MuMeLadder Allertijden Top 2000 (2007 – 2017)

Radiohead staat nog steeds bovenaan de allertijden-lijst. Elf edities waarin de straatgeest slechts twintig punten liet liggen. The Smiths en David Bowie wisselen de bronzen en zilveren plakken.

De hoogste nieuwe binnenkomer is Kanye West Feat. Pusha T – Runaway op plek 1621. In 2016 stond dit nummer nog niet in de allertijden-lijst. Kanye West wordt twee keer gevolgd door Radiohead met Everything In Its Right Place (#1657) en Pyramid Song (#1681).

Tame Impala – Let It Happen en R.E.M. – Find The River hebben dankzij twee uitstekende noteringen in 2016 en 2017 genoeg punten bij elkaar gesprokkeld om de allertijden-lijst te halen. Zij komen binnen op de plekken 1775 en 1793.

NrArtiest/Titel2016Hoogste pos.Punten
1Radiohead - Street Spirit (Fade Out)1121980
2The Smiths - There Is A Light That Never Goes Out3121932
3David Bowie - "Heroes"2121927
4The Smiths - How Soon Is Now?4121879
5Kate Bush - Wuthering Heights5321860
6Depeche Mode - Enjoy The Silence61121816
7Joy Division - Love Will Tear Us Apart7421772
8The Velvet Underground - Venus In Furs8221772
9New Order - Blue Monday101121751
10The Cure - A Forest12121732
11The Doors - The End11121644
12Massive Attack - Teardrop9321615
13Echo & The Bunnymen - The Killing Moon14721578
14U2 - The Unforgettable Fire131321577
15Pearl Jam - Black16921577
16Radiohead - Exit Music (For A Film)17921536
17The Doors - Riders On The Storm15421524
18Pixies - Debaser181121513
19David Bowie - Space Oddity19821501
20Talking Heads - Once In A Lifetime211521476
21Massive Attack - Unfinished Sympathy221021471
22The Smiths - Bigmouth Strikes Again202121452
23Pixies - Where Is My Mind?232221441
24Arcade Fire - Rebellion (Lies)26121427
25The Velvet Underground - Heroin251421374
26dEUS - Instant Street291621366
27The Church - Under The Milky Way283121357
28The The - Uncertain Smile301921348
29The Beach Boys - God Only Knows241021339
30R.E.M. - Drive331721312
31Love - Alone Again Or271821309
32Radiohead - Karma Police323321279
33David Bowie - Life On Mars?36421270
34Kate Bush - The Man With The Child In His Eyes312621227
35Pixies - Monkey Gone To Heaven342521226
36Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond (1-5)372021209
37Talk Talk - Such A Shame383721204
38Neil Young - Like A Hurricane35821194
39The Rolling Stones - Gimme Shelter421321129
40David Bowie - Ashes To Ashes403021124
41Radiohead - Fake Plastic Trees392421107
42The Sound - Winning431221089
43Pink Floyd - Wish You Were Here411921074
44The Clash - London Calling462221047
45Pulp - Common People482221026
46Sigur Rós - Svefn-G-Englar501920991
47Talking Heads - Psycho Killer441920988
48Pink Floyd - Comfortably Numb452720976
49Led Zeppelin - Stairway To Heaven491620970
50Radiohead - Paranoid Android58120896
51The Cure - Pictures Of You512620879
52Manic Street Preachers - Motorcycle Emptiness562820859
53Sigur Rós - Untitled #8611420855
54The Smashing Pumpkins - Disarm574820850
55The Beatles - A Day In The Life65420835
56Jefferson Airplane - White Rabbit533420828
57Kate Bush - Cloudbusting522820824
58The Who - Baba O'Riley603020814
59The Doors - L.A. Woman644920764
60The Beatles - Here Comes The Sun693920720
61Neil Young - Heart Of Gold625920713
62Simple Minds - New Gold Dream (81-82-83-84)553220696
63Bob Dylan - Hurricane677020681
64The Waterboys - Don't Bang The Drum632420661
65The Rolling Stones - Sympathy For The Devil703620645
66The Cure - Disintegration684420633
67The Doors - The Crystal Ship592520621
68Arcade Fire - Neighborhood #3 (Power Out)472920618
69The Stone Roses - Fools Gold716720602
70Joy Division - Decades66620594
71Talk Talk - Life's What You Make It745420546
72David Bowie - Sound And Vision726820544
73Simple Minds - Someone Somewhere In Summertime733620532
74The Jimi Hendrix Experience - All Along The Watchtower544420515
75Joy Division - Atmosphere822620471
76The Smiths - This Charming Man764120456
77Leonard Cohen - Suzanne792020436
78Talk Talk - It's My Life774120429
79Blue Öyster Cult - (Don't Fear) The Reaper809620422
80Orchestral Manoeuvres In The Dark - Maid Of Orleans (The Waltz Joan Of Arc)753120394
81Talk Talk - Living In Another World817120390
82R.E.M. - The One I Love783920372
83The Doors - Light My Fire834020362
84Marvin Gaye - Inner City Blues (Make Me Wanna Holler)842920350
85The Moody Blues - Nights In White Satin855020318
86David Bowie - Starman875620311
87Sigur Rós - Starálfur865020274
88Lou Reed - Perfect Day88720236
89Tori Amos - Winter914020234
90Fleetwood Mac - Go Your Own Way953820226
91Tubeway Army - Are 'Friends' Electric?903220223
92Bob Dylan - Like A Rolling Stone892220133
93Roxy Music - A Song For Europe9610320112
94David Bowie - Station To Station995720112
9516 Horsepower - Black Soul Choir972020091
96Killing Joke - Love Like Blood921820068
97U2 - New Year's Day944420053
98The Rolling Stones - Paint It Black985520032
99Nick Cave And The Bad Seeds - The Mercy Seat107719985
100The Beatles - Strawberry Fields Forever1006019983
101Prince - Sign O' The Times1092519867
