbreak Hotel1016
1574Kraftwerk - Computer Love1236
1575Peter Gabriel - Sledgehammer
1576UB40 - Food For Thought147816431154
1577Joni Mitchell - Coyote
1578Smokey Robinson And The Miracles - The Tears Of A Clown952
1579Talk Talk - Does Caroline Know?1535655
1580Heather Nova - Walk This World155013371213
1581The Waterboys - Trumpets1543
1582Supertramp - Hide In Your Shell1321
1583Another Sunny Day - You Should All Be Murdered1588
1584The Veils - Jesus For The Jugular
1585The Jayhawks - Waiting For The Sun
1586Midlake - Winter Dies15401401
1587Matia Bazar - Ti Sento4785431216
1588ABC - All Of My Heart
1589The War On Drugs - Eyes To The Wind
1590Simon & Garfunkel - For Emily, Whenever I May Find Her
1591Small Faces - Lazy Sunday1504
1592Kate Bush - Army Dreamers17681009
1593The xx - Say Something Loving
1594John Cale - Paris 1919
1595Roy Orbison - In Dreams
1596Boards Of Canada - Amo Bishop Roden14041359715
1597Yo La Tengo - Our Way To Fall
1598The Police - Spirits In The Material World18281078961
1599Fleetwood Mac - Oh Well1475494207
1600The Decemberists - Crane Wife 3
1601Porcupine Tree - Fear Of A Blank Planet17655111455
1602Blur - End Of A Century88718251543
1603Eurythmics - Here Comes The Rain Again975
1604Black - Wonderful Life7681460868
1605Burial - Come Down To Us
1606Fleet Foxes - The Shrine / An Argument1296
1607Blur - Out Of Time7431869
1608Girls In Hawaii - Misses
1609Car Seat Headrest - Vincent
1610Lamb - Gabriel127915981258
1611Funkadelic - One Nation Under A Groove
1612The Serenes - The World Is A Woman's Breast
1613Jacques Dutronc - Il Est Cinq Heures, Paris S'éveille
1614Fleet Foxes - He Doesn't Know Why16041524
1615Regina Spektor - All The Rowboats1852
1616The National - Guest Room
1617Black Sabbath - Black Sabbath1357
1618The Human League - Being Boiled15411320994
1619Duran Duran - Skin Trade19131049
1620The Clash - Train In Vain
1621The Gathering - Strange Machines11107571594
1622Kraftwerk - Trans-Europe Express11931328553
1623BLACKstreet & Dr. Dre - No Diggity
1624Bran Van 3000 - Drinking In L.A.13091976
1625Jacco Gardner - Clear The Air1758
1626Belle And Sebastian - Dress Up In You170914921160
1627Living Colour - Solace Of You14141256
1628Édith Piaf - Non, Je Ne Regrette Rien1359874719
1629Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Summertime
1630T.C. Matic - O La La La10338791042
1631Nina Simone - My Baby Just Cares For Me11641355677
1632Madness - My Girl19061211
1633Manic Street Preachers - Your Love Alone Is Not Enough1249
1634The Stone Roses - Love Spreads1293867
1635Slowdive - Machine Gun1458
1636The Motors - Airport1222
163710cc - Dreadlock Holiday7607521152
1638Eefje De Visser - De Bedoeling1380
1639Sufjan Stevens - They Are Night Zombies!! They Are Neighbors!! They Have Come Back From The Dead!! Ahhhh!3791007
1640Elton John - Rocket Man (I Think It's Going To Be A Long Long Time)
1641Serge Gainsbourg & Jane Birkin - Je T'aime... Moi Non Plus14591103508
1642Orbital - The Box (Part 1)9781199731
1643LCD Soundsystem - Call The Police
1644Wipers - Over The Edge703
1645Slayer - Raining Blood
1646Traveling Wilburys - Handle With Care11428911174
1647The B-52's - Rock Lobster12831482
1648Simple Minds - Up On The Catwalk845558
1649Nick Cave & The Bad Seeds - I Need You
1650Stevie Nicks - Edge Of Seventeen1978
1651De La Soul - Eye Know1741
1652Madonna - Drowned World / Substitute For Love1789743
1653The Vaselines - Jesus Wants Me For A Sunbeam173918001238
1654Spinvis - Tienduizend Zwaluwen
1655Jeff Buckley - Last Goodbye17281116
1656Led Zeppelin - The Rain Song1812868416
1657Stealers Wheel - Stuck In The Middle17647701231
1658Van Morrison - You Don't Pull No Punches, But You Don't Push The River1986716
1659Grandaddy - A Lost Machine
1660Nine Inch Nails - Closer84419101047
1661Foals - My Number
1662The Turtles - Happy Together
1663Slint - Washer136919731066
1664Kate Bush - Babooshka
1665Siouxsie And The Banshees - Arabian Knights
1666Sufjan Stevens - The Only Thing
1667Tom Petty And The Heartbreakers - Learning To Fly
1668Tom Petty - A Face In The Crowd19401114
1669The House Of Love - Christine12831585613
1670Tindersticks - Tiny Tears14491151250
1671Don McLean - Vincent1258
1672Men Without Hats - The Safety Dance11871514
1673Elvis Presley - Burning Love
1674Little Richard - Tutti Frutti
1675Angelo Badalamenti & Julee Cruise - Into The Night1119
1676Flash And The Pan - Hey St. Peter1180741
1677Underworld - Dirty Epic992
1678The Smashing Pumpkins - Mayonaise
1679Kate Bush - Moving1484591
1680Boards Of Canada - Reach For The Dead1080
1681The xx - On Hold
1682Athlete - Wires1829
1683Warren G. & Nate Dogg - Regulate1294
1684New Order - Age Of Consent10231467449
1685Angus & Julia Stone - Heart Beats Slow1803
1686Fleet Foxes - Third Of May / Odaigahara
1687Grimes - Genesis1106
1688Lush - Never-Never15091832
1689Travis - Turn13821581740
1690The Chills - Pink Frost163518681461
1691Bob Marley & The Wailers - Exodus
1692The Alan Parsons Project - Eye In The Sky153014261679
1693The Smashing Pumpkins - Drown15731628
1694Amy Winehouse - Tears Dry On Their Own1511
1695Leonard Cohen - Sisters Of Mercy1396659946
1696Lloyd Cole And The Commotions - Jennifer She Said1178905
1697Foo Fighters - Everlong5501779
1698Dick Dale And His Del-Tones - Misirlou15561222693
1699John Cougar Mellencamp - Jack And Diane10641586
1700Caribou - Sun1835
1701Orchestral Manoeuvres In The Dark - Souvenir1884740785
1702Curtis Mayfield - Freddie's Dead1255
1703The God Machine - Dream Machine
1704Foals - Mountain At My Gates
1705Japan - Adolescent Sex1430
1706Earth And Fire - Maybe Tomorrow, Maybe Tonight
1707Paul Weller - You Do Something To Me16231381
1708Kraftwerk - Die Roboter1043871826
1709Benjamin Clementine - Condolence
1710Art Of Noise - Moments In Love1419671
1711Dead Can Dance - Summoning Of The Muse14401681534
1712Neutral Milk Hotel - The King Of Carrot Flowers Pt. One12381209
1713Elbow - The Bones Of You
1714Patti Smith - Land1254
1715Warpaint - Elephants
1716Edie Brickell And New Bohemians - Circle1827816
1717The Jam - That's Entertainment786875
1718Anne Clark - Sleeper In Metropolis12611285
1719The Pogues - If I Should Fall From Grace With God1212
1720My Morning Jacket - One Big Holiday
1721Lou Reed - Dirty Blvd.1786
1722Stereolab - French Disko
1723Peter Gabriel - Here Comes The Flood
1724Jeff Wayne & Justin Hayward - The Eve Of The War10994991113
1725Beach House - Sparks
1726Carter The Unstoppable Sex Machine - A Prince In A Pauper's Grave14669001290
1727Trentemøller & Ane Trolle - Moan154711061162
1728Underworld - Shudder / King Of Snake1274
1729Dr. Dre & Snoop Dogg - Still D.R.E.10061867
1730Heaven 17 - Temptation5851513805
1731The Shins - Pink Bullets1580
1732Bill Withers - Use Me12681245
1733Darkside - Golden Arrow1206
1734Queen - Tie Your Mother Down
1735Natalie Imbruglia - Torn
1736Nine Inch Nails - Hurt6871286869
1737The Prodigy - No Good (Start The Dance)8334701074
1738Muse - Showbiz1360
1739DIIV - Doused738
1740Anna Calvi - Love Won't Be Leaving1912938
1741Simon & Garfunkel - The Only Living Boy In New York
1742Edwyn Collins - A Girl Like You8761394614
1743Hooverphonic - Eden1575
1744The Afghan Whigs - What Jail Is Like1554
1745Keane - Bend & Break
1746Antony And The Johnsons - Fistful Of Love1656
1747James - Getting Away With It (All Messed Up)1278
1748Sonic Youth - Kissability
1749PJ Harvey - The Dancer110313301114
1750Kate Bush - The Sensual World1583
1751Magazine - Shot By Both Sides
1752Bauhaus - Bela Lugosi's Dead1541812
1753Frank Boeijen Groep - De Verzoening
1754Gil Scott-Heron - Home Is Where The Hatred Is14561035
1755Four Tet - Locked
1756The Gun Club - Sex Beat
1757Christine And The Queens - Christine
1758Pink Floyd - Pigs (Three Different Ones)695994360
1759Pixies - Velouria1067930158
1760Orbital - Halcyon + On + On8181587
1761Monaco - What Do You Want From Me1715
1762The Nits - Bauhaus Chair187812321564
1763a-ha - The Sun Always Shines On T.V.
1764Nacht Und Nebel - Beats Of Love1400
1765Placebo - Passive Aggressive
1766Porcupine Tree - Trains153310991221
1767Pet Shop Boys - Rent
1768The Kinks - Shangri-La1415237
1769Gorki - Red Mijn Ziel Vooral1673
1770Orchestral Manoeuvres In The Dark - Messages
1771Anderson.Paak - Come Down
1772The Stranglers - Strange Little Girl1761958609
1773The Knife - Heartbeats8781937
1774Scott Walker - The Old Man's Back Again (Dedicated To The Neo-Stalinist Regime)7581517
1775Neil Young & Crazy Horse - Powderfinger
1776Angus & Julia Stone - Draw Your Swords868786
1777Them - Gloria170410601098
1778The Chameleons - Thursday's Child19651605865
1779Tears For Fears - Sowing The Seeds Of Love119113801866
1780The Scene - Open
1781Madrugada - What's On Your Mind?1494
1782Guns N' Roses - Welcome To The Jungle193417061681
1783The Avalanches - Since I Left You15551980
1784Happy Mondays - Step On7981903707
1785Dead Can Dance - The Host Of Seraphim759235173
1786Blanche - City Lights
1787Regina Spektor - Us
1788The Sound - Total Recall
1789Frank Zappa - Willie The Pimp1472
1790Cocteau Twins - Donimo12711374
1791Concrete Blonde - Joey1726
1792Typhoon (Feat. Rico & André Manuel) - Zandloper
1793Aphex Twin - Windowlicker996650
1794Kevin Morby - I Have Been To The Mountain
1795Jim Croce - Time In A Bottle
1796ABBA - Dancing Queen17581390
1797Balthazar - Bunker
1798Suzanne Vega - Knight Moves13161564
1799The Divine Comedy - Our Mutual Friend18231666
1800Spinvis - Hallo, Maandag
1801Kirsty MacColl - They Don't Know
1802Cigarettes After Sex - Apocalypse
1803Melanie - Beautiful People1886
1804Françoise Hardy - Comment Te Dire Adieu
1805Al Green - Take Me To The River
1806Gorillaz - Dare
1807Moloko - The Time Is Now1690
1808The Walkabouts - Train To Mercy1993769600
1809The Nits - Red Tape1537857
1810UK - Rendezvous 6:021351596
1811Ride - Unfamiliar117716501725
1812Deacon Blue - Your Town1685
1813Neil Diamond - Solitary Man
1814Massive Attack - Paradise Circus
1815Lloyd Cole And The Commotions - Forest Fire1025844571
1816New Order - Temptation1319577
1817Townes Van Zandt - Pancho & Lefty
1818The Jesus And Mary Chain - Head On191913561044
1819Animal Collective - Summertime Clothes1837
1820Anderson .Paak Feat. Schoolboy Q - Am I Wrong?
1821Morphine - Buena1353887628
1822The Byrds - My Back Pages
1823Dusty Springfield - Goin' Back1524884904
1824My Morning Jacket - The Bear1900
1825Built To Spill - Kicked It In The Sun1597
182616 Horsepower - Clogger13021348435
1827Weezer - Island In The Sun
1828Roberta Flack - Compared To What1855
1829LCD Soundsystem - Daft Punk Is Playing At My House1902
1830Pavement - Cut Your Hair12641614570
1831Röyksopp & Robyn - Monument1460
1832The Beloved - Sweet Harmony7971551
1833Blaudzun - Promises Of No Man's Land1179
1834Placebo - Song To Say Goodbye769
1835Ike & Tina Turner - Nutbush City Limits
1836Underworld - Juanita / Kiteless / To Dream Of Love1093
1837The Serenes - Abiding Place
1838Susanne Sundfør - White Foxes
1839The Jam - Down In The Tube Station At Midnight19361400
1840Ann Peebles - Trouble, Heartaches & Sadness
1841Suede - Stay Together122715121112
1842Siouxsie And The Banshees - Christine
1843Sly & The Family Stone - Stand!123915091103
1844Tommy James & The Shondells - Crimson And Clover1623
1845Japan - Quiet Life16551919304
1846Zita Swoon - My Bond With You And Your Planet Disco!1999
1847The Spinners - The Rubberband Man
1848New Order - Crystal842817
1849Peter Gabriel - San Jacinto19821733
1850Aerosmith - Dream On121510481995
1851Billy Joel - Goodnight Saigon1205489984
1852London Grammar - Hell To The Liars
1853Jane's Addiction - Been Caught Stealing
1854Aphex Twin - Heliosphan33917881040
1855Silversun Pickups - Panic Switch1559
1856Linkin Park - Numb
1857Mew - Comforting Sounds1527
1858Editors - The Weight Of The World19751606256
1859Dead Can Dance - Anywhere Out Of The World14171462507
1860D.A.F. - Der Mussolini13151776501
1861Toto - Hold The Line
1862The Clash - White Man In Hammersmith Palais
1863Caribou - Can't Do Without You1971
1864Sonic Youth - Sunday148218381572
1865The Postal Service - The District Sleeps Alone Tonight
1866The Orb - Little Fluffy Clouds19411296
1867Revere - These Halcyon Days1705
1868Crowded House - Private Universe
1869Earth And Fire - Song Of The Marching Children1602813
1870Burial - Rival Dealer1272
1871The Maccabees - Pelican1444
1872The Mission - Wasteland184415761555
1873Madonna - Ray Of Light15627161118
1874Lou Reed - Sad Song
1875Melanie De Biasio - Your Freedom Is The End Of Me
1876Kasabian - Fire18901198
1877Ladytron - International Dateline
1878Vampire Weekend - M7917561200
1879Sinéad O'Connor - Mandinka1923
1880Throwing Muses - Bright Yellow Gun831
1881Jessie Ware - Wildest Moments1825
1882Buffalo Tom - I'm Allowed15831971
1883The Cardigans - My Favourite Game179818151262
1884Big Star - September Gurls
1885George Baker Selection - Little Green Bag1858
1886Prefab Sprout - When Love Breaks Down125119881335
1887Ladytron - Playgirl1865
1888Supertramp - Give A Little Bit1220
1889Otis Redding - Pain In My Heart10761417
1890Placebo Feat. David Bowie - Without You I'm Nothing101710441186
1891Sam Cooke - Bring It On Home To Me
1892Placebo - Special K1594
1893Goldfrapp - Drew1857
1894T.C. Matic - Elle Adore Le Noir (Pour Sortir Le Soir)181016381619
1895CHVRCHES - Leave A Trace
1896Phoenix - 19011807
1897LCD Soundsystem - Losing My Edge
1898Car Seat Headrest - The Ballad Of The Costa Concordia
1899Unknown Mortal Orchestra - Multi-Love
1900The Waterboys - Rags14021095544
1901Tasmin Archer - Sleeping Satellite7627961941
1902The Shangri-Las - Remember (Walkin' In The Sand)1899
1903Patti Smith Group - Frederick12891743
1904The Flaming Lips - Do You Realize??1832
1905Sly & The Family Stone - Everyday People15901675630
1906Pumarosa - Priestess
1907The Pharcyde - Passin' Me By
1908Pet Shop Boys - Love Etc.19151729
1909Aafke Romeijn - Karakter
1910The Sisters Of Mercy - Marian (Version)1045
1911Agnes Obel - Fuel To Fire
1912Wire - I Should Have Known Better17791077
1913∆ - Taro1107
1914Leonard Cohen - The Future
1915Silversun Pickups - Cannibal
1916Teenage Fanclub - The Concept
1917Makthaverskan - Asleep
1918Fish - A Gentleman's Excuse Me661601
1919Stereophonics - Maybe Tomorrow
1920Gorki - Beste Bill
1921The Field Mice - Sensitive
192213th Floor Elevators - You're Gonna Miss Me1015
1923Fatboy Slim - Praise You13701890
1924Best Coast - California Nights
1925Japanese Breakfast - Diving Woman
1926The Serenes - Back To Wonder184812261657
1927Ennio Morricone - The Ecstacy Of Gold1571
1928Roy Orbison - I Drove All Night
1929Tame Impala - 'Cause I'm A Man
1930Tori Amos - Spark
1931The Velvet Underground - Sister Ray1808370
1932The Stranglers - Skin Deep1611
1933Jan De Wilde - De Fanfare Van Honger En Dorst
1934Opgezwolle - Gekkenhuis
1935Madonna - Like A Virgin
1936Joanna Newsom - Emily1980748
1937Morphine - You Look Like Rain
1938Red House Painters - Mistress
1939Bran Van 3000 - Astounded1463
1940Pet Shop Boys - Left To My Own Devices180519611144
1941DJ Shadow - You Can't Go Home Again1565
1942Coldplay - Spies
1943Foo Fighters - The Pretender
1944Elastica - Waking Up
1945Bill Withers - Grandma's Hands
1946Bryan Ferry - Don't Stop The Dance12041848
1947The Walkmen - The Rat
1948Simple Minds - Love Song793890
1949Yazoo - Only You
1950Mark & Clark Band - Worn Down Piano1233433
1951Boards Of Canada - 19691489
1952The Strokes - Reptilia1642
1953Ride - Chrome Waves815823
1954Arcade Fire - Put Your Money On Me
1955A Flock Of Seagulls - Space Age Love Song1916586
1956Coldplay - Amsterdam16531902964
1957David Bowie - Lady Grinning Soul
1958Booker T. & The M.G.'s - Green Onions11841455642
1959Stereolab - Brakhage
1960Boards Of Canada - Dayvan Cowboy12811508736
1961Marillion - The Invisible Man510
1962Echo & The Bunnymen - All My Colours19481496786
1963Four Tet - Pinnacles
1964Broken Social Scene - Anthems For A Seventeen Year-Old Girl1342
1965Thomas Dolby - I Scare Myself1804
1966The Go-Betweens - Streets Of Your Town1771
1967Manchester Orchestra - The Alien
1968Tori Amos - Abnormally Attracted To Sin
1969The Cars - Drive8751474
1970Het Zesde Metaal - Calais
1971Stromae - Formidable893
1972New Order - The Perfect Kiss1654663
1973Marvin Gaye - Abraham, Martin & John
1974Keane - This Is The Last Time
1975Tindersticks - Bathtime745800
1976Steven Wilson - Routine
1977Robbie Robertson - Somewhere Down The Crazy River16349141065
1978Broken Bells - The High Road12461589
1979The Stone Roses - Elephant Stone
1980Peter Gabriel - Digging In The Dirt16251717