102The Cure - Fascination Street1056119858
103The Doors - Break On Through (To The Other Side)1014319850
104Radiohead - Lucky1045219840
105The Verve - The Drugs Don't Work1029319834
106Neil Young & Crazy Horse - Cortez The Killer931019833
107Lloyd Cole And The Commotions - Rattlesnakes1034919808
108Japan - Nightporter1103019756
109King Crimson - The Court Of The Crimson King1065119736
110Underworld - Born Slippy .NUXX1124819735
111Portishead - Glory Box1141419734
112Sinéad O'Connor - Troy1182619701
113dEUS - Hotellounge (Be The Death Of Me)1175619689
114The Cult - She Sells Sanctuary1088819652
115The Waterboys - The Whole Of The Moon1167419642
116The Stone Roses - I Wanna Be Adored1255219627
117The Smashing Pumpkins - 197911511819589
118Supertramp - School1197819555
119Tears For Fears - Mad World11310319551
120Black Sabbath - Paranoid1207519551
121The Stranglers - Golden Brown1234019548
122Johnny Cash - Hurt1296419511
123Deep Purple - Child In Time1315819505
124R.E.M. - It's The End Of The World As We Know It (And I Feel Fine)1279819487
125Orchestral Manoeuvres In The Dark - Enola Gay1228819476
126Otis Redding - (Sittin' On) The Dock Of The Bay13010119472
127Kristin Hersh - Your Ghost1374319470
128Nirvana - Smells Like Teen Spirit1266219459
129Massive Attack - Angel1354819439
130Coldplay - The Scientist1219619406
131The Smiths - Panic13210019376
132Kate Bush - Running Up That Hill1346319363
133Marvin Gaye - What's Going On1411819353
134U2 - I Will Follow1247019337
135Depeche Mode - Blasphemous Rumours11110019322
136Joy Division - She's Lost Control1404719305
137Iggy Pop - The Passenger1386419296
138Neil Young - Old Man13312319133
139Nick Drake - Northern Sky1473019126
140Portishead - Sour Times1369819107
141The Verve - Bitter Sweet Symphony14515719095
142The Smashing Pumpkins - Tonight, Tonight1558519078
143Coldplay - Trouble1397919040
144The Beatles - Penny Lane14914219029
145U2 - With Or Without You14312519022
146Kraftwerk - The Model1517219022
147R.E.M. - E-Bow The Letter14814518992
148The Beatles - Eleanor Rigby1611718969
149Love - A House Is Not A Motel1427318963
150Iggy Pop - Lust For Life1535818939
151Led Zeppelin - Whole Lotta Love14611118928
152New Order - True Faith15913018908
153Curtis Mayfield - Move On Up1602818904
154The White Stripes - Seven Nation Army15210218852
155The Cure - Close To Me15413218841
156dEUS - Suds & Soda15011018838
157Talking Heads - Slippery People15710918809
158The Animals - House Of The Rising Sun1586618767
159The Cure - Just Like Heaven16510518711
160The Who - Won't Get Fooled Again15610718702
161Depeche Mode - Everything Counts1628218690
162Tim Hardin - How Can We Hang On To A Dream?1447218677
163Sufjan Stevens - John Wayne Gacy, Jr.1772718620
164Nick Drake - Day Is Done1676118612
165Neutral Milk Hotel - In The Aeroplane Over The Sea1782818611
166Jefferson Airplane - Somebody To Love1289218602
167Supertramp - Fool's Overture16310818563
168Morrissey - Everyday Is Like Sunday16818218560
169Jeff Buckley - Hallelujah16420418553
170Bruce Springsteen - Thunder Road1834218496
171Tom Waits - Martha1823018433
172Jacques Brel - Ne Me Quitte Pas1819518384
173Sigur Rós - Viðrar Vel Til Loftárása1663018381
174Simon & Garfunkel - The Sound Of Silence18514218381
175Depeche Mode - Personal Jesus1698918378
176The Beach Boys - Good Vibrations18710418378
177Dusty Springfield - Son Of A Preacher Man17912118365
178The Cure - A Strange Day1723418352
179The Waterboys - The Pan Within1719418350
180The Beatles - I Am The Walrus1768118334
181Arcade Fire - No Cars Go1909418315
182The Beatles - Norwegian Wood (This Bird Has Flown)17414718290
183Peter Gabriel - Solsbury Hill18017318289
184Interpol - Evil19112018257
185Gorillaz - Clint Eastwood19810018254
186Pearl Jam - Alive1994418247
187Procol Harum - A Whiter Shade Of Pale18815518184
188Fischer-Z - So Long17313518146
189Cockney Rebel - Sebastian1708018145
190Interpol - Stella Was A Diver And She Was Always Down19415518123
191Television - Marquee Moon19714618117
192Eels - Novocaine For The Soul1966418106
193Visage - Fade To Grey20013518074
194The Beatles - Come Together20316018014
195Pearl Jam - Jeremy2057018014
196Elvis Costello & The Attractions - I Want You20915317965
197Nirvana - Come As You Are20216617949
198Echo & The Bunnymen - Ocean Rain1937517924
199Simple Minds - Theme For Great Cities2048017922
200Interpol - Leif Erikson21513217918
201The Byrds - Eight Miles High1896217910
202XTC - Dear God20112317876
203Massive Attack - Inertia Creeps21110617842
204The Blue Nile - Tinseltown In The Rain21812617836
205Joy Division - New Dawn Fades2072917833
206Neil Young - After The Gold Rush1954417816
207The Velvet Underground - All Tomorrow's Parties2063117797
208The Doors - Love Her Madly21011017784
209Talk Talk - I Believe In You20811017781
210Donna Summer - I Feel Love2302917763
211Lou Reed - Walk On The Wild Side2125517734
212Metallica - One22012017699
213Joy Division - Transmission21414117682
214Interpol - Untitled22710917657
215Neil Young - Rockin' In The Free World18414717634