1981The Crystals - Then He Kissed Me
1982The Heart Throbs - Hooligan
1983Genesis - Supper's Ready6131249
1984The Waterboys - December984892
1985Morrissey - Staircase At The University
1986Joe Cocker - With A Little Help From My Friends1447
1987Prefab Sprout - Appetite1268
1988Del Amitri - Nothing Ever Happens1987
1989Adorable - Sunshine Smile
1990Starsailor - Poor Misguided Fool
1991PJ Harvey - A Line In The Sand
1992The Bluetones - Slight Return
1993Au Revoir Simone – Another Likely Story
1994Joanna Newsom - Anecdotes
1995The Chameleons - On The Beach174214991056
1996Super Furry Animals - Hello Sunshine
1997Jeff Buckley - Dream Brother
1998U2 - Elvis Presley and America
1999Michael McDonald - I Keep Forgettin'
2000Neil Young - Pocahontas
U2 - Gloria1079521224
Trentemøller - Miss You13631350
Sigur Rós - Dauðalogn
The Knife - We Share Our Mothers' Health
The Smashing Pumpkins - Soma853
Prince - Gold
Sun Kil Moon - Birds Of Flims
Flowered Up - Weekender10181741
The Waterboys - Peace Of Iona14991181954
The Irrepressibles - In This Shirt1320981
Heather Nova - Island1368965
Julien Baker - Rejoice
Foals - What Went Down
16 Horsepower - American Wheeze19521794
Muse - Butterflies And Hurricanes16661525
The Doors - Hyacinth House1468
The Sugarhill Gang - Rapper's Delight1538
Built To Spill - I Would Hurt A Fly120010251070
R.E.M. - These Days
Chic - Le Freak1874
Ariel Pink - Dayzed Inn Daydreams
The Flirtations - Nothing But A Heartache15441347
The Doors - You're Lost Little Girl
Cocteau Twins - Heaven Or Las Vegas1591
John Lennon - Instant Karma16821250
The Rolling Stones - Let's Spend The Night Together1822
Small Faces - Itchycoo Park
dEUS - Quatre Mains
Eagles - Desperado
Pink Floyd - Careful With That Axe, Eugene
Madrugada - Hands Up - I Love You19271737
Jamie xx Feat. Romy - Loud Places
Vampire Weekend - Cape Cod Kwassa Kwassa11721730
Vampire Weekend - Oxford Comma
Sufjan Stevens - For The Widows In Paradise, For The Fatherless In Ypsilanti1720
The Chemical Brothers - Block Rockin' Beats13641792
The Waterboys - Too Close To Heaven16481039
dEUS - Theme From Turnpike13771167
The Rolling Stones - Midnight Rambler1098450
The Smashing Pumpkins - Siva8251126457
The Waterboys - Glastonbury Song10651448880
Bangles - Eternal Flame
Band Of Horses - Ode To LRC
Aphex Twin - Xtal885
B-Movie - Nowhere Girl1280
Mitski - Your Best American Girl
Philip Oakey & Giorgio Moroder - Together In Electric Dreams1486
Angus & Julia Stone - A Heartbreak1637
Fad Gadget - Collapsing New People18701419697
Arctic Monkeys - Crying Lightning1911
Led Zeppelin - The Battle Of Evermore1170629
dEUS - The Architect
Pink Floyd - See Emily Play1406916209
David Bowie - Be My Wife16591780533
Paolo Conte - Max1664472413
Pink Floyd - The Great Gig In The Sky13473011544
Deee-Lite - Groove Is In The Heart15391794
Röyksopp - What Else Is There? (Trentemøller Remix)105619311813
Venetian Snares - Szamár Madár13988581796
The Doors - Five To One1626970894
The Rolling Stones - Under My Thumb16651554832
Okkervil River - Our Life Is Not A Movie Or Maybe
The Chills - Heavenly Pop Hit1905
Neil Young - Words (Between The Lines Of Age)1266
Bright Eyes - Road To Joy1974
Bruce Springsteen - Highway Patrolman16781152
The National - Secret Meeting1390872
Sigur Rós - Untitled #7149677963
Depeche Mode - Stripped970644353
Gossip - Heavy Cross1976
Suede - The Fur And The Feathers
The Sound - Longest Days113216741538
Muse - Sing For Absolution7851765
Holden - Renata
Neil Young - On The Beach1501903
The Sound - Counting The Days13501562895
R.E.M. - Finest Worksong911985215
Marvin Gaye - Got To Give It Up (Live @ The London Palladium)1628
Nick Drake - From The Morning16751609499
Belle And Sebastian - I Fought In A War1312939670
Prefab Sprout - Faron Young130418111650
The Specials - Too Much Too Young19471253554
Pulp - Acrylic Afternoons1627
The Call - I Still Believe (Great Design)1595
Björk - Army Of Me156619281053
Suede - Pantomime Horse186013421399
EL VY - Return To The Moon (Political Song For Didi Bloome To Sing, With Crescendo)
Pink Floyd - Astronomy Domine17911117313
Dead Can Dance - Cantara17551965
Pulp - The Fear
Belle And Sebastian - Legal Man164716361303
In Tua Nua - Seven Into The Sea1984689
Neu! - Hallogallo19831422945
Pixies - Bone Machine12921012186
Eefje De Visser - Jong
Pearl Jam - Garden602679
Radiohead - Identikit
Frankie Goes To Hollywood - The Power Of Love1192
Weyes Blood - Used To Be
The Wailers - I Shot The Sheriff
Talking Heads - This Must Be The Place (Naive Melody)1454
Belle And Sebastian - Le Pastie De La Bourgeoisie897702
Nick Cave And The Bad Seeds - The Carny10691110
Wire - Outdoor Miner1470887
Lou Reed - Street Hassle
Belle And Sebastian - I Want The World To Stop
Cocteau Twins - Lorelei1488
Yes - Close To The Edge114311661766
Pulp - Something Changed6476921050
Bruce Springsteen - Atlantic City
The Feelies - Slipping (Into Something)13141992
Neil Young - Ambulance Blues1149385517
Erasure - Sometimes
The National - Runaway13651053
Angus & Julia Stone - I'm Not Yours13351377
Fleetwood Mac - Never Going Back Again131315341139
Sigur Rós - Brennisteinn1127
Led Zeppelin - Since I've Been Loving You9791031205
Pink Floyd - Arnold Layne1436574331
The Pogues - Dirty Old Town18111387907
The The - Slow Emotion Replay123219061412
Belle And Sebastian - Dirty Dream Number Two1620
Bob Dylan - Don't Think Twice, It's All Right17501242881
R.E.M. - What's The Frequency, Kenneth?1732739469
Amatorski - Come Home1887
The Smashing Pumpkins - Porcelina Of The Vast Oceans1027787854
Fleetwood Mac - Landslide143115841563
Depeche Mode - A Question Of Lust1211441184
Bob Dylan - Shelter From The Storm
My Bloody Valentine - When You Sleep899
Todd Terje - Inspector Norse1938
Joy Division - Dead Souls5121141
Depeche Mode - Somebody1879546
Depeche Mode - In Your Room
Sigur Rós - Flugufrelsarinn820774616
Jon Hopkins - Open Eye Signal
The Replacements - Unsatisfied
Röyksopp - Poor Leno1324
Grandaddy - Collective Dreamwish Of Upperclass Elegance18941577
Nas - N.Y. State Of Mind1345
Nick Cave & The Bad Seeds - Skeleton Tree
Simple Minds - Belfast Child1744612
Kendrick Lamar - Sing About Me, I'm Dying Of Thirst
Pearl Jam - Nothing As It Seems702578746
Bruce Springsteen - Streets Of Philadelphia8608361897
Bruce Springsteen - Drive All Night1966
Kurt Vile - Wakin On A Pretty Day988
The Smiths - Reel Around The Fountain12011364
Dead Can Dance - In Power We Entrust The Love Advocated1525350
The National - I Need My Girl1413
The Associates - Party Fears Two1905
Sparklehorse - Cow1717
Pearl Jam - Corduroy16101066
Bill Withers - Harlem1231750
Tears For Fears - Woman In Chains1863
Belle And Sebastian - Lazy Line Painter Jane13181168680
The Doors - Soul Kitchen6941206833
Anna Calvi - Desire17871080
Bruce Springsteen - Tougher Than The Rest1694401453
The Doors - Roadhouse Blues1508
Dead Can Dance - Persephone (The Gathering Of Flowers)18828011034
U2 - Love Is Blindness939
The Doors - Alabama Song (Whisky Bar)1182920483
Jan Johansson - Visa Från Utanmyra1977
The Smiths - Still Ill15601373
Arcade Fire - Crown Of Love1441569300
a-ha - Hunting High And Low14901544
The Rolling Stones - Street Fighting Man14951282
Nick Cave And The Bad Seeds - As I Sat Sadly By Her Side
Ride - Nowhere9341690
Bruce Springsteen - Point Blank848367
Trentemøller - Take Me Into Your Skin103715311353
The Smiths - Stop Me If You Think You've Heard This One Before7471186330
Nick Cave And The Bad Seeds - Fifteen Feet Of Pure White Snow15061156311
Neil Young & Crazy Horse - Cinnamon Girl11411008270
Revere - We Won't Be Here Tomorrow1702
Moloko - Forever More1429
The National - Mistaken For Strangers10901163
Radiohead - Planet Telex593277853
The Smiths - A Rush And A Push And The Land Is Ours630538199
The Smiths - Ask15171563
R.E.M. - Radio Free Europe7151155
David Bowie - Rock 'n' Roll Suicide659975181
David Bowie - Wild Is The Wind
Sigur Rós - Olsen Olsen806
David Bowie - The Jean Genie10131003388
U2 - Pride (In The Name Of Love)178531
U2 - October340250234
Pixies - Hey12601271368
Arcade Fire - Wake Up932420
The Beatles - Blackbird230362
The Beatles - Helter Skelter9041344631
The Beatles - In My Life325580845
Radiohead - Creep316412
Radiohead - Nude
Radiohead - Weird Fishes / Arpeggi6821190
The Beatles - Let It Be52810181747
The Cure - Play For Today496407154
The Cure - Boys Don't Cry811253
David Bowie - Rebel Rebel913933315
The Cure - Close To Me623166132
The Cure - In Between Days558526
DJ Shadow - Midnight In A Perfect World2539741434
David Bowie - Changes280304
Electric Light Orchestra - Here Is The News19256021474
Bill Withers - Can We Pretend
Gorillaz - Hong Kong9221383
Tim Buckley - Gypsy Woman18751949
EL VY - Paul Is Alive
Metallica - ...And Justice For All1445988
Faithless - God Is A DJ17821412872
Makthaverskan - Antabus
The Neon Judgement - TV Treated1351
Archive - The Empty Bottle1986
Alphaville - Sounds Like A Melody
T'Pau - China In Your Hand1532
Daft Punk - Aerodynamic1534
Orbital - The Girl With The Sun In Her Head12771331
The Posies - Dream All Day106617681805
The KLF - Justified & Ancient (Stand by The JAMs)1697
Kraftwerk - Kometenmelodie 2
Electric Light Orchestra - Can't Get It Out Of My Head1876615495
Guru Josh - Infinity1133789639
Noel Gallagher's High Flying Birds - Ballad Of The Mighty I
Laurent Garnier - The Man With The Red Face12651875
Green Day - Jesus Of Suburbia1902
Elbow - New York Morning
Adele - Rolling In The Deep1701853
Archive - Dangervisit12561756
Grandaddy - The Warming Sun1237
Sufjan Stevens - Romulus1597
Adele - Set Fire To The Rain1450
Gotye - Somebody That I Used To Know1126842
Hazel O'Connor - Will You?1814
Faithless - Insomnia10101054437
Dinosaur Jr. - Little Fury Things18771332
Mazzy Star - California1942
Temples - Shelter Song
Cake - The Distance17241212
The Shamen - Move Any Mountain1998
Jeff Buckley - Everybody Here Wants You1589
The Rolling Stones - Time Waits For No One1089
∆ - Every Other Freckle1955
Placebo - Black-Eyed1784
Melody's Echo Chamber - I Follow You
Interpol - My Desire1988
Kraftwerk - Europe Endless1658
Woodkid - Iron1831
Fun Lovin' Criminals - The Fun Lovin' Criminal198913931315
Rage Against The Machine - Bullet In The Head1415
Wilco - You Satellite
Beirut - Elephant Gun15511028862
M83 - Reunion1333
Al Green - Love And Happiness1777
Shearwater - Animal Life1964
Stan Ridgway - Camouflage2000
Black Sabbath - War Pigs1502855
Wallace Collection - Daydream
Earth And Fire - Seasons15231219
Beyoncé Feat. Jay-Z - Drunk In Love1117
Nick Cave And The Bad Seeds - Oh My Lord18461229
Archive - Noise1962
Prefab Sprout - Goodbye Lucille #1
Zager & Evans - In The Year 2525 (Exordium And Terminus)163917001675
Kendrick Lamar - Alright
Major Lazer - Get Free1970
Beirut - A Sunday Smile19571582
Pearl Jam - Present Tense18131241
Elbow - Fugitive Motel16861735996
Electric Light Orchestra - Livin' Thing1751848
∆ - Hunger Of The Pine1403
Florence + The Machine - Ship To Wreck
The Wailers - Stir It Up7816721138
Red Zebra - I Can't Live In A Living Room17991979
China Crisis - Working With Fire And Steel17921883
Petula Clark - Downtown
Massive Attack - Girl I Love You1780
Fuck Buttons - Olympians1691
Jamie xx - Girl1820
Arcade Fire - My Body Is A Cage1991825
Sonic Youth - Shadow Of A Doubt18941996
Big Country - In A Big Country1385391309
Isaac Hayes - Hyperbolicsyllabicsesquedalymistic12251627
Damien Rice - It Takes A Lot To Know A Man1582
King Crimson - Red17838041867
Arcade Fire - Haiti866926276
Tindersticks - My Oblivion16001270645
Lush - Nothing Natural18801637
Patti Smith - Free Money1904
Sly & The Family Stone - I Want To Take You Higher13671802
Jona Lewie - You'll Always Find Me In The Kitchen At Parties183914791454
Beirut - Postcards From Italy17161017852
Het Zesde Metaal - Benauwd
Grizzly Bear - Yet Again
Felix - Don't You Want Me (Hooj Mix)78918731225
ABBA - Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight)66915571664
The Chemical Brothers - Galvanize1024
Al Green - Let's Stay Together12341360683
Starsailor - Alcoholic177814951769
Strangelove - Is There A Place?1774
Nits - Cars & Cars1645812944
Portishead - Over
Monza - Van God Los1329
The Smashing Pumpkins - Rhinoceros11941565940
Daft Punk - Da Funk1111
Madrugada - Black Mambo1845854857
Roxy Music - Dance Away11151673
Oasis - The Masterplan1146
The Horrors - Still Life18501784
PJ Harvey - Dress
Kasabian - L.S.F. (Lost Souls Forever)142413691703
Harmonium - Histoires Sans Paroles17491457641
Cocteau Twins - Musette And Drums1614
Patti Smith - People Have The Power
Serge Gainsbourg & Brigitte Bardot - Bonnie And Clyde1102
Janis Ian - At Seventeen12537271184
The White Stripes - Fell In Love With A Girl177513821625
Simple Minds - Big Sleep1526
New Order - Ceremony1048967
The xx - Angels1267
Marillion - Script For A Jester's Tear777336
Kavinsky Feat. Lovefoxxx - Nightcall
N.W.A. - Straight Outta Compton
Bat For Lashes - Horse and I18261999
Adamski - Killer1084379
Cock Robin - The Promise You Made1395
David Bowie - Blackstar
Sting - Russians
Kula Shaker - Govinda1574
Julia Holter - In The Same Room
Can - Oh Yeah1205753
Godspeed You! Black Emperor - Mladic
Buffalo Springfield - Mr. Soul1658863
Pixies - Into The White1745
Tom Waits - Time1298958
Get Well Soon - I Sold My Hands For Food So Please Feed Me19451974
Van Morrison - Tupelo Honey18331146
Interpol - Say Hello To The Angels1316
Lykke Li - I Follow Rivers
Nick Cave And The Bad Seeds - From Her To Eternity1057669
Stromae - Papaoutai1769
Wire - The 15th1857
Herman Van Veen - Toveren
Crosby, Stills, Nash & Young - Teach Your Children1041748903
Iron Butterfly - In-A-Gadda-Da-Vida14071925
Saybia - Godspeed Into The Future1821
Nina Simone - I Put A Spell On You1081
Nina Simone - Mississippi Goddam1711
Gorki - Bij Nacht En Ontij1926
Mogwai - Auto Rock19671759
Dead Can Dance - Don't Fade Away
Sandy Denny - Who Knows Where The Time Goes?19481182
Tom Waits - 16 Shells From A Thirty-Ought-Six18311327
Gorillaz - Kids With Guns1722
The National - Daughters Of The Soho Riots1702
Jethro Tull - Thick As A Brick, Part I1184991
10cc - Good Morning Judge
Tuxedomoon - No Tears
Bob Dylan - All Along The Watchtower356858
Mumford & Sons - Little Lion Man431
Dire Straits - On Every Street772
Half Moon Run - Full Circle
Madrugada - Strange Colour Blue1230
The Verve - History735
Magna Carta - Lord Of The Ages1752
Lynyrd Skynyrd - Sweet Home Alabama
Elbow - The Birds13871552
A Tribe Called Quest - Electric Relaxation17121436
Rush - The Camera Eye
Anathema - One Last Goodbye
The Sound Movement - The Last Time
Donovan - Atlantis18461673
Absynthe Minded - Envoi
10cc - The Wall Street Shuffle1897
Steak Number Eight - The Sea Is Dying1579
The Walker Brothers - The Sun Ain't Gonna Shine Anymore856
Tom Waits - Tango Till They're Sore1354675
Ali Farka Touré - Savane19341463
R.E.M. - Swan Swan H15131701486
Marillion - Beautiful15691751
Johnny Cash - God's Gonna Cut You Down8891206
Jethro Tull - Locomotive Breath13171187
Bill Withers - I Can't Write Left Handed
Kings Of Leon - Sex On Fire168917741005
Dire Straits - Once Upon A Time In The West
Pink Floyd - High Hopes1840
Booka Shade - Night Falls1507
Nick Cave And The Bad Seeds - Nature Boy1314
Anna Calvi - Suzanne & I1281
Guided By Voices - I Am A Scientist1680
The Pogues - Thousands Are Sailing1379700
Iron Maiden - Fear Of The Dark16611084
Marillion - Heart Of Lothian1344405
Van Der Graaf Generator - Man-Erg1753
Modest Mouse - Talking Shit About A Pretty Sunset1822
Daughter - Shallows
The Soggy Bottom Boys - I Am A Man Of Constant Sorrow
U2 - Tomorrow636468
Clannad - Theme From Harry's Game8961486
Clan Of Xymox - Louise18891420
Trentemøller - Shades Of Marble1772
Slint - Nosferatu Man1984
Ellen Allien & Apparat - Way Out1407
New Model Army - Pull The Sun
Lucifer - House For Sale1828
OutKast - Rosa Parks1343
Nils Frahm - Ambre1624
Ann Peebles - I Can't Stand The Rain1309
Atmosphere - The Waitress1927
Tim Hecker - The Piano Drop
Procol Harum - Grand Hotel8061566
All About Eve - Martha's Harbour1752
Energy 52 - Café Del Mar1846
Icehouse - Hey Little Girl1652
Ray Lamontagne - Trouble17491713
TV On The Radio - Staring At The Sun1870
Cannonball Adderley - Autumn Leaves674
Carole King - It's Too Late14361246
Nine Inch Nails - Something I Can Never Have16641377
Explosions In The Sky - The Birth And Death Of The Day
Can - Vitamin C1272
Fleetwood Mac - Need Your Love So Bad1266254
Mister And Mississippi - Northern Sky
Edward Sharpe & The Magnetic Zeros - Home1847
dEUS - Magdalena1734
Wu-Tang Clan - C.R.E.A.M.
The Black Heart Procession - A Light So Dim15401818
Elbow & The BBC Concert Orchestra - The Fix (Live @ Abbey Road '09)1134
Atmosphere - Camera Thief1696
Ólafur Arnalds - Tunglið1793
Marillion - The Great Escape18721102
Terry Callier - Dancing Girl792
Soundgarden - Jesus Christ Pose7601230
Interpol - The New17271062
The Kinks - Lola781
Otis Redding - Love Man1850971
John Talabot - Depak Ine1699
The Smiths - Last Night I Dreamt That Somebody Loved Me1116
PJ Harvey - Angelene13121019
Rush - Red Sector A1789
The Beta Band - Squares
Evanescence - My Immortal
Marillion - Fugazi1917486
Marvin Gaye - Ain't That Peculiar19301667
Paul Simon - The Obvious Child
Vitalic - La Rock 011863
Tom Waits - Christmas Card From A Hooker In Minneapolis13891321
The Strokes - The Modern Age14861347
Marillion - Neverland4781820
The Boxer Rebellion - Semi-Automatic
Can - Paperhouse19581339
Mumford & Sons - Dustbowl Dance1303
Hooverphonic - Vinegar & Salt199718211301
Canned Heat - On The Road Again17511397
Badly Drawn Boy - Once Around The Block1406
Luc Van Acker & Anna Domino - Zanna1477
Massive Attack - False Flags15181635
Crosby, Stills, Nash & Young - Country Girl1951
Porcupine Tree - Collapse The Light Into Earth9231233
Fairport Convention - She Moves Through The Fair1626
Aretha Franklin - I Never Loved A Man (The Way I Love You)1665688
Fields Of The Nephilim - Last Exit For The Lost
Curtis Mayfield - We Got To Have Peace
The Soul Stirrers - Touch The Hem Of His Garment19111372
Jacques Brel - Le Moribond1279
Fish - The Company1633
Fleetwood Mac - Storms1989
Sufjan Stevens - Vesuvius
Pink Floyd - Dogs454438
Morphine - The Night1430
Otis Redding - Satisfaction1991
Low - Monkey1660599
Doves - Snowden197219561554
The Smashing Pumpkins - Bodies1909
Curtis Mayfield - The Makings Of You
Sly & The Family Stone - Dance To The Music1332
Janis Joplin - Little Girl Blue
Cat Stevens - Morning Has Broken1158988
Gil Scott-Heron & Brian Jackson - We Almost Lost Detroit1969
Fun Lovin' Criminals - Scooby Snacks1321
Alcest - Souvenirs D'un Autre Monde1949
Supertramp - A Soapbox Opera19291137
Tom Waits - Poor Edward1141
U2 - A Sort Of Homecoming1013551
Tindersticks - Buried Bones1338403
Kapitan Korsakov - In The Shade Of The Sun1569
Eskobar & Heather Nova - Someone New1424
Pixies - The Happening1757444
Dream Theater - A Change Of Seasons
The Future Sound Of London - Papua New Guinea1872
The Cardigans - Carnival1322
Madrugada - Vocal15991520
Wolfsheim - The Sparrows And The Nightingales
The Three Degrees - The Runner
Mansun - Wide Open Space
Songs: Ohia - Blue Chicago Moon1694
The Modern Lovers - Pablo Picasso1915
Herbie Hancock - Cantaloupe Island19751972
Jacques Brel - Mijn Vlakke Land885979
Nina Simone - Be My Husband1406
Black Sabbath - Planet Caravan16531692
Gazpacho - Splendid Isolation1943
Led Zeppelin - Black Dog1471
Okkervil River - For Real1239742
Editors - Sugar
Dry The River - No Rest
Thelonious Monster & Tom Waits - Adios Lounge18341551
Anekdoten - Hole2000
Alcest - Opale1514
Marillion - White Russian888
Archive - Funeral1933
Gravenhurst - Hollow Men1711
Barry McGuire - Eve Of Destruction1990981
Jóhann Jóhannsson - Fordlandia
Archive - Distorted Angels1671
Japan - Taking Islands In Africa1946
Aphex Twin - Alberto Balsalm1930
Killing Joke - Eighties1941997
Ray Charles - What'd I Say1539
The Cure - Push802369
Al Green - Tired Of Being Alone1247724
K's Choice - Not An Addict195910381737
The Boxer Rebellion - Misplaced
Wim Sonneveld - Het Dorp4621198
Tim Hardin - If I Were A Carpenter1646951
Electronic - Disappointed
Panda Bear - Bro's1232
Jeff Alexander - Come Wander With Me16341683
Johnny Cash - Folsom Prison Blues1366
Joan Armatrading - Rosie1112
Lou Reed & John Cale - Style It Takes633
Aphex Twin - Rhubarb1753
Cream - Sunshine Of Your Love181810111179
65daysofstatic - Radio Protector
Fever Ray - If I Had A Heart
Kyuss - Demon Cleaner
Anathema - Fragile Dreams15871759
The Yardbirds - Heart Full Of Soul15151226
Pearl Jam - In My Tree894
Frank Zappa - Joe's Garage1599
Therapy? - Nowhere
Red Hot Chili Peppers - By The Way171819981603
Soundgarden - Spoonman1893
Dead Can Dance - Mesmerism
Anathema - Regret1875
Frankie Goes To Hollywood - Relax (Come Fighting)
William Fitzsimmons - The Tide Pulls From The Moon1398
Seal - Crazy176318541840
Robert Cray - Right Next Door (Because Of Me)1411
Black Box Recorder - The Facts Of Life
Ministry - Breathe1658
Red Box - For America
Porcupine Tree - Heartattack In A Layby1358
Iron & Wine - Naked As We Came1142
Marillion - Grendel747
Marvin Gaye & Tammi Terrell - Ain't No Mountain High Enough1476
Rare Earth - Get Ready15701006
Nick Cave And The Bad Seeds - O Children1404
Soundgarden - 4th Of July682
The Waterboys - The Faery's Last Song1760
Godspeed You! Black Emperor - BBF31788659
The Last Shadow Puppets - Standing Next To Me1843
Of Monsters And Men - Little Talks1939
Petter - Some Polyphony1480
Buddy Holly - Peggy Sue1414
Crosby, Stills, Nash & Young - Woodstock1527
Crosby, Stills & Nash - Suite: Judy Blue Eyes1818
John Coltrane - My Favorite Things764705
Lou Reed - The Kids1874803
16 Horsepower - Scrawled In Sap1325701
Daft Punk - Contact
Levellers - One Way13911094721
Cerrone - Supernature
Beck - Lonesome Tears1761
Townes Van Zandt - Fare Thee Well, Miss Carousel10581456
Michael Jackson - Thriller1640
Arctic Monkeys - R U Mine?
Sex Pistols - God Save The Queen1866
Fine Young Cannibals - Johnny Come Home19731613
Sweet - Ballroom Blitz1297
Warren Zevon - Werewolves Of London
The Stranglers - Peaches1807
De Jeugd Van Tegenwoordig - Watskeburt?!1506
Bruce Springsteen - No Surrender
Gang Of Four - Damaged Goods1446
Brian Eno - Baby's On Fire702
Mecano - Hijo De La Luna8521254
Bob Dylan - Most Likely You Go Your Way (And I'll Go Mine)1786
Modest Mouse - Cowboy Dan
Bert Jansch - Needle Of Death1526
Ostara - Bavaria1900
Porcupine Tree - Blackest Eyes8181210
Howlin' Wolf - Smoke Stack Lightning1432
Yusef Lateef - Love Theme From "Spartacus"1240
Anathema - Dreaming Light
The Psychedelic Furs - Pretty In Pink19811437879
Trees - Murdoch1727
Revere - I Can't (Forgive Myself)1335
Garland Jeffreys - Matador
Charles Mingus - Goodbye Pork Pie Hat17191314
The Pogues - Fiesta1960629
Robert Wyatt - Sea Song1935542
Focus - Hocus Pocus7151672
Rage Against The Machine - Bombtrack96912181203
The Decemberists - The Chimbley Sweep1302608
Nat King Cole - Nature Boy1271
The Damned - In Dulce Decorum1810
Big Country - The Storm1521880
Big Country - The Seer
David Bowie - The Bewlay Brothers19201365
The Horrors - New Ice Age1942
Saybia - Stranded15941214
Gazpacho - Winter Is Never1732
Crash Test Dummies - Mmm Mmm Mmm Mmm14351659
Bruce Springsteen - Stolen Car1111
Elbow - Leaders Of The Free World16671191
Roxy Music - Casanova1932
De Kift - Hoofdkaas1787
The Irrepressibles - Two Men In Love1379
Pet Shop Boys - Fluorescent1881
Asaf Avidan - Different Pulses1969
Nathan Fake - The Sky Was Pink (Holden Remix)1873
Siouxsie And The Banshees - Dazzle1695
Iron & Wine - Faded From The Winter1947767
Marc Almond - Nijinsky Heart1109
Broadcast - Come On Let's Go
Stevie Wonder - Don't You Worry 'bout A Thing
Queens Of The Stone Age - A Song For The Dead962882
Neil Young - A Man Needs A Maid697170
Ray Charles - I Got A Woman1987982
Wilson Pickett - In The Midnight Hour1135970
Low - (That's How You Sing) Amazing Grace1843
The Velvet Underground - Rock And Roll1872
John Denver - Calypso15531741
Get Well Soon - Dear Tempest - Tossed! Dear Weakened
Sonic Youth - Disappearer1940
Jackson C. Frank - Blues Run The Game12231336
Jimi Hendrix - Machine Gun1852398
Johnny Cash - Solitary Man7231170
Arcade Fire - Deep Blue1618
Modest Mouse - Teeth Like God's Shoeshine1510
Los Lobos - Will The Wolf Survive?1806
Gridlock - Chrometaphor1365
Rachel's - Water From The Same Source1862
Marissa Nadler - Under An Old Umbrella18261798
Stevie Wonder - Pastime Paradise861676
Jackson C. Frank - Milk And Honey16931123
SX - Black Video1953
Billy Idol - Eyes Without A Face1345759
James Brown - Please Please Please13861145
Blanket Of Secrecy - Say You Will
Ozzy Osbourne - Revelation (Mother Earth)
Paatos - Téa1845
Doe Maar - De Bom1888
Santana - Black Magic Woman
Dexys Midnight Runners - Geno759
Nick Drake - Clothes Of Sand1352
The Killers - Read My Mind183412511674
Fleetwood Mac - Albatross718232
Ultravox - Reap the Wild Wind15321071
Stone Temple Pilots - Plush17751579
Dead Can Dance - Sanvean (Live)
The National - Available
Orchestral Manoeuvres In The Dark - Statues1463
Édith Piaf - La Vie En Rose14101172
Marvin Gaye - When Did You Stop Loving Me, When Did I Stop Loving You1921
Metallica - Creeping Death
Kashmir - Rocket Brothers1011
Animal Collective - Fireworks1281
Enigma - Sadeness1796
Andreas Johnson - Glorious
Fairport Convention - Crazy Man Michael1559
Tindersticks - Show Me Everything
Womack & Womack - Teardrops1885
Supertramp - Child Of Vision1907
Madrugada - Norwegian Hammerworks Corp.1068
Johnny Cash - Delia's Gone '9413331375
Rose Royce - Love Don't Live Here Anymore1710
Einstürzende Neubauten - Die Interimsliebenden
Machine Head - Davidian
Explosions In The Sky - Yasmin The Light14031081
The Alan Parsons Project - The Turn Of A Friendly Card7101131
Clinic - The Second Line
Leonard Cohen - Dance Me To The End Of Love1573
The Raconteurs - Broken Boy Soldier15191633
Eels - Mental1556
Beirut - Mount Wroclai (Idle Days)1397
Procol Harum - Conquistador837
Timesbold - Bone Song
Live - The Dam At Otter Creek
Foals - Inhaler1908
Small Faces - Tin Soldier1233885
Sam Cooke - You Send Me1438
Diesel - Sausalito Summernight19631720
Arctic Monkeys - Old Yellow Bricks1794
Art Of Noise - Paranoimia
INXS - Don't Change1926
Green Day - Basket Case12491560
Doe Maar - Pa1640
John Grant - Pale Green Ghosts1707
Rome - The Accidents Of Gesture
Magazine - Feed The Enemy14771540
Frankie Goes To Hollywood - Rage Hard
Doe Maar - Nederwiet1923
The Rifles - Peace And Quiet
Bob Marley & The Wailers - Could You Be Loved17731371
Metallica - Nothing Else Matters13151852
Herbert Grönemeyer - Halt Mich1671
Customs - Rex
Young Marble Giants - Brand - New - Life1119953
The Police - Invisible Sun
Vitalic - My Friend Dario1909
The Cure - Charlotte Sometimes56173
Tom Waits - Diamonds & Gold1663750
The Shangri-Las - Give Him A Great Big Kiss1997
The Chameleons - Home Is Where The Heart Is13221541
Jóhann Jóhannsson - IBM 1401 Processing Unit18711841
The Triffids - Kelly's Blues17181612
The Prodigy - Poison16951955
Julia Stone - Winter On The Weekend
Caribou - Niobe1966
Supersister - She Was Naked
Black Rebel Motorcycle Club - Whatever Happened To My Rock 'n' Roll (Punk Song)1102
Sigur Rós - Inní Mér Syngur Vitleysingur1953
Spiritualized - Ladies And Gentlemen We Are Floating In Space1079
Caravan - In The Land Of Grey And Pink9801717
Atmosphere - Little Man
The Psychedelic Furs - Heaven
The Decemberists - California One / Youth And Beauty Brigade17131312
The Spencer Davis Group - Gimme Some Lovin'
Mercury Rev - Hercules
Nik Kershaw - The Riddle19378031629
Kyteman - Sorry
The Velvet Underground - Ocean1565
The Romantics - What I Like About You17981627
Revere - A Road From A Flood1900
Jacques Brel - Vieillir1822
Elvis Presley - Hound Dog19381395
Múm - We Have A Map Of The Piano1295
Orbital - Way Out
The Associates - Even Dogs In The Wild17991634
Disappears - Replicate
Ramones - Rock 'n' Roll High School1755919
XTC - Ball And Chain19951029
Fats Domino - Blueberry Hill1888
Devo - Mongoloid1151
Kings Of Convenience - I'd Rather Dance With You
The Feelies - Moscow Nights1781464
Mad Season - Wake Up16871568
Uriah Heep - Gypsy17671326
Florence + The Machine - Shake It Out
Bob Dylan - Sad Eyed Lady Of The Lowlands1207305
The Velvet Underground - What Goes On1329
Wolfmother - Joker And The Thief1677805
The Smiths - You Just Haven't Earned It Yet, Baby7791037
The Shadows - Apache1351
Charles Mingus - Better Git It In Your Soul
Genesis - Duke's Travels
Motorpsycho - Vortex Surfer11681353637
Dream Academy - Life In A Northern Town16151385
The Triffids - The Seabirds1567
The Chemical Brothers - Leave Home19541861
Radical Face - Ghost Towns1746849
Fairport Convention - A Sailor's Life
Porcupine Tree - Anesthetize901627
The Doobie Brothers - Long Train Runnin'
The Supremes - Stop In The Name Of Love1916
10cc - I'm Mandy Fly Me
Boudewijn De Groot - Het Spaarne1676
Orchestral Manoeuvres In The Dark - The New Stone Age1608624
Rush - Xanadu1494
Gazpacho - Massive Illusion1754
Aphex Twin - Flim1754
Emancipator - Anthem
U2 - Even Better Than The Real Thing576
Revere - The Escape Artist1461
Genesis - The Musical Box172115371843
Marillion - Slàinte Mhath
Opeth - Deliverance
Suede - By The Sea17351622
Leonard Cohen - Closing Time1689751
Sufjan Stevens - The Transfiguration1208
Otis Redding - These Arms Of Mine12801046
Heart - Magic Man1692
Common Sense - I Used To Love H.E.R.1440
VNV Nation - Beloved
Public Image Ltd. - This Is Not A Love Song1968
Yes - Owner Of A Lonely Heart1483
Van Halen - Ain't Talkin' 'bout Love1886
Electronic - Get The Message1306
Sly & The Family Stone - Family Affair1952
Magazine - Back To Nature1776
Laurie Anderson - O Superman (For Massenet)10931684
iLiKETRAiNS - Terra Nova1978
Kirsty Hawkshaw - Fine Day (James Holden Remix)
Kate & Anna McGarrigle - Complainte Pour Ste. Catherine11481260
Red Hot Chili Peppers - Scar Tissue869927
SX - Graffiti1979
Big Country - Porrohman
Gene Clark - Some Misunderstanding1859
Tindersticks - Blood807326
Kate Bush - The Big Sky1726672
Red Hot Chili Peppers - Higher Ground1723875
Pavement - Shady Lane18351133
Perfume Genius - Queen1985
College - A Real Hero
Ray Charles - Georgia On My Mind14271665
God Is An Astronaut - All Is Violent, All Is Bright
Edwin Starr - War1231
Kaiser Chiefs - Oh My God1562
John Legend - Ordinary People
Billie Holiday - Summertime1107664
Mike Oldfield - Theme From "Tubular Bells"1005
The Gathering - Eléanor11771847
Laid Back - Bakerman1892
Suzanne Vega - Solitude Standing
The Chicago Transit Authority - Beginnings1860
Nick Cave And The Bad Seeds - There She Goes, My Beautiful World925288
The Von Bondies - C'mon C'mon
Van Der Graaf Generator - Scorched Earth1985
Steve Winwood - While You See A Chance
Steve Miller Band - Fly Like An Eagle1918714
Antony And The Johnsons - Cripple And The Starfish400531
Pearl Jam - Not For You
Marc Cohn - Walking In Memphis
Roy Orbison - Only The Lonely (Know The Way I Feel)1964
Oceansize - Women Who Love Men Who Love Drugs1708
Bloc Party - Positive Tension1956
Salt-N-Pepa - Push It
Led Zeppelin - Achilles' Last Stand1010973
The Beautiful South - A Little Time1770
Propaganda - Dr. Mabuse (First Life)
Ministry - Jesus Built My Hotrod990
Blonde Redhead - Melody
Other Lives - For 1215981914
Roxy Music - Manifesto
Pigbag - Papa's Got A Brand New Pigbag1402543
Phosphorescent - Wolves1771
Donny Hathaway - Someday We'll All Be Free
Calexico - Sinner In The Sea
Jacques Brel - Ces Gens-Là1289
ABBA - The Winner Takes It All1596
The The - The Sinking Feeling15601012
The Boxer Rebellion - Flashing Red Light Means Go
Led Zeppelin - Over The Hills And Far Away992949
Amy Macdonald - This Is The Life15951816
Supergrass - St. Petersburg
The Magnetic Fields - All My Little Words11911628
Sex Pistols - Anarchy In The UK1829593
Rush - YYZ1138
Brian Eno & David Byrne - Regiment1970
The Jesus And Mary Chain - Blues From A Gun1624
Bob Dylan - It's Alright, Ma (I'm Only Bleeding)1778899
Marillion - Incommunicado821
Stars - Your Ex-Lover Is Dead
Belle And Sebastian - The Blues Are Still Blue10711013
Robert Palmer - Best Of Both Worlds1750
Billy Joel - Leningrad4651602
Ultravox - The Voice1616
The Hollies - Bus Stop
Kaiser Chiefs - I Predict A Riot168110591111
Antony And The Johnsons - The Lake1783400
Porcupine Tree - Deadwing1506729
Okkervil River - Lost Coastlines1680
Faith No More - Digging The Grave11831620
Neu! - Negativland17481980
The Rolling Stones - Tumbling Dice14431157
Muse - Muscle Museum587
Tim Buckley - Song To The Siren1819527
Marillion - Assassing
Tindersticks - All The Love1545
Donny Hathaway - A Song For You16511382
13th Floor Elevators - Slip Inside This House19391699
Erasure - Always
Venetian Snares - Második Galamb
Violent Femmes - Blister In The Sun1328
Klein Orkest - Later Is Al Lang Begonnen
Black Mountain - Tyrants1950
Foo Fighters - All My Life1995
Mark Lanegan - Pendulum
Paul Simon - Mother And Child Reunion1880
Tom Waits - Big In Japan1840635
James Blake - Limit To Your Love1954
Jon Hopkins - Collider1031
Tim Hardin - Reason To Believe1104490
Manau - La Tribu De Dana19011264
Ayọ - Better Days1420
Yeasayer - 2080
Alice Cooper - School's Out17391838
The Boxer Rebellion - No Harm1651
Pavement - Summer Babe (Winter Version)1647
The Specials - Gangsters767236
Irma Thomas - Breakaway1571
Atmosphere - Yesterday1865
Mink DeVille - Demasiado Corazon7801707
Flash And The Pan - Midnight Man
Steppenwolf - Born To Be Wild1083
Amatorski - Never Told1434
Yeah Yeah Yeahs - Heads Will Roll (A-Trak Mix)
B.B. King - The Thrill Is Gone1619
Levellers - Liberty Song18991844
Feist - Mushaboom
Vampire Weekend - Walcott1439877
The Boxer Rebellion - Both Sides Are Even
Kula Shaker - Hey Dude16851361
Manu Chao - Me Gustas Tú17361323
Electric Light Orchestra - Standin' In The Rain16351926
Willard Grant Conspiracy - From A Distant Shore13081757
Jay-Z & Alicia Keys - Empire State Of Mind1044
Maceo & The Macks - Soul Power 741896
Michel Sardou - Les Lacs Du Connemara
Roberta Flack - Killing Me Softly With His Song13111237
Cat Power - The Greatest1125
Björk - All Is Full Of Love1932
Bark Psychosis - Absent Friend
The Crazy World Of Arthur Brown - Fire827679
Explosions In The Sky - Have You Passed Through This Night?1384814
Adam And The Ants - Stand And Deliver18391630
Soulwax - Too Many DJ's1864752
Shuggie Otis - Aht Uh Mi Hed1795
Editors - A Ton Of Love
Shocking Blue - Send Me A Postcard1578
Queen - The Prophet's Song15191446
Efterklang - Apples
Michael Kiwanuka - Tell Me A Tale1887
The Blue Nile - Headlights On The Parade
Supersister - No Tree Will Grow1761
R.E.M. - How The West Was Won And Where It Got Us1139573
Morrissey - Now My Heart Is Full19511882
The Source Feat. Candi Staton - You Got The Love (Now Voyager Radio Edit)
France Gall - Poupée De Cire, Poupée De Son
Tim Buckley - Once I Was11891188
Soulsavers - You Will Miss Me When I Burn1795828
Depeche Mode - It's No Good1766329
Dodgy - In A Room
Fela Kuti - Sorrow, Tears & Blood1490
Stevie Wonder - Another Star1549
Cat Stevens - Father And Son598671
Disclosure Feat. AlunaGeorge - White Noise1891
Depeche Mode - Wrong1418
The Decemberists - The Tain1287756
Love - 7 And 7 Is1648249
Supergrass - Moving18331500
The Clash - Safe European Home18201748
A Perfect Circle - The Noose
Echo & The Bunnymen - Villiers Terrace917182
Queens Of The Stone Age - I Appear Missing
The Boxer Rebellion - Caught by the Light16411907
The Byrds - Goin' Back1176846
Texas - Summer Son
Sinéad O'Connor - The Emperor's New Clothes8731004
Donovan - Season Of The Witch1153
Art Blakey And The Jazz Messengers - Moanin'1878
Nine Inch Nails - Head Like A Hole1824
Kula Shaker - Grateful When You're Dead / Jerry Was There1449
Radical Face - Holy Branches1869
The Selecter - On My Radio1963943
Sting - Fragile15611358
Elbow - Powder Blue1276595
Jimi Hendrix - Valleys Of Neptune1925
Devo - Whip It
At The Drive-In - One Armed Scissor18001512
The Shins - The Past And Pending18681861
Sam & Dave - Hold On! I'm A Comin'1433
Swans - Better Than You1901874
Shuggie Otis - Inspiration Information1600
The Offspring - Self Esteem1699
Blackfield - Blackfield10501749
Tindersticks - Dying Slowly1898645710
David Sylvian - Orpheus652
The Decemberists - The Island
Sigur Rós - Bíum Bíum Bambaló
Ozzy Osbourne - No More Tears16421580
James Brown - The Payback1183
Status Quo - Pictures Of Matchstick Men1428
Ryuichi Sakamoto - Merry Christmas, Mr. Lawrence1678590
The Antlers - Shiva
16 Horsepower - Haw676255
Gladys Knight & The Pips - Midnight Train To Georgia512
Antony And The Johnsons - Spiralling1435296
Bonobo - Black Sands
Perfume Genius - Lookout, Lookout1945
Pink Floyd - Atom Heart Mother1040528
Manfred Mann's Earth Band - Blinded By The Light
Tortoise - TNT
Wamdue Project - King Of My Castle
New Musik - This World Of Water1908
Moby - Natural Blues1259464921
Radical Face - Black Eyes1348
Tindersticks - Whiskey & Water
Okkervil River - Unless It's Kicks1323
Kayak - Ruthless Queen14645791261
Amanda Marshall - Beautiful Goodbye
The Smiths - Asleep1429
UNKLE - Lonely Soul1938
Saybia - Bend The Rules
Fleetwood Mac - Tango In The Night1703
Grandaddy - Jed's Other Poem (Beautiful Ground)18361817418
Motorpsycho - Hey, Jane
Can - Halleluhwah187116321525
The Libertines - Can't Stand Me Now
Creedence Clearwater Revival - Green River13411735
Gorillaz - 19-20001548
The Field - Over The Ice1492
Herman Van Veen - Hilversum 31918
Sparklehorse - Spirit Ditch
Dan Fogelberg - Nether Lands1509
Jónsi - Boy Lilikoi1830
Hawkwind - Silver Machine16021269
The Jimi Hendrix Experience - Third Stone From The Sun1349493
Okkervil River - Black18511584
Genesis - Dancing With The Moonlit Knight19286671251
Malcolm McLaren - Madam Butterfly (Un Bel Di Vedremo)19441817
Parliament - Mothership Connection (Star Child)1764
The White Stripes - You Don't Know What Love Is (You Just Do As You're Told)
Jean-Michel Jarre - Équinoxe (Part IV)16686431134
The Deep Dark Woods - River In The Pines1771
Asaf Avidan & The Mojos - Reckoning Song
Hold Steady - Chips Ahoy!