216Roxy Music - Do The Strand1758817626
217Leonard Cohen - Famous Blue Raincoat2374317611
218Split Enz - Message To My Girl21324217596
219Neil Young - The Needle And The Damage Done2163917581
220Lloyd Cole And The Commotions - Perfect Skin21716617571
221This Mortal Coil - Song To The Siren23914817506
222Bill Withers - Ain't No Sunshine2439417487
223Ultravox - Vienna2344017381
224Sufjan Stevens - Chicago2554117380
225Electric Light Orchestra - Mr. Blue Sky22521817365
226Ride - Vapour Trail23628917365
227Muse - Bliss23213917347
228The Doors - People Are Strange23114517331
229dEUS - Roses24119617330
230Duncan Browne - Wild Places22914417329
231Radiohead - How To Disappear Completely21915017328
232Oasis - Champagne Supernova2613717321
233U2 - Running To Stand Still23315217292
234Nick Drake - River Man2461617285
235Portishead - Roads25417417285
236XTC - Making Plans For Nigel18612517273
237The Stone Roses - Made Of Stone24823617270
238Neil Young & Crazy Horse - Down By The River1921617261
239Bruce Springsteen - Born To Run2722417244
240Stevie Wonder - Superstition22211217227
241The Velvet Underground - I'm Waiting For The Man2516317210
242Songs: Ohia - Lioness2732317201
243The Smashing Pumpkins - Cherub Rock24226217180
244Roxy Music - In Every Dream Home A Heartache2268717175
245The Jesus And Mary Chain - Just Like Honey26813117160
246Simple Minds - I Travel22816617139
247David Bowie - Rock 'n' Roll Suicide22116717085
248XTC - Senses Working Overtime24921317077
249Mike Oldfield & Maggie Reilly - Moonlight Shadow25617317061
250The Waterboys - A Girl Called Johnny25712317036
251The Nits - In The Dutch Mountains23816217031
252The Specials - Ghost Town26610317007
253Sonic Youth - Teen Age Riot26911816991
254Stevie Wonder - Sir Duke22413216989
255Bruce Springsteen - The River2943616944
256Pink Floyd - Echoes25310416942
257The Rolling Stones - You Can't Always Get What You Want26222416930
258The Charlatans - The Only One I Know27920816923
259The Jimi Hendrix Experience - Hey Joe24410316915
260The Pogues & Kirsty MacColl - Fairytale Of New York23513616869
261Blur - The Universal28319216867
262The Beatles - Lucy In The Sky With Diamonds26724116859
263Madrugada - The Kids Are On High Street25810916858
264The Police - Walking On The Moon24518816852
265Placebo - Pure Morning27824316837
266Sam Cooke - A Change Is Gonna Come2822916801
267Sigur Rós - Hoppípolla26411616786
268Neil Young & Crazy Horse - Cowgirl In The Sand2232616768
269Soft Cell - Torch24713016702
270Metallica - Master Of Puppets27417016696
271Roxy Music - Virginia Plain2503616684
272Nick Cave And The Bad Seeds - The Ship Song30510816670
273Blondie - Atomic30416716663
274Alice In Chains - Would?29923916657
275The Kinks - You Really Got Me28118416649
276A Flock Of Seagulls - I Ran (So Far Away)29311716639
277Tori Amos - Crucify26519016630
278The Stranglers - Always The Sun29830916625
279Muse - New Born3093116617
280U2 - October25918316606
281The Stranglers - No More Heroes27618216592
282Ben E. King - Stand By Me30017716582
283Massive Attack - Protection27520716551
284Tori Amos - Cornflake Girl24017916550
285Marc Almond - Tears Run Rings27721816537
286Neil Young - Southern Man2607116520
287U2 - One30712716511
288The Jimi Hendrix Experience - The Wind Cries Mary2708816502
289The Beach Boys - Sloop John B28430916489
290Nina Simone - Sinnerman3251816483
291Dusty Springfield - I Just Don't Know What To Do With Myself27122616473
292Mercury Rev - Goddess On A Hiway32014216452
293The Waterboys - Red Army Blues28719116432
294The Stooges - I Wanna Be Your Dog3157716427
295Talking Heads - The Great Curve28919916407
296Manic Street Preachers - If You Tolerate This Your Children Will Be Next31318316390
297The Smashing Pumpkins - Silverfuck30210416380
298The Jimi Hendrix Experience - Voodoo Child (Slight Return)28612016365
299Patti Smith Group - Dancing Barefoot29710216355
300Soft Cell - Tainted Love29621916350
301Coldplay - Yellow32311716346
302Buffalo Tom - Taillights Fade30115316335
303Grauzone - Eisbär25214116334
304Saybia - The Day After Tomorrow31031316319
305Pink Floyd - Sheep2636316318
306The Cure - Play For Today31210716292
307David Bowie - Warszawa30816216244
308The Breeders - Cannonball29012516198
309Mazzy Star - Fade Into You33110116196
310The Shins - New Slang33214616176
311The Temptations - Papa Was A Rolling Stone32724316172
312Bronski Beat - Smalltown Boy31422516168
313R.E.M. - Country Feedback29512016156
314Neil Young & Crazy Horse - My My, Hey Hey (Out Of The Blue)32114316149
315The Smiths - A Rush And A Push And The Land Is Ours29219916109
316Nick Drake - Things Behind The Sun30314516108
317Peter Gabriel & Kate Bush - Don't Give Up28833516104
318The Clash - Rock The Casbah32422516093
319The Smiths - Stop Me If You Think You've Heard This One Before28015116035
320Pet Shop Boys - West End Girls33021115953
321Air - All I Need34219915949
322R.E.M. - Orange Crush3417615934
323Radiohead - Planet Telex30627715914
324DJ Shadow - Midnight In A Perfect World34017915914
325Elliott Smith - Waltz #23702815907