Deacon Blue - Dignity1592
De Kift - Filet De Perche1892
The Libertines - Time For Heroes
Van Der Graaf Generator - Refugees1405
The Stranglers - No Mercy1300668
Camel - Lady Fantasy946
Queensrÿche - Suite Sister Mary
The Rolling Stones - Play With Fire13041334
Stan Getz & João Gilberto - The Girl From Ipanema1684
Porcupine Tree - Open Car1972
Isobel Campbell And Mark Lanegan - Deus Ibi Est
James Brown - I Got You (I Feel Good)1391
Soulsavers - Longest Day
Doves - Sea Song1841
Explosions In The Sky - With Tired Eyes, Tired Minds, Tired Souls, We Slept12011006
The Alan Parsons Project - The Tell-Tale Heart
Clannad & Bono - In A Lifetime1922
Massive Attack - Three1698
Crowded House - Nails In My Feet18241329
Chicago - 25 Or 6 To 4
The Boxer Rebellion - The Runner15531227
The Sound - Party Of The Mind1439
Supertramp - If Everyone Was Listening1707
Big Star - Holocaust
Arctic Monkeys - Mardy Bum
Jeff Buckley - Lover, You Should've Come Over
Neutral Milk Hotel - Naomi1885
Sia - Breathe Me
Soundgarden - The Day I Tried To Live7661549
Sonic Youth - Death Valley '69
The Buggles - Lenny18068831533
Bruce Springsteen - Lost In The Flood11941239
Okkervil River - The Velocity Of Saul At The Time Of His Conversion
Jacques Brel - Vesoul1657
Bruce Springsteen - The Promised Land1454
Great Lake Swimmers - Merge, A Vessel, A Harbour1591763
Frankie Goes To Hollywood - Two Tribes (For The Victims Of Ravishment)193216911062
Ryan Adams - La Cienega Just Smiled
Van Morrison - Cyprus Avenue1195835
The Yardbirds - For Your Love843467
Everlast - What It's Like
The Maccabees - Forever I've Known
Screaming Trees - Nearly Lost You15751636
Soulwax - NY Excuse909
The Walkabouts - Feel Like Going Home1453
Fischer-Z - Red Skies Over Paradise951
Les Poppys - Non, Non, Rien N'a Changé1235
Earth And Fire - Storm And Thunder1363811
The Neon Judgement - Tomorrow In The Papers192119371159
The Wombats - Let's Dance To Joy Division1797
Tindersticks - My Sister1670
Alela Diane - The Pirate's Gospel18011439
Fleetwood Mac - Gold Dust Woman1781
John Denver - Annie's Song
A Place To Bury Strangers - I Lived My Life To Stand In The Shadow Of Your Heart1629
The Dandy Warhols - Godless199618761570
The Mamas & The Papas - Monday, Monday1844877
Fiona Apple - Paper Bag1305
!!! - Hello? Is This Thing On?1618
...And You Will Know Us by The Trail Of Dead - Mistakes & Regrets1832
...And You Will Know Us by The Trail Of Dead - Relative Ways
1 Giant Leap - The Way You Dream
10CC - Good Morning Judge
120 Days - Come Out, Come Down, Fade Out, Be Gone
16 Horsepower - Poor Mouth1235
22 Pistepirkko - Birdy
22 Pistepirkko - Onion Soup
4Hero - Les Fleur1528
65daysofstatic - Drove Through Ghosts To Get Here
7E Phalanx - Pulse
808 State - Pacific State1613
A Perfect Circle - Blue
A Place To Bury Strangers - I Know I'll See You
A Place To Bury Strangers - To Fix The Gash In Your Head
A Silver Mt. Zion - Broken Chords Can Sing A Little766
A Silver Mt. Zion - Stumble Then Rise On Some Awkward Morning1320
A Tribe Called Quest - Jazz (We've Got)1746
ABBA - Fernando1518
Absynthe Minded - Acquired Taste
AC/DC - Highway To Hell11151969
AC/DC - Let There Be Rock1299
AC/DC - You Shook Me All Night Long1392
Acid Mothers Temple & The Melting Paraiso U.F.O. - Crystal Rainbow Pyramid
Adam Green - Dance With Me
Adam Green - Nat King Cole
Add N To (X) - Take Me To Your Leader
Adele - Make You Feel My Love1945
Admiral Freebee - Rags 'n' Run
Aereogramme - Barriers
Aereogramme - Dreams And Bridges
Aesop Rock - Daylight
Afrika Bambaataa & The Soulsonic Force - Renegades Of Funk
AFX - Every Day1493
Agoria - Les Violons Ivres
Aimee Mann - Wise Up
Akron|Family - Italy
Al Green - Simply Beautiful
Alabama 3 - Woke Up This Morning
Alamaailman Vasarat - Astiatehdas
Alannah Myles - Song Instead Of A Kiss
Albert King - Born Under A Bad Sign
Alela Diane - Pieces Of String
Alexis Korner & Steve Mariott - Get Off My Cloud
Ali Farka Touré - Diaraby1499
Alice & Battiato - I Treni Di Tozeur
Alice In Chains - No Excuses1826
Alice In Chains - Them Bones1547
Alpinestars & Brian Molko - Carbon Kid
Alva Noto & Ryuichi Sakamoto - Aurora
Alva Noto & Ryuichi Sakamoto - Trioon I
Amadou & Mariam - Beaux Dimanches
Amos Lee - Keep It Loose, Keep It Tight1978
Amp Fiddler - Ridin'
An Emotional Fish - Celebrate1524
An Emotional Fish - Lace Virginia
Anathema - Closer
Anathema - Judgement
Anathema - Pulled Under At 2000 Metres A Second
Anathema - Release1961
Anathema - Temporary Peace
Anathema - The Storm Before The Calm
And Also The Trees - Belief In The Rose1833
And Also The Trees - Domed18031912
And Also The Trees - Gone... Like The Swallows
And Also The Trees - Macbeth's Head1590
And Also The Trees - Slow Pulse Boy1686
And Also The Trees - There Were No Bounds592
Andrew Bird - A Nervous Tic Motion Of The Head To The Left
Andrew Bird - Imitosis1606
Andrew Bird - Sovay1079
Ane Brun & Ron Sexsmith - Song No. 6
Angelo Badalamenti & Julee Cruise - Mysteries Of Love1930
Angie Stone, Alicia Keys & Eve - Brotha Part II
Animal Collective - Brother Sport1096
Animal Collective - For Reverend Green737
Animal Collective - Grass1054
Animal Collective - Leaf House1466
Animal Collective - Peacebone1196
Animal Collective - Water Curses1359
Anita Garbo - Miracles
Ann Peebles - 99 Lbs.744
Ann Peebles - A Love Vibration
Anouar Brahem - Astrakan Café, Pt. 1
Anouar Brahem - Kashf
Anthony Hamilton - Sista Big Bones
Antony And The Johnsons - I Fell In Love With A Dead Boy1738771
Antony And The Johnsons - One Dove908
Aphex Twin - Come To Daddy (Pappy Mix)1137
Aphex Twin - Digeridoo1014
Aphex Twin - Girl / Boy Song1593
Aphex Twin - Nannou1302
Aphex Twin - Vordhosbn1502
Apparat - Useless Information
Arab Strap - The Shy Retirer
Arcade Fire - Rococo
Arcadia - Election Day
Architecture In Helsinki - It'5!
Archive - Fuck U1207788
Arctic Monkeys - Leave Before The Lights Come On
Aretha Franklin - Chain Of Fools648
Aretha Franklin - Spanish Harlem470
Arid - Me And My Melody
Art Garfunkel - Bright Eyes1768
Ash - Candy1876
Ash - Girl From Mars
Atmosphere - Always Coming Back Home To You
Au Revoir Simone - Fallen Snow
Audioslave - Doesn't Remind Me
Audioslave - Like A Stone1778
Audioslave - Out Of Exile
Audioslave - Your Time Has Come
Autechre - Gantz Graf1535
Autechre - Nil1470
Autechre - Piezo717
Autechre - Second Bad Vilbel1464
Autechre - Uviol1532
Autechre - VLetrmx1344
Azzido Da Bass - Dooms Night
Babe Ruth - The Mexican1790
Bad Brains - I Against I1973
Badly Drawn Boy - Spitting In The Wind1755
Barry Ryan - Eloise
Barry White - You're The First, The Last, My Everything1164
Basement Jaxx - Rendez-Vu
Battles - Atlas1368
Battles - Tonto
Bauhaus - She's In Parties1051
Bauhaus - The Passion Of Lovers960
Beastie Boys - No Sleep Till Brooklyn458
Beastie Boys - Three MC's And One DJ
Beck - Sexx Laws1308
Bee Gees - To Love Somebody
Bee Gees - Tragedy
Belle And Sebastian - The Stars Of Track And Field1124
Belly - Dusted
Ben Christophers - My Beautiful Demon
Bernard Butler - Stay1534
Bessie Smith - Nobody Knows You When You're Down And Out
Bette Midler - The Rose1911
Bill Callahan - Drover1782
Bill Evans Trio - My Foolish Heart1868
Bill Evans Trio - Waltz For Debby1505
Bill Haley & His Comets - See You Later Alligator
Billie Holiday - I'm A Fool To Want You925
Billy Bragg & Wilco - California Stars1814
Biosphere - In Triple Time
Biosphere - Kobresia
Biosphere - The Shield
Björk - Hidden Place1596
Björk & PJ Harvey - (I Can't Get No) Satisfaction (live)
Björk & Thom Yorke - I've Seen It All1970
Black Rebel Motorcycle Club - Shuffle Your Feet1743
Black Rebel Motorcycle Club - Stop
Blackalicious - Alphabet Aerobics
Blackfield - Hello
Blackfield - Pain1696
Blackfield - This Killer18231855
Blancmange - Don't Tell Me
Blind Faith - Had To Cry Today1527
Bloc Party - Pioneers1578
Bloc Party - So Here We Are1571
Blondie - Slow Motion
Blondie - X-Offender1364
Bloodhound Gang - The Bad Touch
Blue Murder - Talk Talk Talk
Blumfeld - Verstärker
Blur - No Distance Left To Run977
Bob Dylan - Ain't Talkin'1200
Bob Dylan - Not Dark Yet734
Bomfunk MC's - Freestyler
Bonnie 'Prince' Billy - Another Day Full Of Dread1291
Bonnie 'Prince' Billy - At Break Of Day995
Bonnie 'Prince' Billy - I See A Darkness458405
Bonnie 'Prince' Billy - Nomadic Revery (All Around)728
Booka Shade - In White Rooms1419
Boudewijn De Groot - Vrienden Van Vroeger
Brainbox - Summertime1244
Bram Tchaikovsky - Sarah Smiles
Breakestra - Burgundy Blues
Brian Eno - Third Uncle1241
Bright Eyes - Bowl Of Oranges1589
Broadcast - Papercuts
Broadcast - Pendulum
Broadcast - The Book Lovers
Broken Social Scene - 7/4 (Shoreline)
Broken Social Scene - Almost Crimes1870
Bruce Springsteen - Devil's Arcade747
Bruce Springsteen - Iceman1775
Bruce Springsteen - Incident On 57th Street
Bruce Springsteen - Radio Nowhere
Bruce Springsteen & Friends - London Calling (Live)
Buckethead - The Ballad Of Buckethead
Built To Spill - Conventional Wisdom
Built To Spill - Randy Described Eternity
Built To Spill - Traces
Bush - Everything Zen1989
Bush - Inflatable
Cabaret Voltaire - Sensoria
Caesars Palace - Jerk It Out1387
Calexico - Cruel1559
Calexico - Missing1252
Calexico - The Black Light928
Calexico - The Ride (Part 2)1218
Camera Obscura - Lloyd, I'm Ready To Be Heartbroken764
Campag Velocet - Ain't No Funki Tangerine
Can - Mushroom765
Cannibal Ox - Iron Galaxy
Captain Beefheart And His Magic Band - Big Eyed Beans From Venus1758
Captain Beefheart And His Magic Band - Ella Guru
Captain Beefheart And His Magic Band - Yellow Brick Road1887
Caravan - Golf Girl1513
Cardiacs - R.E.S.
Caribou - After Hours1256
Caribou - Melody Day1449
Carl Perkins - Blue Suede Shoes
Cat Power - Cross Bones Style1776
Cat Power - He War1614
Celibate Rifles - Bill Bonney Regrets
Chapterhouse - Pearl
Charly Lownoise & Mental Theo - Wonderfull Days
Chic - I Want Your Love741
Chicane - Saltwater1976
Chris Clark - Gob Coitus
Chris Cornell - Billie Jean
Chris Cornell - Pillow Of Your Bones
Chris Cornell - Steel Rain
Chris Isaak - Dancin'
Chris Whitley - Living With The Law
Chuck Brown & The Soul Searchers - Bustin' Loose
Clan Of Xymox - A Day1656
Claw Boys Claw - Dracula!!
Clock DVA - Resistance1530
C-Mon & Kypski - Shitty Bum
CocoRosie - Butterscotch1510
CocoRosie - By Your Side
CocoRosie - K-Hole1927
CocoRosie - Noah's Ark
Cocteau Twins - Blue Bell Knoll1201
Cocteau Twins - Crushed1370
Cocteau Twins - Five Ten Fiftyfold1003
Cocteau Twins - Iceblink Luck1591
Cocteau Twins - The Thinner The Air1208
Coil - Ostia (The Death Of Pasolini)1881
Coil - Tattooed Man19221520
Coil - The Dreamer Is Still Asleep695
Coil - The First Five Minutes After Death1193
Coldcut - Timber
Coldplay - Death And All His Friends998
Coldplay - Viva La Vida567
Collectors - What Love (Suite)
Comus - Drip Drip1452
Comus - Song To Comus
Console - 14 Zero Zero
Converge - Concubine
Coolio - Gangsta's Paradise
Corinne Bailey Rae - Like A Star1918
Cornershop - Brimful Of Asha
Craig Armstrong - Laura's Theme
Craig Armstrong - Leaving Paris
Craig Armstrong & Elizabeth Fraser - This Love1772
Cranes - Adoration
Cranes - Jewel
Cranes - Starblood
Cream - Badge1955
Cream - Tales Of Brave Ulysses1728
Creed - My Own Prison
Crime And The City Solution - Six Bells Chime
Cultural Vibe - Ma Foom Bey
CunninLynguists & Tonedeff - Love Ain't
Curiosity Killed The Cat - Down To Earth
Current 93 - A Song For Douglas After He's Dead1500
Cursive - Big Bang
Curtis Mayfield - Ghetto Child1020
Curve - Crystal
Curve - Faît Accompli1267
Curve - Ten Little Girls
Cyndi Lauper - True Colors
CYNE - First Person1617
Daft Punk - Harder, Better, Faster, Stronger1908
Daft Punk - Revolution 909
Daisy Chainsaw - Love Your Money
Damien Jurado - Abilene1956
Damien Jurado - Lion Tamer
D'Angelo - Me And Those Dreamin' Eyes Of Mine
DANGERDOOM - The Mask
Daniel Johnston - True Love Will Find You In The End
Daniel Lanois - Fire1982
Daniel Lanois - The Maker1460
Daryll-Ann - I Could Never Love You
Daryll-Ann - Stay1099
Das Pop - You
Dave Ball - In Strict Tempo1288
David Bowie - Big Brother
David Gray - Alibi
David Gray - My Oh My
David Gray - Sail Away
David McWilliams - Days Of Pearly Spencer
David Sylvian - Red Guitar634
David Sylvian - Silver Moon
De La Soul - Me Myself And I1367
De La Soul - Say No Go938
Deacon Blue - Real Gone Kid
Dead Can Dance - Frontier1381
Dead Can Dance - Yulunga (Spirit Dance)963
Dead Kennedys - Moon Over Marin13961039
Dead Man Ray - Toothpaste
Dead Moon - It's O.K.
Deaf Center - Path To Lucy1536
Deaf Center - White Lake1485
Death Cab For Cutie - Crooked Teeth1259
Death In Vegas - Scorpio Rising
Death In Vegas & Iggy Pop - Aisha
Deathprod - Treetop Drive 3
Deep Purple - Burn
Deep Purple - Shield
Deep Purple - Space Truckin'
Def Leppard - Blood Runs Cold
Deftones - Digital Bath
Deftones - My Own Summer (Shove It)
Deicide - Scars Of The Crucifix
Deine Lakaien - Mindmachine
Delays - Long Time Coming
Delays - Lost In A Melody
Delays - Nearer Than Heaven
Delays - Valentine
Department S - Is Vic There?1557
Depeche Mode - I Want You Now
Dido - White Flag
Dillard & Clark - Out On The Side1418
Dillard & Clark - Train Leaves Here This Morning1871
Dinosaur Jr. - Freak Scene893
Dinosaur Jr. - Start Choppin'1087
Dirty Three - Authentic Celestial Music640
Dirty Three - Great Waves1910
Dizzee Rascal - I Luv U1907
Do Make Say Think - Outer Inner & Secret
Do Make Say Think - The Universe!1519
Don Caballero - In The Absence Of Strong Evidence To The Contrary, One May Step Out Of The Way Of The Charging Bull
Don Covay - I Stole Some Love1914
Donny Hathaway - Giving Up
Donny Hathaway - He Ain't Heavy, He's My Brother1491
Donny Hathaway - She Is My Lady
Donny Hathaway - Thank You Master (For My Soul)
Donovan - Hurdy Gurdy Man1668
Doveman - Dancing1319
Doves - Black And White Town873
Doves - Catch The Sun931
Dream Theater - Octavarium
Dream Theater - Scene Eight: The Spirit Carries On
Dredg - Same Ol' Road
Drive-By Truckers - The Sands Of Iwo Jima
Drive-By Truckers - Where The Devil Don't Stay2000
Dropkick Murphys - The Dirty Glass
Drowning Pool - Tear Away
Duffy - Distant Dreamer935
Duffy - Stepping Stone
Duffy - Warwick Avenue
Dungen - Panda1964
Dustin O'Halloran - Opus 23
Dwarves - Bleed On
Earlimart - We Drink On The Job
Earth, Wind & Fire - Boogie Wonderland1274
Earth, Wind & Fire - Fantasy
Ed Harcourt - Visit From The Dead Dog
Ed Kuepper - Also Sprach Of The King Of Euro Disco
Ed Kuepper - Horse Under Water1586
Ed Kuepper - That Depends Part 3
Editors - Fingers In The Factories1607
Editors - Spiders1615
Eggstone - The Dog
Eiffel 65 - Blue (Da Ba Dee)
Einstürzende Neubauten - Blume1236
Electric Light Orchestra - 10538 Overture1714
Electric Six - Danger! High Voltage
Electric Six - Gay Bar
Ella Fitzgerald - Ev'ry Time We Say Goodbye1763
Ellen Allien - Stadtkind
Elton John - Funeral For A Friend / Love Lies Bleeding
Elvis Costello - God's Comic1753
Elvis Costello - So Like Candy1949
Elvis Costello & The Attractions - Radio Radio1171
Elvis Presley - Love Me Tender
Embrace - You're Not Alone
Emerson, Lake & Palmer - Knife Edge
Emmylou Harris - Goodbye1889
Enigma - Return To Innocence
Envy - A Far-Off Reason
Enya - Orinoco Flow
Eric Clapton - Layla
Ernie Hines - Our Generation
Eros Ramazzotti - Un'Emozione Per Sempre
Espers - Children Of Stone1394
Eurythmics - Right By Your Side
Everything But The Girl - Each And Everyone1883
Exodus - No Love
Explosions In The Sky - Six Days At The Bottom Of The Ocean13951119
Fairmont - I Need Medicine
Fairmont - Last Dance
Faith No More - Surprise! You're Dead!
Faithless - We Come 11727
FC Kahuna - Hayling
Feeder - Feeling A Moment
Fehlfarben - Ein Jahr (Es Geht Voran)1919
Fennesz - Caecilia1457
Fennesz - Shisheido
Fields Of The Nephilim - Moonchild
Fields Of The Nephilim - Mourning Sun1754
Fields Of The Nephilim - She
Filter - Hey Man, Nice Shot1988
Finley Quaye - Sunday Shining
Fischerspooner - Emerge1962
Flash And The Pan - Down Among The Dead Men
Flogging Molly - Salty Dog
Flogging Molly - The Seven Deadly Sins
Foo Fighters - Learn To Fly
Foo Fighters - Tired Of You
Fountains Of Wayne - Leave The Biker1745
Fountains Of Wayne - Sink To The Bottom1951
Four Tet - Hands
Françoise Hardy - Rêve1150
Frank Black - Los Angeles824
Frank Boeijen Groep - Foto Van Een Mooie Dag
Frank Sinatra - I've Got You Under My Skin
Frank Sinatra - New York, New York1923
Frank Zappa - Cosmik Debris1521
Frank Zappa - Montana
Franz Ferdinand - Outsiders1670
Fred Eaglesmith - Alcohol And Pills
Freedy Johnston - Gina1495
Freur - Doot Doot1517
Front 242 - Headhunter682
Front 242 - Welcome To Paradise1724
Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
Funkadelic - Wars Of Armageddon1934
Gabriel Ríos - Broad Daylight
Galaxie 500 - Flowers
Gang Starr - Full Clip
Garbage - Vow1811
Gary Moore - Parisienne Walkways1240
Gavin Friday - Angel1352
Gavin Friday & The Man Seezer - You Take Away The Sun1257
Gazpacho - Dream Of Stone
Gazpacho - Tick Tock1236
Gene Clark - Silver Raven1931
Gene Clark - The Virgin
George Benson - Give Me The Night
George Harrison - My Sweet Lord1682
George Harrison - What Is Life1372
George Michael - Older
George Michael & Mary J. Blige - As
Girls Against Boys - (I) Don't Got A Place
Glen Hansard - Sleeping1166
Glen Hansard & Markéta Irglová - Leave655
Gnarls Barkley - Crazy
Godley & Creme - Five O'Clock In The Morning1997
Golden Boy & Miss Kitten - Rippin Kittin
Goldfrapp - Strict Machine1389
Gorki - We Zijn Zo Jong1465
Gossip - Standing In The Way Of Control
Grace Jones - Pull Up To The Bumper
Graham Parker & The Rumour - Discovering Japan
Gram Parsons - $1000 Wedding
Gram Parsons - Return Of The Grievous Angel1848
Grandaddy - Underneath The Weeping Willow838
Grandmaster Flash & The Furious Five - White Lines (Don't Do It)
Great Lake Swimmers - Bodies And Minds1324
Great Lake Swimmers - To Leave It Behind757
Green Carnation - Excerpt From "Light Of Day, Day Of Darkness"
Green Day - Brain Stew
Greg Sage - Straight Ahead
Gridlock - Return
Grinderman - No Pussy Blues461
Gruppo Sportivo - Disco Really Made It1386
Guano Apes - Open Your Eyes
Guesch Patti - Étienne
Guided By Voices - Bulldog Skin
Guided By Voices - Teenage FBI
Guided By Voices - The Official Ironmen Rally Song
Guns N' Roses - Nightrain
Hank Williams III - Dick In Dixie
Happy Mondays - Hallelujah1850
Harry Chapin - W·O·L·D
Harry Nilsson - Everybody's Talking
Haujobb - Elements
Hello Saferide - The Quiz
Herbie Hancock - Rockit1730
Herman Brood & His Wild Romance - Rock 'N' Roll Junkie
Herman Düne - I Wish That I Could See You Soon
His Name Is Alive - Can't Go Wrong Without You
Hole - Violet
Hooverphonic - Inhaler1384
Hot Chip - My Piano1396
Hot Chip - Over And Over
Howlin' Wolf - How Many More Years1785
Howling Bells - Low Happening
Huey Lewis & The News - The Power Of Love
Humble Pie - I Don't Need No Doctor
Ian Brown - F.E.A.R.
Ian Brown - Golden Gaze
Ian Dury & The Blockheads - Hit Me With Your Rhythm Stick1243
Ian Dury & The Blockheads - Sex And Drugs And Rock And Roll1652
Idlewild - Little Discourage
Iggy And The Stooges - Gimme Danger1077
Iggy And The Stooges - Search And Destroy1345
Iggy Pop - Funtime
Iggy Pop - Sister Midnight1862
Ikon - Alone1278
Immortal Technique - Dance With The Devil
Incubus - Drive
Incubus - Megalomaniac
India.Arie - Ready For Love
India.Arie - Video
Infadels - Love Like Semtex1977
Inspiral Carpets - Saturn 51716
Inspiral Carpets - Two Worlds Collide
INXS - Love Is (What I Say)1784
Iron & Wine - Boy With A Coin1599
Iron & Wine - Each Coming Night768
Iron & Wine - Jezebel1676
Iron & Wine - Lion's Mane1592
Iron & Wine - Sodom, South Georgia698
Iron & Wine - Sunset Soon Forgotten
Iron Maiden - Aces High
Iron Maiden - Remember Tomorrow
Islaja - Rohkaisulaulu
Isobel Campbell And Mark Lanegan - Honey Child What Can I Do
It's A Beautiful Day - White Bird1484
Ivan Heylen - De Wilde Boerndochtere
Jackson C. Frank - Here Come The Blues
Jaga Jazzist - Animal Chin
James - Sometimes
James Brown - Funky Drummer1366
James Brown - Get Up (I Feel Like Being A) Sex Machine
Jamiroquai - Space Cowboy
Jane's Addiction - Classic Girl
Jane's Addiction - Just Because
Japan - Canton
Japan - Ghosts344
Jason Molina - It's Easier Now1422
Jason Molina - Long Desert Train1209
Jean-Michel Jarre - Zoolook
Jeff Beck - Hi Ho Silver Lining
Jefferson Airplane - Comin' Back To Me1693
Jefferson Airplane - The Ballad Of You And Me And Pooneil1786
Jerry Lee Lewis - Great Balls Of Fire
Jerry Lee Lewis - Whole Lotta Shakin' Goin' On
Jesus Jones - Right Here, Right Now1946
Jethro Tull - Aqualung
Jethro Tull - Bourée1433
Jevetta Steele - Calling You
Jill Jones - Mia Bocca
Jill Scott - Gettin' In The Way
Jim O'Rourke - Ghost Ship In A Storm1483
Jimmy Eat World - 23
JJ72 - Oxygen
Joanna Newsom - Colleen1408
Joanna Newsom - Only Skin1991
Joanna Newsom - Peach, Plum, Pear1405
Joanna Newsom - Sprout And The Bean1393
Joe Hisaishi - Ano Natsu He
Joe Satriani - Surfing With The Alien
John Cale - Fear Is A Man's Best Friend511
John Cale - Gun
John Cale - Over Her Head
John Coltrane - Olé1468
John Foxx - Underpass
John Legend - Save Room
John Legend - Where Did My Baby Go
John Mayall - Room To Move
John Mayall & The Bluesbreakers - All Your Love
John Mayall & The Bluesbreakers - The Death Of J.B.Lenoir
Johnny Cash - On The Evening Train
Johnny Cash - Sunday Morning Coming Down1762
Joni Mitchell - California1175
Joseph Arthur - A Smile That Explodes
Joy Division - The Sound Of Music937
Jr. Walker & The All Stars - Shotgun
Judas Priest - Painkiller
Julian Cope - Beautiful Love
Julian Cope - East Easy Rider
Junior Wells & Buddy Guy - Hoodoo Man Blues
Justin Timberlake - My Love
Kasabian - I.D.
Kashmir - Melpomene1416
Kashmir - The Aftermath
Katatonia - Criminals
Kate Bush - An Architect's Dream1390939
Kate Bush - Under The Ivy1652
Ké - Strange World
Keith Jarrett Trio - Autumn Leaves1789
Keith West - Excerpt From A Teenage Opera1767
Kem - Find Your Way (Back In My Life)
Kenji Kawai - Kugutsuuta Kagirohi Ha Yomi Ni Mata Muto
Kent - 400 Slag1928
Kent - 747
Kent - If You Were Here1893
Kevn Kinney - MacDougal Blues
Killing Joke - Adorations1729
Killing Joke - Democracy
Killing Joke - The Raven King
King - Love And Pride
King Crimson - I Talk To The Wind
King Crimson - Larks' Tongues in Aspic, Part One1957
King Crimson - Level Five
Kings Of Convenience - Toxic Girl1712
Kings Of Leon - Happy Alone
Kings Of Leon - Knocked Up1305
Kirlian Camera - K-Pax1983
Kitchens Of Distinction - Quick As Rainbows
Klaxons - Atlantis To Interzone
Klaxons - Golden Skans
Kraftwerk - Tour De France1836
Kraftwerk - Tour De France Étape 2
Krang - Kraaien
Kyuss - Space Cadet
Ladytron - Destroy Everything You Touch
Ladytron - Seventeen1531
Laibach - Opus Dei
Lamb Of God - Laid To Rest
Lambchop - Is A Woman1108
Lambchop - Paperback Bible
Lambchop - Up With People1311
Late Of The Pier - Bathroom Gurgle1791
Lauryn Hill - To Zion
LCD Soundsystem - Movement
LCD Soundsystem - Tribulations1721
Le Tigre - Deceptacon (DFA Remix)
Leela James - Music
Leftfield - Open Up1954
Leftfield & Africa Bambaataa - Afrika Shox
Legowelt - Disco Rout
Lene Lovich - Lucky Number
Lenny Kravitz - Are You Gonna Go My Way1959
Lenny Kravitz - Let Love Rule1140
Leonard Cohen - One Of Us Cannot Be Wrong743
Les Négresses Vertes - Voilà L'été1027
Les Négresses Vertes - Zobi La Mouche623
Les Rythmes Digitales - Sometimes
Levellers - The Road1857
Levellers - This Garden1580
Liars - Be Quiet Mt. Heart Attack!1494
Liars - Let's Not Wrestle Mt. Heart Attack1441
Liars - Plaster Casts Of Everything
Lipps, Inc. - Funky Town
Lisa Germano - Small Heads
Little Richard - Long Tall Sally
Live - I Alone
London After Midnight - Kiss
Long John Baldry - (Walk Me Out In The) Morning Dew1159
Lou Reed - Ecstasy1965
Lou Reed & John Cale - Small Town1330
Low - Belarus1052
Low - Breaker1294
Low - In Metal1136
Low - Murderer1468505
Lucy Pearl - Don't Mess With My Man
Lush - Single Girl
Lyle Lovett - Simple Song1392
M|A|R|R|S - Pump Up The Volume1600
M83 - Don't Save Us From The Flames1720
M83 - Fields, Shorelines And Hunters1750
Machine Head - Aesthetics Of Hate
Macy Gray & Erykah Badu - Sweet Baby
Madvillain - Strange Ways
Magazine - A Song From Under The Floorboards
Make Good Your Escape - Real
Malcolm Middleton - Death Love Depression Love Death
Mama Cass - Make Your Own Kind Of Music1920
Man Man - Engwish Bwudd
Man Man - Van Helsing Boombox
Manassas - It Doesn't Matter1475
Manfred Mann - Come Tomorrow
Manic Street Preachers - Suicide Is Painless (Theme From M*A*S*H)1608
Mano Negra - Out Of Time Man1264
Manu Chao - Clandestino1117
Manu Chao - Mr. Bobby
Maria McKee - Opelousas (Sweet Relief)
Marianne Faithfull - Down From Dover
Mariee Sioux - Buried In Teeth1018
Mariee Sioux - Two Tongues1428
Marillion - Living With The Big Lie
Marillion - Out Of This World
Marillion - Somewhere Else
Marion - Miyako Hideaway
Marissa Nadler - Diamond Heart1950
Marissa Nadler - Thinking Of You1800
Mark Hollis - The Colour Of Spring1733
Mark Lanegan - Carry Home1229
Mark Lanegan & PJ Harvey - Hit The City1939
Martha And The Vandellas - Nowhere To Run686
Martha Wainwright - Bloody Mother Fucking Asshole
Marvin Gaye - Is That Enough
Mary Margaret O'Hara - Body's In Trouble1968
Mathew Jonson - Marionnette
Max Q - Way Of The World
Max Richter - On The Nature Of Daylight1514
Max Richter - Song
Maxïmo Park - Apply Some Pressure1346
Maxïmo Park - Our Velocity1830
Maxwell - 'Til The Cops Come Knockin'
MC5 - Kick Out The Jams1276
Mclusky - Lightsabre Cocksucking Blues
Mclusky - To Hell With Good Intentions1788
Mclusky - Without MSG I Am Nothing
Melanie - Ruby Tuesday
Melanie & The Edwin Hawkins Singers - Lay Down (Candles In The Rain)
Men At Work - Overkill1148
Mercury Rev - Nite And Fog1163
Merzbow - Minus Zero
Metallica - Orion
Metallica - Sad But True
Metallica - The Outlaw Torn
Metallica - The Unforgiven II
Metallica - Welcome Home (Sanitarium)
Michael Cashmore & Antony Hegarty - The Snow Abides
Michael Kamen - Main Theme (Band Of Brothers)
Mike Oldfield - Hergest Ridge, Part 1
Mike Oldfield - Ommadawn (Part One)
Milltown Brothers - Apple Green
Ministry - Just One Fix1803
Ministry - Thieves
Minutemen - Corona1701
Minutemen - Viet Nam1280
Modern English - I Melt With You696
Modern English - Ricochet Days1677
Modern English - Someone's Calling1431
Modern Eon - Mechanic
Modern Eon - Splash!1740
Modest Mouse - Satin In A Coffin
Mogwai - Glasgow Mega-Snake
Mogwai - Mogwai Fear Satan1234
Mogwai - Tracy1442
Momus - The Guitar Lesson
Moneybrother - They're Building Walls Around Us
Mono - Life In Mono1511
Monster Magnet - Negasonic Teenage Warhead
Morphine - The Saddest Song1282
Morrissey & Siouxsie - Interlude
Mory Kanté - Yé Ké Yé Ké1851
Mother Love Bone - Chloe Dancer / Crown Of Thorns
Mother's Finest - Piece Of The Rock
Mötley Crüe - Girls, Girls, Girls
Motorpsycho - Sinful, Wind-Borne1496
Motorpsycho - Stalemate
Motorpsycho - The Other Fool1595
Mott The Hoople - All The Young Dudes1432
Mr. Bungle - None Of Them Knew They Were Robots
Múm - Green Grass Of Tunnel739
Murcof - Memoria
Murcof - Ulysses
Murder By Death - I'm Afraid Of Who's Afraid Of Virginia Wolfe
Murray Head - One Night In Bangkok1999
Muse - Blackout1008
Muse - Cave
Muse - Dead Star
My Bloody Valentine - Sometimes557
My Bloody Valentine - To Here Knows When382
My Bloody Valentine - You Made Me Realise1283
My Morning Jacket - Bermuda Highway1374
My Morning Jacket - Lay Low1815
Mylène Farmer - Désenchantée
N*E*R*D - Provider
Nakatomi - Children Of The Night
Nazz - Open My Eyes
Neil Young - Borrowed Tune446
Neil Young - Only Love Can Break Your Heart820
Neil Young - Philadelphia
Neil Young - See The Sky About to Rain603
Neil Young & Crazy Horse - Danger Bird390
Neurosis - Purify
Neurosis - The Tide
Neutral Milk Hotel - Song Against Sex1810
New Model Army - 51st State1899
New Model Army - Green And Grey1497
New Model Army - Over The Wire1476
New Model Army - Vagabonds
New Model Army - White Coats
New Order - Dreams Never End433
New Order - Love Vigilantes1101
New Order - Thieves Like Us851
New Radicals - You Get What You Give
New York Dolls - Jet Boy
New York Dolls - Personality Crisis
New Young Pony Club - Ice Cream
Nightmares On Wax - Les Nuits
Nils Frahm - Nue
Nils Lofgren - Shine Silently
Nine Inch Nails - Big Man With A Gun
Nine Inch Nails - Dead Souls
Nine Inch Nails - Ruiner
Nine Inch Nails - The Great Destroyer1864
Nine Inch Nails - The Perfect Drug1885
Noah And The Whale - The First Days Of Spring
Noir Désir - Des Armes1472
Noordkaap - Satelliet Suzy1994
Novastar - Because
Novastar - When the Lights Go Down On The Broken Hearted1809
Nujabes - Feather
O.V. Wright - Into Something (Can't Shake Loose)1402
Oasis - All Around The World1782
Oasis - Morning Glory
Oasis - Rock 'n' Roll Star1827
Oceansize - Amputee
Oceansize - One Day All This Could Be Yours1279
Oceansize - The Charm Offensive
Ochre - Esign
Ochre - Infotain Me1450
Ochre - REM Sleep Research1338
Oi Va Voi - Refugee
Ojos De Brujo - Tiempo De Soleá
Om - Flight Of The Eagle
OMC - How Bizarre
Opeth - Black Rose Immortal
Opeth - Bleak
Opeth - Ghost Of Perdition
Opeth - Hours Of Wealth
Opeth - Reverie / Harlequin Forest
Opeth - The Drapery Falls1444
Opeth - Windowpane