326The Kinks - Sunny Afternoon3297615900
327Dusty Springfield - I Close My Eyes And Count To Ten31111415885
328Pearl Jam - Better Man35216115878
329Propaganda - Duel29117815877
330U2 - Gloria31918515874
331A Flock Of Seagulls - Wishing (If I Had A Photograph Of You)33426115861
332Tears For Fears - Pale Shelter28531815859
333The Kinks - Waterloo Sunset35513915847
334Talk Talk - Renée31625815839
335INXS - Never Tear Us Apart32621615833
336The Sound - Missiles3286715799
337Echo & The Bunnymen - Bring On The Dancing Horses33515515730
338Soundgarden - Black Hole Sun35123515730
339Prince & The Revolution - When Doves Cry3806615728
340The Rolling Stones - Sister Morphine34427115717
341R.E.M. - Losing My Religion3768315716
342The Sisters Of Mercy - Temple Of Love '923226215696
343Dead Can Dance - The Host Of Seraphim31717315677
344Queen - Bohemian Rhapsody35918115675
345Queens Of The Stone Age - No One Knows3818715592
346Elbow - One Day Like This38313215556
347U2 - Sunday Bloody Sunday38612215548
348Buzzcocks - Ever Fallen In Love34823615544
349Love - You Set The Scene3188415528
350David Bowie - Rebel Rebel37519915521
351Duran Duran - Save A Prayer35833015517
352Pearl Jam - Even Flow37215115509
353Travis - Why Does It Always Rain On Me?34323215476
354AC/DC - Whole Lotta Rosie3469015468
355The Beatles - Something38236515463
356Pink Floyd - Time34521715461
357Antony And The Johnsons - Hope There's Someone36017615409
358The Shins - Saint Simon39023315402
359Eels - Susan's House36438015394
360Isaac Hayes - Theme From 'Shaft'37122915386
361System Of A Down - Chop Suey!36625515378
362Bob Dylan - Tangled Up In Blue38826315363
363Rage Against The Machine - Killing In The Name38410415357
364Lou Reed - Satellite Of Love37410615340
365Nick Cave And The Bad Seeds - Into My Arms40014415331
366The Zombies - Time Of The Season35628915329
367The Smiths - The Queen Is Dead37311915319
368Boudewijn De Groot - Verdronken Vlinder4158915303
369Led Zeppelin - Immigrant Song33928215280
370Björk - Human Behaviour39532315268
371Interpol - NYC41217215250
372The Rolling Stones - She's A Rainbow35314415238
373Bruce Springsteen - Badlands38724615234
374Dire Straits - Private Investigations40416015222
375The Smiths - I Know It's Over40811815216
376Nick Cave And The Bad Seeds - The Weeping Song35428515196
377The Jimi Hendrix Experience - Purple Haze33613015189
378The Sound - Judgement36316515185
379The Rolling Stones - Wild Horses36817615185
380Simple Minds - Waterfront36722915179
381The Stone Roses - I Am The Resurrection4228215166
382Angelo Badalamenti & Julee Cruise - Falling41019115150
383The Police - So Lonely35720215106
384The Human League - Don't You Want Me36520815098
385Neutral Milk Hotel - Holland, 194538528415083
386King Crimson - Epitaph36226515067
387The Sound - Sense Of Purpose34712615059
388The Jam - A Town Called Malice40719415054
389The Jam - Going Underground36920015040
390R.E.M. - Nightswimming4406415040
391Arcade Fire - Intervention4445815016
392Simple Minds - Hunter And The Hunted40322615014
393Fleetwood Mac - Tusk39224415000
394Klein Orkest - Over De Muur42916114996
395Metallica - Fade To Black36129114985
396Tori Amos - Silent All These Years34913414979
397Sigur Rós - Untitled #439718014978
398The Nits - Nescio38936914955
399Prince & The Revolution - Purple Rain43913414954
400The Kinks - Celluloid Heroes4069414932
401Talking Heads - Burning Down The House (Live)3797814926
402Fleetwood Mac - Sara33822014903
403The Smashing Pumpkins - Bullet With Butterfly Wings44217814874
404Interpol - Obstacle 144911514873
405The Doors - When The Music's Over41817514869
406INXS - Original Sin40543614868
407John Lennon - Imagine40945214860
408The Afghan Whigs - Debonair39631714850
409Ennio Morricone - Once Upon A Time In The West35032814847
410David Bowie - The Jean Genie39416414834
411Chris Isaak - Blue Hotel42024014820
412Pink Floyd - Us And Them39117314819
413Tracy Chapman - Fast Car42710914801
414The Rolling Stones - Angie42546214772
415Moby - Porcelain43725114763
416Simon & Garfunkel - Bridge Over Troubled Water45913014753
417Nick Drake - At The Chime Of A City Clock4147614748
418Pulp - Do You Remember The First Time42125414748
419Roxy Music - Avalon33341114704
420Red House Painters - Katy Song46312814685
421Nick Cave And The Bad Seeds - Red Right Hand42317014683
422Chris Isaak - Wicked Game39836614661
423The Police - Message In A Bottle37820814646
424The Cure - The Same Deep Water As You4517814639
425Editors - Smokers Outside The Hospital Doors4646414610
426Portishead - The Rip46124614598
427Muse - Knights Of Cydonia46915114584
428Pet Shop Boys - It's A Sin42441814578
429Nick Drake - Pink Moon45214914556
430Creedence Clearwater Revival - I Put A Spell On You45818714551
431Franz Ferdinand - The Dark Of The Matinée43224614544
432This Mortal Coil - You And Your Sister44833114514
433Pulp - This Is Hardcore4028014513
434Pixies - Here Comes Your Man45312414501
435Led Zeppelin - Kashmir44617114491
436The Veils - Lavinia46530814450
437Radiohead - Creep4579914408