Orbital - Dŵr Budr1958
Os Mutantes - Panis Et Circenses
Osdorp Posse - Origineel Amsterdams
Otis Redding - Wonderful World
Ozark Henry - At Sea
Ozark Henry - Sweet Instigator1849
Ozzy Osbourne - Mr. Crowley
Pain Of Salvation - Iter Impius
Palace Brothers - Come In1660
Palace Brothers - You Will Miss Me When I Burn1593
Palace Music - New Partner1892
Palace Music - Old Jerusalem1799
Palace Music - Tonight's Decision (And Hereafter)1410
Pale Saints - Throwing Back The Apple
Pan*American - Skylight
Panda Bear - Take Pills1802
Pantera - Walk
Pantha Du Prince - Saturn Strobe1508
Paolo Conte - Sotto Le Stelle Del Jazz987
Paper Chase - Said The Spider To The Fly
Paradise Lost - One Second
Parliament - Funkentelechy1996
Passengers - Miss Sarajevo1222
Pat Metheny Group - The Way Up: Part Three
Patrick Wolf - The Childcatcher1522
Patrick Wolf - The Libertine1998
Patti Smith - Gimme Shelter
Patti Smith Group - Privilege (Set Me Free)978
Paul Duncan - The Pendulum
Paul Weller - Friday Street
Pavement - Carrot Rope1356
Pavement - Fight This Generation1929
Pavement - Fillmore Jive1690
Pavlov's Dog - Julia1732
Pearl Jam - Do The Evolution
Pearl Jam - Love Boat Captain
Percy Sledge - It Tears Me Up1448
Pere Ubu - Come Home1895
Pet Shop Boys - Love Comes Quickly
Peter Bjorn And John & Victoria Bergsman - Young Folks1824
Peter Gabriel - Come Talk To Me
Peter Hammill - Bubble
Peter Murphy - Cuts You Up
Phil Ochs - I Ain't Marching Anymore
Phoenix - If I Ever Feel Better
Phosphorescent - Endless Pt. 1
Phosphorescent - I Am A Full Grown Man (I Will Lay In The Grass All Day)
Pinback - Fortress
Pink Floyd - A Saucerful Of Secrets404
Pink Floyd - Bike
Pink Floyd - Hey You460
Pink Floyd - Set The Controls For The Heart Of The Sun815
Pink Floyd - The Final Cut1854
Pizzicato Five - Twiggy Twiggy
PJ Harvey - Big Exit
Placebo - Ask For Answers1217
Placebo - The Crawl1697
Plastic Bertrand - Ça Plane Pour Moi1354
Poco - Call It Love
Porcupine Tree - Don't Hate Me4911156
Porcupine Tree - Fadeaway1819
Porcupine Tree - Russia On Ice1196
Porcupine Tree - Strip The Soul1501
Porcupine Tree - Way Out Of Here1388
Porno For Pyros - Pets1760
Prefab Sprout - Looking For Atlantis
Pretty Girls Make Graves - Speakers Push The Air
Pretty Girls Make Graves - This Is Our Emergency
Primal Scream - Higher Than The Sun758
Primal Scream - Movin' On Up1891
Primus - John The Fisherman1089
Primus - Too Many Puppies1275
Public Enemy - Don't Believe The Hype
Public Enemy - She Watch Channel Zero1149
Public Image Ltd. - Public Image
Public Image Ltd. - The Order Of Death
Pure Reason Revolution - The Bright Ambassadors Of Morning
Puressence - All I Want
Python Lee Jackson & Rod Stewart - In A Broken Dream1479
Queen - '391104
Queen - Another One Bites The Dust
Queen - Death On Two Legs (Dedicated To...)1443
Queen - Liar1688
Queen - Mustapha
Queens Of The Stone Age - Another Love Song1199
Queens Of The Stone Age - The Sky Is Fallin'1734
R.E.M. - Bang And Blame933
R.E.M. - Everybody Hurts473
R.E.M. - Half A World Away
Racoon - Blue Days
Radiohead - 2 + 2 = 51038
Radiohead - A Wolf At The Door647
Radiohead - Life In A Glasshouse1597
Radiohead - Videotape686651
Radiohead - Where I End And You Begin959
Rage Against The Machine - Bulls On Parade
Rage Against The Machine - Freedom
Rage Against The Machine - Know Your Enemy
Rainbow - Catch The Rainbow
Rammstein - Du Hast
Rammstein - Sonne1408
Ramones - Something To Believe In19131765
Ramses Shaffy - Zing, Vecht, Huil, Bid, Lach, Werk En Bewonder
Randy Newman - Birmingham1242
Randy Newman - Political Science1671
Ray Charles - Come Rain Or Come Shine1265
Ray Lamontagne - All The Wild Horses1021
Ray Lamontagne - Empty1266
Raymond Van Het Groenewoud - Je Veux De L'amour
Razorlight - Golden Touch
Razorlight - In The Morning
Reflection Eternal - Too Late
Reindeer Section - You Are My Joy
Res - They Say Vision
Ricardo Villalobos - Dexter
Richard And Linda Thompson - I Want To See The Bright Lights Tonight732
Richard And Linda Thompson - Shoot Out The Lights1654
Richard Ashcroft - A Song For The Lovers1155
Richard Ashcroft - Check The Meaning1340
Richard Harris - MacArthur Park7841195
Rick James - Superfreak1204
Ride - Birdman1903
Ride - Dreams Burn Down
Ride - Sennen1698
Ride - Today1202
Robbie Williams - Angels1966
Robert Henke - Layer 001
Robert Long - Jos1361
Robert Plant - Big Log1001
Robert Wyatt - A Sunday In Madrid1849
Robert Wyatt - Little Red Robin Hood Hit The Road1490
Robert Wyatt - Maryan
Robert Wyatt - Shipbuilding
Rockwell - Somebody's Watching Me
Rod Stewart - Maggie May
Rod Stewart - Sailing
Roger Daltrey - Giving It All Away1971
Roger Waters - Perfect Sense (Parts I & II)
Rollins Band - Liar
Ron Sexsmith - Gold In Them Hills
Ronnie Lane - Done This One Before
Rory Gallagher - A Million Miles Away
Rory Gallagher - Calling Card1986
Rory Gallagher - Crest Of A Wave1916
Rowwen Hèze & Los Lobos - Anselma / Bestel Mar (Live)
Roxy Music - True To Life1936
Rufus Wainwright - Between My Legs
Rufus Wainwright - Go Or Go Ahead
Rufus Wainwright - Poses1992
Rush - La Villa Strangiato (An Exercise In Self-Indulgence)
Rush - Nobody's Hero
Ryan Adams - My Winding Wheel
Ryan Adams - Twenty Nine1742
Ryuichi Sakamoto - Shining Boy & Little Randy
Ryuichi Sakamoto - The Last Emperor (Theme)1804
Sade - Smooth Operator1708
Saint Etienne - How We Used To Live
Sam & Dave - Soul Man936
Sash! - Ecuador
Scars - Obsessions1421
Scooter - Hyper Hyper
Scott Matthew - White Horse1677
Scott Walker - Joanna1921
Scott Walker - The Seventh Seal1245
Screamin' Jay Hawkins - I Put A Spell On You
Screaming Trees - All I Know
Scritti Politti - Absolute1498
Sebadoh - Soul And Fire
Senser - Age Of Panic
Sepultura - Ratamahatta
Sepultura - Roots Bloody Roots
Serge Gainsbourg - Requiem Pour Un C...1250
Serge Gainsbourg & Jane Birkin - 69 Année Érotique1348
Shack - I Know You Well
She Wants Revenge - Out Of Control
Shearwater - Nobody1894
Shellac - My Black Ass
Shout Out Louds - The Comeback
Shriekback - Nemesis
Sigue Sigue Sputnik - Love Missile F1-11
Sigur Rós - Ára Bátur962
Sigur Rós - Fljótavík730
Sigur Rós - Leit Af lífi1780
Silke Bischoff - On The Other Side I'll See You Again1423
Silverchair - Miss You Love
Sinéad O'Connor - Black Boys On Mopeds1263
Siouxsie And The Banshees - Switch
Skunk Anansie - Weak
Slayer - Angel Of Death
Sleater-Kinney - You're No Rock 'N' Roll Fun
Slowdive - Sing1704
Slut - It Was Easier
Small Faces - Song Of A Baker1467
Smog - Bathysphere727
Sneaker Pimps - Spin Spin Sugar
Snow Patrol - Just Say Yes
Soap&Skin - Marche Funèbre
Sol Seppy - Enter One
Somatic Responses - Androstyle
Songs: Ohia - Back On Top
Songs: Ohia - Just A Spark
Songs: Ohia - Travels In Constants1417
Sonic Youth - Eric's Trip657
Sonic Youth - Schizophrenia1121
Sonic Youth - Star Power
Sonic Youth - Stones1076
Sonny Rollins - St. Thomas1451
Sophia - I Left You1550
Sophia - Oh My Love16961705
Sophia - So Slow1842
Sophie B. Hawkins - Right Beside You
Soulsavers - Revival1255
Soundgarden - Blow Up The Outside World
Soundgarden - Zero Chance
South Park - Kyle's Mom Is A Bitch
Spacemen 3 - Big City (Everybody I Know Can Be Found Here)
Spandau Ballet - To Cut A Long Story Short
Spider Murphy Gang - Skandal Im Sperrbezirk
Spiritualized - Broken Heart1626
Spiritualized - Cop Shoot Cop...1877
Spiritualized - Stop Your Crying1990
Squarepusher - Come On My Selector
Squeeze - Is That Love1774
Squeeze - Tempted1935
Squirrel Nut Zippers - Put A Lid On It
St. Germain - Rose Rouge1792
Staind - Fade
Staind - Layne
Starflyer 59 - No New Kinda Story
Stash - Sadness
Status Quo - Rockin' All Over The World
Steely Dan - Reelin' In The Years1835
Stendeck - Cold Vapour Smoke Was Coming From His Mouth1583
Stendeck - Falling Leaves, Like Red Pillows On My Wounds1736
Stereo MC's - Connected1915
Stereo MC's - Deep Down And Dirty
Stereolab - Cybele's Reverie1987
Stereolab - Miss Modular1529
Steve Adey - Mississippi
Steve Earle - Guitar Town
Steve Reich - Eight Lines
Steven Wilson - Cover Version IV
Stevie Ray Vaughan - Pride And Joy1787
Stone Temple Pilots - Vasoline1859
Strawberry Switchblade - Since Yesterday
Sufjan Stevens - Holland
Sugababes - Overload
Sugar - Helpless1700
Suicidal Tendencies - I Wasn't Meant To Feel This (Asleep At The Wheel)
Suicide - Ghost Rider
Sun Kil Moon - Moorestown1277
Super Furry Animals - (Drawing) Rings Around The World
Super Furry Animals - God! Show Me Magic1947
Supergrass - Late In The Day1886
Supergrass - Richard III1116
Supersilent - 7.4
Susanna And The Magical Orchestra - Love Will Tear Us Apart
Swans - Love Of Life
Swans - Saved1952
Swervedriver - Duel
Syl Johnson - Is It Because I'm Black?
System Of A Down - Aerials926
System Of A Down - B.Y.O.B.
System Of A Down - Old School Hollywood
System Of A Down - Toxicity
T. Raumschmiere - Monstertruckdriver
T. Rex - 20th Century Boy1744
T. Rex - Jeepster
Talking Heads - (Nothing But) Flowers
Tara King Th. - Screwy Girl
Tears For Fears - The Working Hour
Teenage Fanclub - Ain't That Enough
Tegan And Sara - Back in Your Head1515
Television - Little Johnny Jewel
Temple Of The Dog - Say Hello 2 Heaven762
Tenpole Tudor - Wunderbar
Terence Trent D'Arby - Dance Little Sister1487
Texas - Prayer For You1922
Textures - Ostensibly Impregnable
The 5th Dimension - Aquarius (Let The Sunshine In)1215
The Adventures - Broken Land1481
The Adverts - Gary Gilmore's Eyes1773
The Age Of Love - The Age Of Love
The Alan Parsons Project - Ammonia Avenue
The Alan Parsons Project - The Raven1823
The Alarm - Sixty Eight Guns
The Allman Brothers Band - Ramblin' Man
The Allman Brothers Band - Whipping Post1687
The Ark - It Takes A Fool To Remain Sane1473
The Aurora Project - The Resurrection
The B-52's - Roam
The Band - It Makes No Difference685
The Be Good Tanyas - It's Not Happening
The Beach Boys - Caroline, No1194
The Beatles - Dear Prudence448
The Beatles - For No One1127
The Beatles - Get Back1168
The Beatles - Getting Better
The Beatles - Hey Jude1379
The Beatles - With A Little Help From My Friends
The Beatles - Yesterday1211
The Beatles - You Never Give Me Your Money1881
The Beta Band - Inner Meet Me
The Black Heart Procession - A Cry For Love1504
The Black Heart Procession - It's A Crime I Never Told You About The Diamonds In Your Eyes1426
The Blood Brothers - Ambulance Vs. Ambulance
The Blood Brothers - Laser Life
The Bolshoi - Away1943
The Boswell Sisters - Heebie Jeebies
The Boy Least Likely To - Be Gentle With Me1462
The Bravery - An Honest Mistake
The Breeders - Safari
The Bucketheads - The Bomb
The Byrds - Chimes Of Freedom401
The Byrds - Drug Store Truck Drivin' Man681
The Cars - Don't Cha Stop
The Cars - Magic
The Casuals - Jesamine
The Charlatans - Then690
The Chemical Brothers - Setting Sun1662
The Chemical Brothers - The Private Psychedelic Reel
The Church - Night Sequence
The Cinematic Orchestra - Man With The Movie Camera
The Comsat Angels - Pictures1632
The Congos - Fisherman
The Connells - '74 - '751523
The Coral - In The Morning1783
The Courteeners - The Opener
The Cramps - Human Fly1756
The Creeps - Ooh I Like It
The Cult - Brother Wolf, Sister Moon1828
The Cult - Love Removal Machine1731
The Cure - 10:15 Saturday Night521
The Cure - Burn1588
The Cure - End1043
The Cure - If Only Tonight We Could Sleep790
The Cure - Jumping Someone Else's Train375
The Cure - Maybe Someday798
The Cure - Primary290
The Cure - Underneath The Stars566
The Decemberists - 16 Military Wives1569
The Dillinger Escape Plan - Panasonic Youth
The Dillinger Escape Plan & Mike Patton - When Good Dogs Do Bad Things
The Divine Comedy - National Express
The Divine Comedy - The Plough
The Dresden Dolls - Coin-Operated Boy1993
The Drifters - Save The Last Dance For Me
The Dukes Of Stratosphear - You're A Good Man Albert Brown (Curse You Red Barrel)1471
The Dutch - This Is Welfare
The Edge & Sinéad O'Connor - Heroine (Theme From Captive)
The Fall - Blindness1719
The Fall - Cruiser's Creek712
The Fall - Lay Of The Land1438
The Fall - The Classical1248
The Feelies - Away726
The Feelies - Let's Go
The Feelies - Loveless Love459
The Feelies - The High Road
The Fiery Furnaces - Tropical Ice-Land
The Fixx - Red Skies
The Flaming Lips - Fight Test1400
The Flaming Lips - In The Morning Of The Magicians
The Flaming Lips - War Pigs (Live '06)
The Frames - Fake1617
The Frames - Fitzcarraldo1605
The Frames - People Get Ready
The Frames - Star Star1411
The Frames - What Happens When The Heart Just Stops1585
The Future Sound Of London - Cascade1337
The Future Sound Of London - We Have Explosive
The Gathering - My Electricity
The Gentle Waves - Falling From Grace
The Go Find - Over The Edge
The Go! Team - Junior Kickstart
The God Machine - In Bad Dreams1425
The God Machine - Purity
The God Machine - The Hunter1027
The Godfathers - Birth, School, Work, Death
The Good, The Bad & The Queen - The Good, The Bad & The Queen1694
The Gourds - Gin And Juice
The Gun Club - The Lie
The Highwaymen - Highwayman1860
The Hives - Die, All Right!
The Hives - Hate To Say I Told You So
The Hollies - The Air That I Breathe
The Holloways - Generator
The Horrors - Count In Fives
The Horrors - Gloves
The Horrors - Sheena Is A Parasite
The Housemartins - Happy Hour761
The Icarus Line - Feed A Cat To Your Cobra
The Icicle Works - Love Is A Wonderful Colour1445
The Impressions - People Get Ready
The Isley Brothers - Shout1913
The Isley Brothers - Who's That Lady1247
The Jackson 5 - ABC
The Jam - Precious989
The Jesus And Mary Chain - Snakedriver
The Jezabels - Rosebud
The Jon Spencer Blues Explosion - Wail
The Jon Spencer Blues Explosion & Beck - Flavor1878
The KLF - America: What Time Is Love?12441739
The Knife - Forest Families
The La's - Timeless Melody1874
The Lemonheads - Confetti1401
The Libertines - Death On The Stairs
The Libertines - I Get Along
The Mars Volta - Drunkship Of Lanterns1967
The Mars Volta - Inertiatic ESP
The Mars Volta - L'via L'viaquez
The Mars Volta - Roulette Dares (The Haunt Of)
The Meters - Funky Miracle
The Meters - Jungle Man
The Microphones - The Moon
The Moldy Peaches - Lucky Number Nine
The Moldy Peaches - Who's Got The Crack
The Monkees - Randy Scouse Git
The Moody Blues - Watching And Waiting1710
The Mothers Of Invention - Little House I Used To Live In
The Mountain Goats - This Year
The Move - Blackberry Way
The Music - Getaway1984
The Music - The People1429
The National - Abel
The Neville Brothers - With God On Our Side1845
The New Pornographers - Sing Me Spanish Techno1437
The New Pornographers - The Bleeding Heart Show
The New Pornographers - The Laws Have Changed1884
The Notwist - Chemicals
The O'Jays - Back Stabbers1924
The O'Jays - Love Train1777
The Orb - Toxygene
The Pale Fountains - Thank You1715
The Pogues & The Dubliners - Jack's Heroes1655
The Prodigy - Claustrophobic Sting1378
The Prodigy - Everybody In The Place (155 And Rising)1801
The Psychedelic Furs - Sister Europe1135
The Raconteurs - The Switch And The Spur
The Ramsey Lewis Trio - Wade In The Water
The Rapture - House Of Jealous Lovers
The Rapture - Whoo! Alright-Yeah... Uh Huh
The Replacements - Answering Machine1906
The Replacements - Can't Hardly Wait1917
The Righteous Brothers - You've Lost That Lovin' Feeling1858
The Rolling Stones - Fool To Cry1161
The Roots - What They Do
The Scabs - Nothing On My Radio
The Seeds - Pushin' Too Hard
The Serenes - Follow The Rural Coast1485
The Shangri-Las - Past, Present And Future1781
The Silencers - I Want You
The Sisters Of Mercy - Some Kind Of Stranger
The Skatalites - Guns Of Navarone1477
The Smashing Pumpkins - Beautiful1546
The Smashing Pumpkins - The Aeroplane Flies High (Turns Left, Looks Right)119819811649
The Sound - I Give You Pain
The Soundtrack Of Our Lives - Bigtime
The Soup Dragons - I'm Free
The Specials - Rat Race1363
The Spencer Davis Group - I'm A Man
The Spirit That Guides Us - Real Life Motion Picture
The Stills - Still In Love Song
The Stone Roses - Sally Cinnamon
The Streets - Dry Your Eyes1890
The Streets - The Irony Of It All
The Streets - Turn The Page1503
The Strokes - Juicebox
The Strokes - New York City Cops
The Style Council - Long Hot Summer1647
The Sugarcubes - Deus
The Sugarcubes - Hit
The Tea Party - Temptation
The Teardrop Explodes - Reward
The Teardrop Explodes - Treason1879
The The - The Beat(en) Generation
The Thermals - A Pillar Of Salt
The Timelords - Doctorin' The Tardis1904
The Toy Dolls - Nellie The Elephant1888
The Tragically Hip - Ahead By A Century1638
The Triffids - Estuary Bed
The Triffids - Jerdacuttup Man1132
The Troggs - With A Girl Like You1718
The Tuss - Rushup I Bank 12
The Twilight Singers & Mark Lanegan - Live With Me1901
The Unicorns - I Was Born (A Unicorn)
The Verve - Beautiful Mind1709
The Vibrators - Baby Baby
The Vines - Outtathaway!
The Vines - Ride
The Vines - Winning Days
The Von Bondies - It Came From Japan
The Wailers - Get Up Stand Up1002
The Walkabouts - Fuck Your Fear1944
The Wannadies - You And Me Song
The White Stripes - You're Pretty Good Looking (For A Girl)
The Wounded - Running On Empty
The Young Gods - Lucidogen
The Young Gods - Moon Revolutions
Theatre Of Hate - Do You Believe In The Westworld1180
Theatre Of Hate - The Hop
Thelonious Monster - Body And Soul?1834
Them - It's All Over Now, Baby Blue1371
Then Jerico - Big Area
Therapy? - Die Laughing1341
They Might Be Giants - Istanbul (Not Constantinople)1953
Thirteen Senses - Do No Wrong
This Mortal Coil - Nature's Way1609
Thom Yorke - Harrowdown Hill708
Thom Yorke - The Clock1942
Thomas Dolby - She Blinded Me With Science1648
Thousand Yard Stare - Comeuppance
Threshold - Pilot In The Sky Of Dreams
Throwing Muses - Counting Backwards1253
Throwing Muses - Vicky's Box1678
Tim Buckley - Come Here Woman
Tim Buckley - Lorca654
Tim Buckley - Love From Room 109 At The Islander (On Pacific Coast Highway)626
Tim Buckley - The River1167
Tim Christensen - Jump The Gun
Tim Finn - Fraction Too Much Friction
Timbuk3 - The Future's So Bright, I Gotta Wear Shades
Tin Hat Trio - March Of The Smallest Feet
Tinariwen - Matadjem Yinmixan
Tocotronic - Die Welt Kann Mich Nicht Mehr Verstehen
Tom McRae - Bloodless1896
Tom McRae - You Only Disappear1582
Tom Tom Club - Wordy Rappinghood
Tom Vek - I Ain't Saying My Goodbyes
Tom Waits - Diamonds & Gold
Tool - Ænema1112
Tool - Lateralus1637
Tool - Stinkfist1440
Tool - The Grudge
Tool - Vicarious1716
Tortoise - Four-Day Interval1293
Townes Van Zandt - Highway Kind
Traffic - Dear Mr. Fantasy1017
Trans Am - Television Eyes
Transatlantic - Duel With The Devil
Transvision Vamp - I Want Your Love1825
Trespassers William - Safe, Sound1526
Triana - Abre La Puerta
Tricky - Black Steel1287
Tricky - Hell Is Around The Corner
Tuxedomoon - In A Manner Of Speaking1362
U2 - Heartland1808
U2 - Night And Day1839
U2 - The Electric Co.497
U2 - Until The End Of The World552
U96 - Das Boot1880
Ulrich Schnauss - Clear Day
Unbelievable Truth - Solved
Union Of Knives - Evil Has Never
Urban Dance Squad - Bureaucrat Of Flaccostreet1403
Urge Overkill - Girl, You'll Be A Woman Soon1631
Van Der Graaf Generator - A Plague Of Lighthouse Keepers1270
Van Der Graaf Generator - Darkness (11/11)1689
Van Der Graaf Generator - Killer
Van Der Graaf Generator - Pilgrims
Van Hunt - Dust
Van Hunt - Ride, Ride, Ride
Van Morrison - Have I Told You Lately1091
Van Morrison - Linden Arden Stole The Highlights503
Vashti Bunyan - Diamond Day1060
Velvet Belly - Easy
Velvet Revolver - Sucker Train Blues
Venetian Snares - Find Candace
Venetian Snares - Hajnal1285
Veracocha - Carte Blanche
Vetiver - Belles1738
Vic Chesnutt - Debriefing1130
Vitalic - Poney Part 11685
Vive La Fête - La Vérité
Waltari - So Fine
Wang Chung - Dance Hall Days
Ween - Even If You Don't
Ween - The Mollusk
Weezer - Say It Ain't So
Wham! - Where Did Your Heart Go
White Lies - Unfinished Business
White Rose Movement - Love Is A Number
Whitesnake - Here I Go Again
Wilco - Can't Stand It1333
Wilco - I Am Trying To Break Your Heart1669
Wilco - Radio Cure
William Bell - I Forgot To Be Your Lover
William Bell - Never Like This Before
Willie Hightower - Nobody But You1469
Willie Hightower - Walk A Mile In My Shoes
Wilson Pickett - Mustang Sally
Wipers - Messenger706
Wipers - Romeo1176
Wire - Ahead1663
Wire - Boiling Boy1639
Wishbone Ash - Phoenix
Wolf Parade - Kissing The Beehive1598
Wolf Parade - Shine A Light
Won Ton Ton - I Lie And I Cheat
World Of Twist - Sons Of The Stage
World's End Girlfriend - Garden In The Ceiling1022
World's End Girlfriend - Give Me Shadow, Put On My Crown1424
World's End Girlfriend - We Are The Massacre
Woven Hand - Your Russia (Without Hands)1367
Xiu Xiu - Boy Soprano
Xiu Xiu - I Luv The Valley OH!
Xmal Deutschland - Polarlicht1974
XTC - Easter Theatre1959
XTC - Grass1041
XTC - River Of Orchids1561
XTC - Summer's Cauldron
Yann Tiersen - Loin Des Villes
Yasume - When Audrey Dances1380
Yazoo - Situation975
Yeasayer - Tightrope
Yello - Bostich1940
Yello - Desire
Yes - Awaken
Young MC - Bust A Move
Yume Bitsu - The Frigid, Frigid, Frigid Body Of Dr. T.J. Eckleberg
Zita Swoon - Song For A Dead Singer
ZZ Top - Legs

MuMeLadder 2018 – Top 2000

Voor het eerst sinds 2010 staat The Cure weer op de eerste plek met ‘A Forest’.  Bizar: in 2017 was Genesis van Grimes de grootste stijger. In de lijst van 2018 is ze – na Burial – Rival Dealer – de grootste daler. Grimes zakt 1102 plaatsen van #585 naar #1687. Burial verliest 1116 plekken en keldert van plek 754 naar een bedroevende 1870e plaats.

Gelukkig zijn er ook een paar hoogtepunten. Miles Davis stijgt met zijn ‘All Blues’ 1289 plekken naar #684. Ook The Cranberries – Linger en Michael Kiwanuka – Cold Little Heart winnen meer dan 1200 plaatsen.

In tegenstelling tot 2017 géén nieuwe binnenkomers in de top 100. Dit jaar gaat die eer naar een gouwe ouwe: Creedence Clearwater Revival – Have You Ever Seen The Rain? op plek 238.

Bekijk hieronder de totale lijst of luister deze op Spotify. Bekijk ook de lijst van 2017 of download het Excel-bestand met alle data.

2018Artiest/Titel20172016
1The Cure - A Forest22
2The Smiths - There Is A Light That Never Goes Out16
3Radiohead - Street Spirit (Fade Out)43
4Arcade Fire - Rebellion (Lies)35
5David Bowie - "Heroes"61
6David Bowie - Life On Mars?84
7Radiohead - Paranoid Android97
8The Smiths - How Soon Is Now?58
9The Beatles - A Day In The Life79
10Pearl Jam - Black1213
11Arcade Fire - Neighborhood #1 (Tunnels)1015
12New Order - Blue Monday1312
13Radiohead - Exit Music (For A Film)1111
14Massive Attack - Unfinished Sympathy1410
15Kate Bush - Wuthering Heights2019
16Depeche Mode - Enjoy The Silence1614
17The Rolling Stones - Gimme Shelter1516
18Talking Heads - Once In A Lifetime1770
19Nina Simone - Sinnerman1822
20The Beatles - Eleanor Rigby54106
21Fleetwood Mac - Go Your Own Way64119
22Portishead - Glory Box7356
23The Sound - Winning43118
24Sufjan Stevens - John Wayne Gacy, Jr.2728
25The Velvet Underground - Venus In Furs2258
26Songs: Ohia - Lioness2347
27Sigur Rós - Untitled #82121
28Pixies - Debaser29157
29The Knife - Silent Shout8430
30Prince - Sign O' The Times7025
31DJ Shadow - Stem / Long Stem31116
32Sigur Rós - Svefn-G-Englar4855
33The Beach Boys - God Only Knows102114
34Bruce Springsteen - The River3659
35David Bowie - Space Oddity3535
36The The - Uncertain Smile4434
37U2 - The Unforgettable Fire6824
38The National - Bloodbuzz Ohio3845
39Bruce Springsteen - Born To Run2433
40David Bowie - Starman5661
41dEUS - Instant Street4127
42Bruce Springsteen - Thunder Road4282
43David Bowie - Lazarus19
44Tame Impala - Let It Happen2680
45Gorky - Mia3446
46Sufjan Stevens - Chicago7541
47Marvin Gaye - Inner City Blues (Make Me Wanna Holler)7231
48Kendrick Lamar - King Kunta646355
49Otis Redding - (Sittin' On) The Dock Of The Bay170250
50Arcade Fire - Sprawl II (Mountains Beyond Mountains)11679
51Nick Cave And The Bad Seeds - The Mercy Seat5118
52The Doors - Light My Fire11290
53The Rolling Stones - Sympathy For The Devil10153
54The Smiths - Bigmouth Strikes Again5351
55Pulp - Common People2523
56Radiohead - Fake Plastic Trees10852
57Underworld - Born Slippy .NUXX9172
58R.E.M. - Drive4017
59Sinéad O'Connor - Troy8326
60Talk Talk - Such A Shame6560
61The Waterboys - The Whole Of The Moon147232
62The Doors - The End10344
63Prince & The Revolution - Purple Rain178134
64Talking Heads - Psycho Killer143162
65Joy Division - Love Will Tear Us Apart3963
66The Doors - L.A. Woman79170
67David Bowie - Station To Station113112
68The Church - Under The Milky Way71101
69The National - Fake Empire3754
70The Smashing Pumpkins - Disarm60141
71Kate Bush - The Man With The Child In His Eyes16374
72Love - Alone Again Or120115
73Pixies - Where Is My Mind?3377
74Arctic Monkeys - I Bet You Look Good On The Dancefloor92136
75Led Zeppelin - Stairway To Heaven69104
76Radiohead - Let Down7695
77Curtis Mayfield - Move On Up122254
78The Cure - Disintegration138237
79Talk Talk - Living In Another World13988
80The Beach Boys - Good Vibrations127166
81The War On Drugs - Red Eyes6278
82Michael Jackson - Billie Jean926823
83The Velvet Underground - Heroin5771
84Tori Amos - Winter7840
85Massive Attack - Teardrop15037
86Simon & Garfunkel - The Sound Of Silence142175
87Leonard Cohen - Famous Blue Raincoat156420
88The Smashing Pumpkins - Tonight, Tonight85176
89Archive - Controlling Crowds180292
90The Waterboys - Don't Bang The Drum207135
91Radiohead - No Surprises13381
92Kate Bush - Cloudbusting161257
93Nick Cave And The Bad Seeds - Jubilee Street94123
94Queen - Innuendo125148
95Kristin Hersh - Your Ghost6643
96Spinvis - Oostende191317
97Nick Cave And The Bad Seeds - Push The Sky Away672407
98David Bowie - Blackstar166
99Songs: Ohia - Tigress654707
100Eefje De Visser - Scheef451
101The Doors - Riders On The Storm111117
102Oasis - Don't Look Back In Anger5569
103The Cure - Lullaby154179
104The Rolling Stones - Paint It Black209147
105Pink Floyd - Comfortably Numb14536
106The Who - Baba O'Riley87108
107The Clash - London Calling67129
108The Beatles - Here Comes The Sun47102
109Deep Purple - Child In Time128133
110Pearl Jam - Alive6362
111Prince & The Revolution - When Doves Cry10666
112Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond (1-5)61105
113Orchestral Manoeuvres In The Dark - Maid Of Orleans (The Waltz Joan Of Arc)24585
114Radiohead - Karma Police104103
115The Cure - Pictures Of You109111
116Lou Reed - Perfect Day107220
117Arcade Fire - No Cars Go149140
118Kate Bush - Running Up That Hill255283
119Leonard Cohen - Suzanne11720
120U2 - Bad21957
121Nick Drake - Northern Sky129137
122Echo & The Bunnymen - The Killing Moon5938
123Marvin Gaye - What's Going On90128
124R.E.M. - Losing My Religion15983
125The Moody Blues - Nights In White Satin82309
126Bob Dylan - Hurricane105149
127Pixies - Monkey Gone To Heaven86143
128Grandaddy - He's Simple, He's Dumb, He's The Pilot45278
129Ben E. King - Stand By Me341419
130R.E.M. - Nightswimming7764
131Supertramp - School226413
132Manic Street Preachers - Motorcycle Emptiness5265
133Arcade Fire - Intervention5893
134Neil Young - Heart Of Gold160163
135Bruce Springsteen - Jungleland152100
136Sam Cooke - A Change Is Gonna Come305224
137Simon & Garfunkel - Bridge Over Troubled Water135233
138David Bowie - Ashes To Ashes8042
139Jefferson Airplane - White Rabbit144138
140Pearl Jam - Jeremy223142
141Interpol - Stella Was A Diver And She Was Always Down265341
14216 Horsepower - Black Soul Choir17150
143Pink Floyd - Wish You Were Here8168
144Donna Summer - I Feel Love7429
145Blue Öyster Cult - (Don't Fear) The Reaper114139
146Johnny Cash - Hurt15384
147R.E.M. - The One I Love247207
148The Beatles - Come Together250305
149Arctic Monkeys - When The Sun Goes Down176640
150The Beatles - While My Guitar Gently Weeps239479
151Dire Straits - Brothers In Arms224316
152Metallica - One232622
153Neil Young & Crazy Horse - Cortez The Killer460314
154Roberta Flack - The First Time Ever I Saw Your Face21487
155The Doors - The Crystal Ship282152
156Nick Cave And The Bad Seeds - The Ship Song193214
157Joy Division - Atmosphere49160
158Boudewijn De Groot - Verdronken Vlinder8992
159Pulp - Disco 2000118107
160Killing Joke - Love Like Blood231182
161The Beatles - Strawberry Fields Forever220181
162Joy Division - Decades20176
163Band Of Horses - The Funeral3039
164Bob Dylan - Like A Rolling Stone189177
165Beach House - Myth513446
166Elbow - One Day Like This260132
167Ultravox - Vienna424151
168Editors - Papillon121121
169Elliott Smith - Waltz #228248
170The Stooges - I Wanna Be Your Dog296540
171Phosphorescent - Song For Zula165582
172The Cure - Fascination Street204415
173Jeff Buckley - Hallelujah426326
174Massive Attack - Angel130231
175The Cure - Just Like Heaven248347
176Talk Talk - It's My Life203124
177The Beatles - Something365502
178The Cure - Friday I'm In Love216246
179The Cure - Lovesong264228
180Dire Straits - Sultans Of Swing266329
181Sigur Rós - Viðrar Vel Til Loftárása56886
182Editors - Smokers Outside The Hospital Doors244131
183Nick Drake - Day Is Done292212
184Gorillaz - Clint Eastwood100304
185Metallica - Master Of Puppets517517
186Neutral Milk Hotel - In The Aeroplane Over The Sea3232
187The Cult - She Sells Sanctuary327200
188The National - England304533
189U2 - One319127
190David Bowie - Sound And Vision155145
191Iggy Pop - Lust For Life251422
192The National - Mr. November252297
193Mike Oldfield & Maggie Reilly - Moonlight Shadow388378
194The National - Conversation 16291363
195The Beatles - Norwegian Wood (This Bird Has Flown)401227
196Alphaville - Forever Young173281
197Dire Straits - Telegraph Road461164
198Keane - Bedshaped911196
199Simple Minds - Someone Somewhere In Summertime157169
200Sonic Youth - Teen Age Riot293453
201Neil Young - Like A Hurricane88167
202Joy Division - She's Lost Control141218
203David Bowie - Ziggy Stardust168180
204The Beatles - Penny Lane210174
205Oasis - Champagne Supernova4675
206The Velvet Underground - Sunday Morning110113
207Bruce Springsteen - Badlands553302
208Tubeway Army - Are 'Friends' Electric?97109
209The Smiths - This Charming Man182155
210R.E.M. - Find The River9873
211Klein Orkest - Over De Muur246161
212The Smashing Pumpkins - Bullet With Butterfly Wings229393
213R.E.M. - It's The End Of The World As We Know It (And I Feel Fine)212318
214The Doors - Break On Through (To The Other Side)267401
215Orchestral Manoeuvres In The Dark - Enola Gay288188
216Franz Ferdinand - Take Me Out286405
217The Animals - House Of The Rising Sun280322
218dEUS - Hotellounge (Be The Death Of Me)96154
219Nick Cave And The Bad Seeds - Into My Arms218197
220The Beatles - Tomorrow Never Knows289217
221Leonard Cohen - You Want It Darker50
222Joe Jackson - Real Men314225
223Queens Of The Stone Age - No One Knows240178
224Simple Minds - New Gold Dream (81-82-83-84)217110
225Radiohead - Jigsaw Falling Into Place16996
226Television - Marquee Moon243287
227Arcade Fire - Neighborhood #3 (Power Out)456202
228Queen - Bohemian Rhapsody348336
229Eels - Novocaine For The Soul261418
230U2 - Where The Streets Have No Name233187
231Suzanne Vega - Luka183235
232The Smiths - Panic249213
233Golden Earring - Radar Love902832
234Radiohead - Lucky234126
235Tom Waits - Martha11991
236The Stone Roses - I Wanna Be Adored124122
237Neil Young - Rockin' In The Free World889567
238Creedence Clearwater Revival - Have You Ever Seen The Rain?