438Fleet Foxes - White Winter Hymnal46219114379
439Prince - 199941335214368
440Eels - Last Stop: This Town48719414348
441Coldplay - Clocks41736714347
442Joe Jackson - Steppin' Out41125314308
443China Crisis - Wishful Thinking39940214301
444Curtis Mayfield - Pusherman46842114287
445Propaganda - p:Machinery33717114285
446Dire Straits - Sultans Of Swing48620014277
447The Mamas & The Papas - California Dreamin'47614514255
448Band Of Horses - The Funeral5043014225
449Gorky - Mia5033214222
450Radiohead - Idioteque4749014210
451Supertramp - Crime Of The Century43528014203
452The Human League - The Lebanon3779814199
453Oasis - Live Forever46627614198
454Bob Dylan - Ballad Of A Thin Man4565914183
455The Veils - Advice For Young Mothers To Be48437314175
456Underworld - Rez42821814161
457Liesbeth List & Ramses Shaffy - Pastorale47918514150
458Muse - Hysteria44129914136
459Franz Ferdinand - Take Me Out49228614133
460The Byrds - Mr. Tambourine Man42619214102
461Blondie - Hanging On The Telephone41611514095
462Echo & The Bunnymen - The Cutter43019714094
463Snow Patrol - Run43124214088
464Orchestral Manoeuvres In The Dark - Electricity43422214068
465Belle And Sebastian - Get Me Away From Here, I'm Dying49923014065
466Nick Cave And The Bad Seeds - Papa Won't Leave You, Henry45021114050
467The Beatles - Helter Skelter48035014013
468Editors - Papillon5118814005
469Siouxsie And The Banshees - Cities In Dust48339213992
470Noir Désir - Le Vent Nous Portera5005713990
471Nirvana - Lithium49720813985
472The La's - There She Goes49540513974
473Simon & Garfunkel - Mrs. Robinson50131813938
474Talking Heads - Crosseyed And Painless43618713930
475The Undertones - Teenage Kicks48842313925
476Arcade Fire - Crown Of Love44515413921
477Porcupine Tree - Arriving Somewhere But Not Here46026413913
478Van Morrison - Moondance47023613895
479Neil Young - Ambulance Blues4197713865
480Editors - Munich51815313829
481Sparks - This Town Ain't Big Enough For The Both Of Us48534113815
482Bruce Springsteen - Jungleland52910013801
483Arcade Fire - Neighborhood #1 (Tunnels)5471013798
484Pearl Jam - Rearviewmirror47822513794
485Pearl Jam - Nothing As It Seems44734613758
486Big Country - Chance43319713748
487Simon & Garfunkel - The Boxer53515013745
488Marillion - Kayleigh47118813731
489My Bloody Valentine - Only Shallow49820213723
490The Prodigy - No Good (Start The Dance)43815113693
491Spinvis - Smalfilm47722713689
492Siouxsie And The Banshees - Spellbound49637113678
493Depeche Mode - A Question Of Lust44316813677
494Marvin Gaye - Mercy Mercy Me (The Ecology)52424213661
495Pulp - Underwear47544813659
496dEUS - Little Arithmetics5196413657
497Big Country - In A Big Country39319513651
498Boston - More Than A Feeling51420213623
499Sonic Youth - Sugar Kane48222613617
500Mercury Rev - The Dark Is Rising49320613608
501The Prodigy - Out Of Space40125113591
502Boudewijn De Groot - Testament53921913575
503Spinvis - Voor Ik Vergeet54525213545
504The Verve - Sonnet51037813535
505The Cure - Plainsong55911313520
506The Mission - Tower Of Strength48140113517
507World Party - Way Down Now47339513463
508Martha And The Muffins - Echo Beach50237313460
509The Dave Brubeck Quartet - Take Five48921613451
510Creedence Clearwater Revival - Who'll Stop The Rain50725113439
511Grandaddy - He's Simple, He's Dumb, He's The Pilot5734513408
512Nick Drake - Time Has Told Me52810813405
513Jeff Buckley - Grace49431413398
514The Roots Featuring Cody Chesnutt - The Seed (2.0)50511713385
515DJ Shadow - Stem / Long Stem5762913372
516R.E.M. - The Sidewinder Sleeps Tonite52541113371
517Bruce Springsteen - Dancing In The Dark54622413369
518Tom Waits - Downtown Train52111213361
519Pixies - Bone Machine45411313342
520Radiohead - Jigsaw Falling Into Place5709613339
521Ennio Morricone - Man With A Harmonica52229113322
522U2 - Bad5685713322
523Belle And Sebastian - Judy And The Dream Of Horses55027313320
524The Velvet Underground - Sweet Jane4916913297
525Talk Talk - Eden54321913291
526Marvin Gaye - I Heard It Through The Grapevine55414013269
527Nirvana - The Man Who Sold The World (Unplugged)56237913266
528Funkadelic - Maggot Brain57125313247
529Joy Division - The Eternal5645813242
530Nancy Sinatra & Lee Hazlewood - Some Velvet Morning55543213210
531Grant Lee Buffalo - Fuzzy51315713200
532Tears For Fears - Change45513113180
533Oasis - Wonderwall56931913165
534Pulp - Razzmatazz54949313160
535Stevie Wonder - Living For The City50817913135
536Miles Davis - So What52013513125
537Suede - Beautiful Ones53016713120
538Roberta Flack - The First Time Ever I Saw Your Face5926413077
539Talk Talk - Tomorrow Started50624513073
540Depeche Mode - Stripped46723913069
541dEUS - Nothing Really Ends58517412996
542Dire Straits - Brothers In Arms60011712969
543Pink Floyd - See Emily Play47220912959
544Leonard Cohen - First We Take Manhattan53122812947
545The Sound - I Can't Escape Myself52344912938
546Neil Young & Crazy Horse - Cinnamon Girl52718812921
547Duran Duran - Rio56147712919
548New Order - Age Of Consent54133512904
549Pulp - Disco 20006116212903