239PJ Harvey - The Glorious Land9548
240The Cure - Plainsong140269
241Neil Young & Crazy Horse - My My, Hey Hey (Out Of The Blue)442465
242The Verve - The Drugs Don't Work275201
243Midlake - Roscoe93125
244Procol Harum - A Whiter Shade Of Pale299403
245Interpol - Evil202120
246Interpol - Obstacle 1115209
247Simon & Garfunkel - The Boxer164527
248Iggy Pop - The Passenger222288
249Neil Young & Crazy Horse - Cowgirl In The Sand1113382
250Depeche Mode - Blasphemous Rumours504189
251Rage Against The Machine - Killing In The Name435808
252U2 - New Year's Day237198
253The Temptations - Papa Was A Rolling Stone302570
254Black Sabbath - Paranoid228411
255The Stone Roses - Fools Gold12367
256Lana Del Rey - Video Games294285
257Radiohead - How To Disappear Completely607150
258R.E.M. - Man On The Moon423204
259Neil Young - The Needle And The Damage Done467588
260Joy Division - New Dawn Fades372215
261Prince And The Revolution - Let's Go Crazy
262Frank Boeijen Groep - Kronenburg Park241581
263Jacques Brel - Ne Me Quitte Pas227222
264Mazzy Star - Fade Into You215247
265Suzanne Vega - Marlene On The Wall454522
266PJ Harvey - To Bring You My Love604308
267Talk Talk - Life's What You Make It137171
268Neil Young - Old Man489388
269Spinvis - Bagagedrager162392
270Liesbeth List & Ramses Shaffy - Pastorale453185
271The Stone Roses - I Am The Resurrection15889
272Portishead - Machine Gun333243
273New Order - True Faith134130
274Editors - Munich256210
275Pearl Jam - Rearviewmirror820859
276Oasis - Wonderwall367885
277The Kinks - Waterloo Sunset198545
278The Blue Nile - Tinseltown In The Rain126277
279Angelo Badalamenti & Julee Cruise - Falling279191
280M83 - Midnight City197340
281Bobby Womack - Across 110th Street356901
282dEUS - Suds & Soda377295
283Tears For Fears - Mad World274205
284Boudewijn De Groot - Testament307219
285Spinvis - Voor Ik Vergeet270481
286Sufjan Stevens - Casimir Pulaski Day167244
287The War On Drugs - Under The Pressure425494
288Interpol - Leif Erikson132245
289Japan - Nightporter136406
290Lou Reed - Walk On The Wild Side406337
291The Cure - The Same Deep Water As You329376
292Muse - New Born146260
293Supertramp - Fool's Overture438268
294Nick Drake - Things Behind The Sun806572
295Deerhunter - Desire Lines691861
296Talking Heads - Slippery People295386
297CHVRCHES - The Mother We Share177261
298PJ Harvey - Down By The Water
299R.E.M. - E-Bow The Letter257206
300U2 - I Will Follow415332
301Nirvana - Smells Like Teen Spirit290284
302The Charlatans - The Only One I Know208251
303Boston - More Than A Feeling491610
304Tim Hardin - How Can We Hang On To A Dream?681688
305Soundgarden - Black Hole Sun351496
306The White Stripes - Seven Nation Army352296
307Joy Division - Transmission402193
308Sigur Rós - Untitled #1380307
309The Smiths - I Know It's Over271551
310Nirvana - Lithium392766
311Fleetwood Mac - The Chain369623
312Sigur Rós - Hoppípolla565520
313Talk Talk - I Believe In You412303
314Roxy Music - A Song For Europe151144
315Nick Drake - Time Has Told Me566338
316Songs: Ohia - Didn't It Rain13391506
317dEUS - Nothing Really Ends354361
318The Stranglers - Golden Brown211239
319Marillion - Kayleigh1023514
320The Boxer Rebellion - Diamonds321369
321The Rolling Stones - You Can't Always Get What You Want433464
322Courtney Barnett - Depreston281662
323The Doors - When The Music's Over498611
324Talking Heads - Road To Nowhere474628
325Bruce Springsteen - Darkness On The Edge Of Town374534
326Beach House - Zebra5321108
327Belle And Sebastian - Judy And The Dream Of Horses452273
328First Aid Kit - Emmylou357306
329The Who - Won't Get Fooled Again422428
330Damien Rice - The Blower's Daughter6491139
331Blur - The Universal196192
332The Stone Roses - Made Of Stone303236
333Red House Painters - Katy Song175535
334U2 - With Or Without You340173
335Nick Drake - Pink Moon400450
336Tracy Chapman - Fast Car447499
337Prince & The Revolution - Sometimes It Snows In April522709
338Stevie Wonder - Sir Duke892478
339The Sundays - Here's Where The Story Ends599442
340Muse - Plug In Baby335550
341A Flock Of Seagulls - I Ran (So Far Away)360267
342Songs: Ohia - The Black Crow1075882
343Dire Straits - Tunnel Of Love1221562
344Kendrick Lamar - The Blacker The Berry1127838
345Antony And The Johnsons - Hope There's Someone613993
346Stevie Wonder - Superstition665600
347Townes Van Zandt - Waitin' Around To Die503591
348Damien Rice - 9 Crimes346266
349The War On Drugs - Thinking Of A Place
350Sufjan Stevens - Fourth Of July755761
351Deep Purple - Smoke On The Water12021859
352Dusty Springfield - Son Of A Preacher Man272263
353Noir Désir - Le Vent Nous Portera311953
354Patti Smith Group - Because The Night420256
355Peter Gabriel & Kate Bush - Don't Give Up929396
356The Shins - New Slang225461
357Morrissey - Everyday Is Like Sunday298238
358Joy Division - Disorder269454
359Oasis - Whatever385804
360R.E.M. - Country Feedback821675
361Arcade Fire - The Suburbs355421
362U2 - Sunday Bloody Sunday242265
363dEUS - Roses353456
364First Aid Kit - My Silver Lining347199
365The Smashing Pumpkins - Cherub Rock483477
366Marvin Gaye - Mercy Mercy Me (The Ecology)389643
367XTC - Dear God398541
368Muse - Bliss466190
369Nick Drake - At The Chime Of A City Clock655438
370Joy Division - Shadowplay427635
371Bruce Springsteen - Backstreets1068549
372The Smiths - The Headmaster Ritual617408
373Het Goede Doel - Alles Geprobeerd1354624
374Belle And Sebastian - The Boy With The Arab Strap776655
375MGMT - Kids10511005
376The Beatles - Lucy In The Sky With Diamonds465275
377Oasis - Live Forever637276
378The Cranberries - Linger16121463
379Pearl Jam - Yellow Ledbetter935843
380The Beatles - Happiness Is A Warm Gun
381Interpol - Untitled190404
382Nirvana - Where Did You Sleep Last Night (Unplugged)235253
383Dire Straits - Private Investigations301434
384Pink Floyd - Echoes5281088
385Guns N' Roses - Sweet Child O' Mine879475
386Godspeed You! Black Emperor - Moya13311282
387Angus & Julia Stone - Yellow Brick Road437240
388Boudewijn De Groot - Eva6931832
389Blonde Redhead - 23831853
390Fischer-Z - So Long588333
391Nick Cave And The Bad Seeds - Red Right Hand6231233
392The Killers - Somebody Told Me587589
393Pink Floyd - Us And Them9071071
394M.I.A. - Paper Planes396737
395Aretha Franklin - (You Make Me Feel Like) A Natural Woman13701672
396Eagles - Hotel California643343
397The Buoys - Give Up Your Guns8751143
398Eddie Vedder - Hard Sun524750
399Santigold - Disparate Youth199574
400Blur - Song 25501428
401Sigur Rós - Starálfur99172
402The Smashing Pumpkins - Today259282
403Kraftwerk - The Model185229
404Lloyd Cole And The Commotions - Rattlesnakes27849
405U2 - I Still Haven't Found What I'm Looking For633399
406Arcade Fire - Reflektor40394
407Radiohead - Idioteque470146
408The Velvet Underground - I'm Waiting For The Man276252
409Funkadelic - Maggot Brain253507
410Bill Withers - Ain't No Sunshine174165
411Creedence Clearwater Revival - Who'll Stop The Rain8031104
412U2 - Running To Stand Still518289
413The Jesus And Mary Chain - Just Like Honey131203
414Split Enz - Message To My Girl507242
415The Smashing Pumpkins - 1979205208
416Muse - Knights Of Cydonia186153
417Creedence Clearwater Revival - I Put A Spell On You338431
418The Doors - People Are Strange495485
419Arcade Fire - Ready To Start478315
420PJ Harvey - The Words That Maketh Murder445168
421Electric Light Orchestra - Mr. Blue Sky510274
422Simple Minds - Theme For Great Cities316226
423The Velvet Underground - All Tomorrow's Parties418230
424The Smiths - The Queen Is Dead595468
425Amy Winehouse - Back To Black408195
425Manic Street Preachers - If You Tolerate This Your Children Will Be Next345183
427The Jimi Hendrix Experience - All Along The Watchtower413249
428This Mortal Coil - Song To The Siren230259
429Madrugada - The Kids Are On High Street557298
430The Beach Boys - Sloop John B564452
431Agnes Obel - Riverside526323
432Eels - Susan's House621395
433Bob Dylan - Tangled Up In Blue410429
434The Doors - Waiting For The Sun505455
435AC/DC - Whole Lotta Rosie679930
436Archive - Collapse / Collide19297
437DJ Shadow - Building Steam With A Grain Of Salt317915
438The Police - Roxanne657679
439Elvis Costello & The Attractions - I Want You213271
440Pearl Jam - Better Man195615
441Angelo Badalamenti - Laura Palmer's Theme480483
442System Of A Down - Chop Suey!598516
443Bruce Springsteen - Dancing In The Dark439876
444Cockney Rebel - Sebastian645651
445Big Star - Thirteen628473
446Otis Redding - I've Been Loving You Too Long (To Stop Now)14371590
447Nick Drake - River Man323216
448The Velvet Underground - Pale Blue Eyes822708
449The Doors - Love Her Madly390493
450Porcupine Tree - Arriving Somewhere But Not Here973917
451Portishead - Roads181241
452The Waterboys - Red Army Blues602616
453BAP - Kristallnaach561652
454Pearl Jam - Even Flow417311
455Editors - The Racing Rats542349
456The National - Afraid Of Everyone386719
457The Mamas & The Papas - California Dreamin'3631105
458The Verve - Bitter Sweet Symphony254184
459Eddie Vedder - Society674844
460Belle And Sebastian - Get Me Away From Here, I'm Dying297409
461Live - Lightning Crashes1613526
462The National - Terrible Love836313
463The Veils - Lavinia394601
464Tool - Schism3681709
465Al Stewart - Year Of The Cat660606
466Sufjan Stevens - Should Have Known Better1017809
467Weezer - Buddy Holly805781
468Queen - Somebody To Love477602
469Het Zesde Metaal - Ploegsteert179498
470Tom Waits - I Hope That I Don't Fall In Love With You5381516
471David Bowie - Five Years476280
472Kanye West Feat. Pusha T - Runaway187961
473R.E.M. - Orange Crush300194
474Franz Ferdinand - The Dark Of The Matinée634894
475The Killers - Mr. Brightside258300
476Midnight Oil - Beds Are Burning7681142
477London Grammar - Strong823592
478Simon & Garfunkel - Mrs. Robinson358617
479Jefferson Airplane - Somebody To Love1063449
480Peter Gabriel - Solsbury Hill332234
481Visage - Fade To Grey221221
482The Waterboys - This Is The Sea496353
483Prince & The Revolution - Raspberry Beret339379
484Björk - Human Behaviour344364
485Radiohead - Burn The Witch670
486Bruce Springsteen - Racing In The Street8461259
487Death Cab For Cutie - Transatlanticism312619
488Arcade Fire - Everything Now
489a-ha - Take On Me616504
490Arcade Fire - Neighborhood #2 (Laïka)387536
491Crowded House - Don't Dream It's Over533357
492Led Zeppelin - Kashmir552458
493Blondie - Atomic200286
494Temple Of The Dog - Hunger Strike493983
495Talking Heads - The Great Curve619358
496The Sound - New Dark Age395400
497Led Zeppelin - Whole Lotta Love383482
498Alice In Chains - Would?277310
499Dusty Springfield - I Just Don't Know What To Do With Myself804539
500Neil Young - Southern Man849969
501Saybia - The Day After Tomorrow443366
502Mercury Rev - Goddess On A Hiway148380
503Muse - Time Is Running Out9991714
504Sigur Rós - Untitled #3284262
505The Smiths - Girlfriend In A Coma315334
506Editors - An End Has A Start502328
507Arcade Fire - We Used To Wait520474
508Michael Kiwanuka - Cold Little Heart1725
509The Roots Featuring Cody Chesnutt - The Seed (2.0)8631141
510Joy Division - The Eternal384525
511David Bowie - Warszawa525324
512The Byrds - Eight Miles High560389
513Arctic Monkeys - Do I Wanna Know?11351076
514Radiohead - Everything In Its Right Place421294
515Duran Duran - Save A Prayer514410
516Creedence Clearwater Revival - Bad Moon Rising10481260
517The xx - Intro306484
518The Who - Pinball Wizard5631276
519Neil Young - After The Gold Rush551902
520Eels - Last Stop: This Town194412
521Queens Of The Stone Age - Go With The Flow12611741
522Bat For Lashes - Daniel350223
523Paul McCartney & Wings - Band On The Run720785
524Soft Cell - Tainted Love620466
525Queen & David Bowie - Under Pressure536631
526The Four Tops - Reach Out, I'll Be There1170681
527Massive Attack - Inertia Creeps328159
528Dire Straits - Romeo And Juliet942732
529Interpol - NYC172573
530The Smashing Pumpkins - Silverfuck535543
531Chuck Berry - Johnny B. Goode9391231
532The Shins - Phantom Limb1253774
533The Rolling Stones - Angie4941417
534Kraftwerk - Autobahn515489
535The Rolling Stones - Sister Morphine487831
536Sam Cooke - (What A) Wonderful World982
537Bright Eyes - First Day Of My Life612913
538Coldplay - Yellow206158
539The Cure - One Hundred Years530424
540Madonna - Like A Prayer784
541Guns N' Roses - November Rain6631727
542Townes Van Zandt - Kathleen748471
543Jacques Brel - Amsterdam1012988
544Leonard Cohen - So Long, Marianne512
545Radiohead - There There
546Van Morrison - Brown Eyed Girl9751547
547Leonard Cohen - Avalanche521704
548Red Hot Chili Peppers - Under The Bridge11781721
549Nina Simone - Ain't Got No / I Got Life7871051
550The Smiths - The Boy With The Thorn In His Side371402
551Spinvis - Kom Terug188
552Car Seat Headrest - Drunk Drivers / Killer Whales912
553Nick Drake - Fruit Tree955692
554The Kinks - Sunny Afternoon559445
555Coldplay - Don't Panic1602
556Nancy Sinatra & Lee Hazlewood - Some Velvet Morning509519
557Tool - Sober6091030
558Sonic Youth - Sugar Kane9411087
559Placebo - Pure Morning313500
560Bob Dylan - Desolation Row667869
561The National - Slow Show500648
562INXS - Suicide Blonde537612
563Stevie Wonder - As13211078
564Fleetwood Mac - Dreams308319
565Nirvana - Come As You Are320537
566Nancy Sinatra & Lee Hazlewood - Summer Wine455279
567Eefje De Visser - Ongeveer325348
568The Kinks - Celluloid Heroes573862
569Roxy Music - Virginia Plain838886
570Wilco - Art Of Almost5271647
571U2 - One Tree Hill381542
572Midlake - Head Home1096637
573Depeche Mode - Everything Counts330443
574Red Hot Chili Peppers - Otherside13521210
575M83 - Wait4281018
576Curtis Mayfield - Superfly362816
577The Jimi Hendrix Experience - Voodoo Child (Slight Return)6751448
578Regina Spektor - Samson1226604
579Del Shannon - Runaway653460
580Arctic Monkeys - Fluorescent Adolescent8021822
581INXS - Never Tear Us Apart656497
582Saybia - The Second You Sleep745559
583The Smiths - Some Girls Are Bigger Than Others11101273
584Neutral Milk Hotel - Holland, 1945708667
585Duran Duran - Girls On Film579523
586Courtney Barnett - Pedestrian At Best707560
587Crowded House - Four Seasons In One Day7301486
588London Grammar - Wasting My Young Years11531267
589The La's - There She Goes405441
590The Shins - Saint Simon337463
591Coldplay - The Scientist359156
592Sufjan Stevens - Death With Dignity1010965
593Het Goede Doel - België (Is Er Leven Op Pluto?)511371
594Beach House - Lazuli7401145
595Antony And The Johnsons - You Are My Sister262837
596John Lennon - Imagine597512
597Sniff 'n' The Tears - Driver's Seat17081257
598R.E.M. - Leave972731
599Keane - Somewhere Only We Know736720
600Bob Dylan - I Want You10591295
601Peter Gabriel - Biko7941072
602The Waterboys - A Girl Called Johnny411436
603Oasis - Some Might Say682391
604Talking Heads - Born Under Punches (The Heat Goes On)6181055
605Archive - Again1092863
606The Nits - In The Dutch Mountains714608
607Blur - Coffee & TV630874
608Stevie Wonder - I Wish8911312
609Led Zeppelin - Immigrant Song960846
610Otis Redding - I've Got Dreams To Remember16491280
611Marc Almond - Tears Run Rings635506
612The Verve - Sonnet692691
613The Police - Message In A Bottle1218887
614The Postal Service - Such Great Heights349312
615Wilco - Jesus, Etc.391873
616Pearl Jam - Just Breathe719508
617The Police - Walking On The Moon767852
618The Strokes - Last Nite4591074
619INXS - Original Sin644529
620Sonic Youth - Tunic (Song For Karen)847649
621Interpol - Pioneer To The Falls1091576
622Tame Impala - The Less I Know The Better238373
623Arctic Monkeys - A Certain Romance1146905
624The Band - The Weight5481035
625Nirvana - The Man Who Sold The World (Unplugged)379738
626Massive Attack - Protection640984
627Death Cab For Cutie - I Will Possess Your Heart1037521
628Led Zeppelin - When The Levee Breaks1175747
629Marvin Gaye - I Heard It Through The Grapevine457299
630The Kinks - You Really Got Me463716
631Derek And The Dominos - Layla8991243
632Motörhead - Ace Of Spades14851712
633Led Zeppelin - Dazed And Confused7011490
634Paul Simon - Graceland492585
635The Jam - A Town Called Malice441360
636Prince - 19991043566
637Angus & Julia Stone - Big Jet Plane608685
638The Jimi Hendrix Experience - Hey Joe727696
639Duran Duran - Rio732599
640Don Henley - The Boys Of Summer6471194
641Isaac Hayes - Walk On By931695
642King Crimson - The Court Of The Crimson King310414
643Het Zesde Metaal - Ge Zwiegt7261113
644Coldplay - Politik397448
645Of Montreal - The Past Is A Grotesque Animal871480
646Billy Joel - Piano Man1231866
647Silversun Pickups - Growing Old Is Getting Old13281773
648Echo & The Bunnymen - Bring On The Dancing Horses549641
649Songs: Ohia - Being In Love658673
650Spinvis - Wespen Op De Appeltaart3821062
651Fleet Foxes - White Winter Hymnal501375
652Massive Attack - Safe From Harm516255
653The Jimi Hendrix Experience - Purple Haze10861754
654Metallica - Enter Sandman16051040
655Blur - Parklife586805
656Porcupine Tree - Lazarus677952
657Elvis Presley - Suspicious Minds1236734
658Golden Earring - When The Lady Smiles17731885
659Coldplay - Trouble432330
660Bon Iver - re: Stacks600683
661Curtis Mayfield - Pusherman484841
662Roxy Music - If There Is Something1050433
663Orchestral Manoeuvres In The Dark - Electricity1100957
664Golden Earring - Twilight Zone13561129
665Saybia - I Surrender16081762
666Pet Shop Boys - It's A Sin694528
667Van Halen - Runnin' With The Devil14151364
668Bat For Lashes - Laura555290
669Pink Floyd - Another Brick In The Wall (Part II)857578
670Sufjan Stevens - Concerning The Ufo Sighting Near Highland, Illinois1279646
671The Clash - The Magnificent Seven342495
672Isaac Hayes - Theme From 'Shaft'5401033
673Michael Jackson - Beat It10771625
674Duran Duran - Ordinary World742656
675Archive - Lights534891
676Crowded House - Into Temptation813703
6772 Belgen - Lena678690
678The Slow Show - Dresden4751907
679Al Stewart - On The Border10391394
680Future Islands - Seasons (Waiting On You)6841182
681Eddie Vedder - Long Nights8451103
682Jeff Buckley - Grace9911165
683The Human League - Don't You Want Me885629