550Jacques Brel - Amsterdam54228612833
551BAP - Kristallnaach57922612824
552Stevie Wonder - Master Blaster (Jammin')49019212791
553Bob Dylan - Blowin' In The Wind56021112775
554David Bowie - Ziggy Stardust62011012772
555Blur - Coffee & TV57719912769
556Ryuichi Sakamoto & David Sylvian - Forbidden Colours59011112751
557Bob Dylan - Subterranean Homesick Blues5409512737
558Fleetwood Mac - Oh Well53415612726
559Paul Simon - Graceland59941812710
560The xx - Crystalised5886312708
561Buffalo Springfield - For What It's Worth53821212690
562The Jimi Hendrix Experience - Foxy Lady50918512676
563Suzanne Vega - Luka62710012666
564The Beatles - In My Life60232512663
565Porcupine Tree - Lazarus58738412662
566Morrissey - First Of The Gang To Die56624712661
567Heaven 17 - Temptation51539012639
568The Veils - Nux Vomica55239712629
569Oasis - Don't Look Back In Anger6473212623
570Dire Straits - Tunnel Of Love54826012575
571The House Of Love - Beatles And The Stones59742712567
572Dead Can Dance - Summoning Of The Muse5172312565
573The Knife - Silent Shout6523012535
574U2 - One Tree Hill62223712532
575Led Zeppelin - Since I've Been Loving You52620512531
576Björk - Bachelorette6369912518
577Portishead - Machine Gun62916812512
578Roxy Music - If There Is Something56721612503
579Guns N' Roses - Sweet Child O' Mine58121912498
580Elvis Presley - Suspicious Minds55337412496
581Stevie Wonder - I Wish58035012489
582Gorillaz & De La Soul - Feel Good Inc.61330112462
583Oasis - Whatever62830012460
584Novastar - Wrong55123812459
585The The - This Is The Day57221112452
586Golden Earring - Radar Love58634812446
587Echo & The Bunnymen - Seven Seas58913612445
588Kraftwerk - Autobahn61722112444
589Pink Floyd - Arnold Layne53317312436
590The Beatles - While My Guitar Gently Weeps6485912429
591Al Stewart - Year Of The Cat60747912425
592Portishead - We Carry On63031912416
593Björk - Big Time Sensuality61917712405
594Pulp - Something Changed53755312391
595Guns N' Roses - Estranged61437612374
596Led Zeppelin - Babe I'm Gonna Leave You54417112349
597Michael Jackson - Billie Jean59522212344
598The National - Fake Empire6751812327
599Placebo - The Bitter End61648912322
600Blur - Song 263233612267
601Nina Simone - Feeling Good60536312261
602Fleetwood Mac - Rhiannon (Will You Ever Win)60821712259
603R.E.M. - Finest Worksong53221512258
604The Buoys - Give Up Your Guns60624112246
605Slint - Good Morning, Captain63715212227
606The Chameleons - Swamp Thing58343812195
607The Police - Roxanne62612612195
608Pixies - Velouria56512212170
609Blur - For Tomorrow60357412158
610Manic Street Preachers - A Design For Life61547112144
611Queen - Innuendo68912512136
612The Ronettes - Be My Baby67028712124
613Arcade Fire - Haiti51217412121
614Pink Floyd - Pigs (Three Different Ones)59131812113
615Death Cab For Cutie - Transatlanticism66823812113
616The Cure - Charlotte Sometimes5167312092
617The Strokes - Someday63355812087
618The Sisters Of Mercy - Alice57438112045
619Low - Words59427512031
620Robbie Robertson - Somewhere Down The Crazy River55823112029
621dEUS - Bad Timing60924111995
622Sigur Rós - Untitled #75576311975
623Faith No More - Midlife Crisis57524111963
624Pulp - I Spy64043011961
625Marvin Gaye - Let's Get It On55619011957
626Boudewijn De Groot - Welterusten, Mijnheer De President65631911935
627Pink Floyd - Another Brick In The Wall (Part II)63821511934
628T.C. Matic - O La La La65435411929
629The Police - Every Little Thing She Does Is Magic53645011921
630Dire Straits - Telegraph Road67716411896
631Joe Jackson - Breaking Us In Two60125611886
632Crowded House - Four Seasons In One Day65353211886
633The Killers - Mr. Brightside70025811872
634Sinéad O'Connor - Nothing Compares 2 U56338211851
635The Smashing Pumpkins - Porcelina Of The Vast Oceans59622611850
636Neil Young - Out On The Weekend62416011827
637Roxy Music - Love Is The Drug69113811819
638Pixies - Alec Eiffel61028011818
639The Smashing Pumpkins - Today70515511804
640Van Morrison - Brown Eyed Girl63933111803
641Alice Cooper - Halo Of Flies63516711766
642America - A Horse With No Name64922311758
643The Black Crowes - Remedy64442211747
644The National - Bloodbuzz Ohio7442811747
645Otis Redding - I've Got Dreams To Remember57820711737
646Pearl Jam - Porch62149511736
647David Bowie - Changes71621111719
648Eagles - Hotel California67824711712
649Ride - Leave Them All Behind64342511708
650The Beatles - Tomorrow Never Knows71417011697
651Blur - Parklife68831611675
652Tool - Schism70929911657
653Belle And Sebastian - I'm Waking Up To Us66661911655
654Pixies - Gigantic66718311655
655Bloc Party - Banquet69048611650
656Suzanne Vega - Marlene On The Wall70423411638
657Aphex Twin - Heliosphan61818311620
658Fleetwood Mac - Dreams72827911605
659Marianne Faithfull - The Ballad Of Lucy Jordan65736911599
660Paolo Conte - Max58429811590
661The Sound - New Dark Age71739511584
662Tindersticks & Carla Torgerson - Travelling Light61219811583
663Fischer-Z - The Worker66220411574
664The Velvet Underground - Pale Blue Eyes67311411565
665Belle And Sebastian - Dog On Wheels68257111554
666R.E.M. - Man On The Moon72020411550
667Paul Simon - The Boy In The Bubble59827611549
668Midlake - Roscoe7639311536
669The Prodigy - Smack My Bitch Up59311711524
670The Jimi Hendrix Experience - Little Wing62514611523
671The Waterboys - This Is The Sea71319311503
672Orbital - The Box (Part 1)63113211478
6732 Belgen - Lena69636211474
674The Sound - Monument70324911460
675Fleet Foxes - Your Protector68746811405
676Pink Floyd - The Great Gig In The Sky60430111396
677Godspeed You! Black Emperor - East Hastings62333711386
678The Chameleons - Don't Fall58235011374
679Dead Kennedys - Holiday In Cambodia68042011358
680The Beatles - Blackbird71815611346
681Isaac Hayes - Walk On By68448111339
682Kraftwerk - Die Roboter66532311336
683New Order - The Perfect Kiss64538811296
684Curtis Mayfield - (Don't Worry) If There's A Hell Below, We're All Going To Go64137311272
685The Cure - Boys Don't Cry75724211267
686Godspeed You! Black Emperor - Moya65530811264
687King Crimson - 21st Century Schizoid Man65937711257
688Madrugada - Majesty70846111243
689Suede - Stay Together69969511235
690U2 - Pride (In The Name Of Love)71217811197
691Radiohead - Let Down8006211189
692Temple Of The Dog - Hunger Strike75348411186
693The Sisters Of Mercy - This Corrosion66039311183
694Golden Earring - Twilight Zone66125611181
695The Replacements - Alex Chilton75138011180
696Crowded House - Into Temptation71964111163
697Talking Heads - Road To Nowhere76015811162
698Sting - Russians67159811157
699The Smiths - Girlfriend In A Coma77531511154
700The Who - Behind Blue Eyes74636411128
701The Kinks - Dedicated Follower Of Fashion68524611107
702Low - Lullaby73450611076
703Otis Redding - Try A Little Tenderness63423111069
704Coldplay - Politik77624411069
705Sufjan Stevens - Concerning The Ufo Sighting Near Highland, Illinois68123911060
706Boards Of Canada - Dayvan Cowboy71538411060
707Matia Bazar - Ti Sento67937411030
708Dead Can Dance - Anywhere Out Of The World69530611020
709Nirvana - Heart-Shaped Box74336511015
710Otis Redding - I've Been Loving You Too Long (To Stop Now)66929010985
711Louis Armstrong - What A Wonderful World69425510983
712Sigur Rós - Glósóli74912510983
713Faith No More - Epic66457310976
714The Kinks - Dead End Street69225310976
715The Flaming Lips - Race For The Prize73137910960
716Depeche Mode - A Question Of Time69817410956
717Air - Sexy Boy70722910954
718Belle And Sebastian - Seeing Other People74845610953
719U2 - Where The Streets Have No Name81213810949
720Nine Inch Nails - Hurt6517010938
721Tasmin Archer - Sleeping Satellite73542410921
722Bob Dylan - Desolation Row76535410913
723Aretha Franklin - I Say A Little Prayer70638910898
724Keane - Somewhere Only We Know76139510898
725Slowdive - When The Sun Hits79937510890
726Arcade Fire - Sprawl II (Mountains Beyond Mountains)8307910859
727Smokey Robinson And The Miracles - The Tracks Of My Tears75937610815
728Frank Boeijen Groep - Kronenburg Park82524110803
729Eurythmics - Sweet Dreams (Are Made Of This)73733010799
730Saybia - I Surrender67448610778
731Tindersticks - Tiny Tears70217110778
732The Velvet Underground - Sunday Morning8409910771
733Serge Gainsbourg & Jane Birkin - Je T'aime... Moi Non Plus69739610770
734Talking Heads - Heaven74215710765
735Faithless - Insomnia64233710763
736The Waterboys - Glastonbury Song65854210754
737Joe Jackson - Be My Number Two73339510742
738The Chemical Brothers - Hey Boy Hey Girl66325010739
739Beastie Boys - Sabotage72948410728
74016 Horsepower - Clogger65012610719
741King Crimson - Starless76616510713
742Stevie Wonder - As71038510701
743Pink Floyd - Astronomy Domine68331310697
744The Clash - Spanish Bombs78145610696
745The Cure - Faith64611210678
746Moby - Why Does My Heart Feel So Bad?79325610677
747Steve Harley & Cockney Rebel - Make Me Smile (Come Up And See Me)78738910658
748Black - Wonderful Life74768010656
749Peter Gabriel - Biko77733410656
750The Walkabouts - The Light Will Stay On76235810655
751Damien Rice - The Blower's Daughter79724310643
752Buena Vista Social Club - Chan Chan73055810638
753Echo & The Bunnymen - Lips Like Sugar74550210638
754Weezer - Buddy Holly78024810622
755The Strokes - Last Nite82139910620
756The Doors - Soul Kitchen74024810593
757Portishead - All Mine71167110585
758The Smashing Pumpkins - Thru The Eyes Of Ruby72540210571
759The Dandy Warhols - Bohemian Like You75624610563
760Slowdive - Catch The Breeze79654210538
761Belle And Sebastian - I Fought In A War69323810531
762Arctic Monkeys - I Bet You Look Good On The Dancefloor8709210525
763Genesis - Firth Of Fifth78844210493
764Sigur Rós - Flugufrelsarinn74161610460
765Cream - White Room77243110442
766Madness - Night Boat To Cairo76823110433
767Bob Dylan - I Want You77318410427
768Lou Reed - Vicious72335610404
769Trentemøller - Take Me Into Your Skin76970810401
770Echo & The Bunnymen - Villiers Terrace67218210392
771R.E.M. - What's The Frequency, Kenneth?73646910377
772Electric Light Orchestra - Can't Get It Out Of My Head67635810360
773Bruce Springsteen - Darkness On The Edge Of Town86329610360
774Pixies - Hey81736810350
775Tears For Fears - Head Over Heels79143310345
776Anne Clark - Our Darkness79835610335
777Derek And The Dominos - Layla80524810333
778Tom Waits - Tom Traubert's Blues (Four Sheets To The Wind In Copenhagen)77132010330
779Angelo Badalamenti - Laura Palmer's Theme85348010294
780Caribou - Odessa84626410293
781Nick Cave And The Bad Seeds - Fifteen Feet Of Pure White Snow78418510291
782The Jesus And Mary Chain - Happy When It Rains75015010276
78316 Horsepower - Haw68618610264
784The Sound - Winter77829510247
785New Order - Crystal72434310234
786INXS - Suicide Blonde85540010232
787Edwyn Collins - A Girl Like You73861410220
788Ike & Tina Turner - River Deep, Mountain High72640310219
789Arcade Fire - The Suburbs87830610209
790Roy Orbison - She's A Mystery To Me70122710207
791Pixies - Gouge Away81928010200
792The Band - The Weight86123910199
793Blur - End Of A Century77022210192
794Siouxsie And The Banshees - Israel80343310174
795Midlake - Young Bride83543710172
796U2 - I Still Haven't Found What I'm Looking For84939910170
797The Nits - Adieu Sweet Bahnhof75548210157
798Del Shannon - Runaway85245510127
799Kraftwerk - Radioactivity84536510118
800Lloyd Cole And The Commotions - Forest Fire78234310114
801Belle And Sebastian - Lazy Line Painter Jane79066310113
802Archive - Lights86836610110
803Grandaddy - The Crystal Lake81152810093
804Red Hot Chili Peppers - Californication85966810089
805The Stooges - No Fun8046810075
806Depeche Mode - Waiting For The Night82725510066
807The Doors - Alabama Song (Whisky Bar)80248310065
808Sigur Rós - Untitled #390811610059
809Bob Dylan - Simple Twist Of Fate83128610041
810Archive - Collapse / Collide9219710039
811The Clash - The Guns Of Brixton88016910031
812Patti Smith Group - Because The Night89225610030
813Bruce Springsteen - Streets Of Philadelphia79556210028
814Japan - Quiet Life78530410005
815New Order - Temptation7391889994
816Suede - Animal Nitrate8654399992
817The Cure - Lovesong9182289992
818Gerry Rafferty - Baker Street7896249987
819Radiohead - Knives Out7212399965
820Madrugada - Black Mambo7224579964
821Kraftwerk - Trans-Europe Express7944909960
822Muse - Plug In Baby9141709957
823Angus & Julia Stone - Yellow Brick Road9012409952
824The Smiths - The Boy With The Thorn In His Side9132529943
825Neil Young - A Man Needs A Maid727329924
826The Moody Blues - Question8014229924
827Amy Winehouse - Back To Black9121959915
828Led Zeppelin - The Rain Song8163209898
829Joy Division - Shadowplay911959898
830Beirut - Postcards From Italy7324399889
831Pink Floyd - Money8434759876
832Art Of Noise - Moments In Love7524859845
833Arcade Fire - Neighborhood #2 (Laïka)9231969832
834Kim Wilde - Cambodia8853819828
835PJ Harvey - The Glorious Land967489798
836Françoise Hardy - Tous Les Garçons Et Les Filles8797389793
837Fish - A Gentleman's Excuse Me7542339780
838Patti Smith Group - Gloria8513249780
839Björk - Isobel8412359778
840Blonde Redhead - 238727339777
841Spinvis - Bagagedrager9571629774
842Booker T. & The M.G.'s - Green Onions8392509771
843Otis Redding - That's How Strong My Love Is8237049748
844Leonard Cohen - Avalanche9155219747
845The National - Slow Show9193269747
846The Police - Spirits In The Material World8184059745
847The National - Conversation 169442289744
848Sigur Rós - Untitled #19302639743
849The Jam - That's Entertainment8754069742
850New Order - Doubts Even Here7645379740
851The Cranberries - Zombie7792179740
852Fleetwood Mac - Never Going Back Again8064899738
853The Shins - Phantom Limb8293839726
854The Raconteurs - Steady, As She Goes7927719724
855Creedence Clearwater Revival - Bad Moon Rising8547239723
856The xx - Infinity8582069718
857Nirvana - Where Did You Sleep Last Night (Unplugged)9582359692
858Neil Diamond - Girl, You'll Be A Woman Soon8094679689
859Red Hot Chili Peppers - Under The Bridge8444569689
860Pearl Jam - Just Breathe8985089689
861The Rolling Stones - (I Can't Get No) Satisfaction8833919676
862The House Of Love - Christine8736139666
863Janis Ian - At Seventeen7582519662
864Pet Shop Boys With Dusty Springfield - What Have I Done To Deserve This8246219661
865dEUS - Sister Dew9004739657
866Gil Scott-Heron - The Revolution Will Not Be Televised8886899634
867Bruce Springsteen - Tougher Than The Rest8474019623
868Nick Cave And The Bad Seeds - Do You Love Me?9171649622
869My Morning Jacket - Dondante9104889610
870Live - Lightning Crashes8105029592
871Aretha Franklin - (You Make Me Feel Like) A Natural Woman8334039584
872White Town - Your Woman8205639577
873John Lennon - Working Class Hero8384669563
874Radical Face - Welcome Home8772329555
875Al Green - Let's Stay Together7672529545
876The Chameleons - Monkeyland7741809545
877Belle And Sebastian - The State I Am In9294299529
878The Cure - In Between Days9711599507
879Iron Maiden - The Number Of The Beast8484239496
880Sufjan Stevens - Casimir Pulaski Day9971679493
881Arcade Fire - Ready To Start9532669487
882Travis - Side8326749477
883Radiohead - Reckoner9563399464
884James Brown - It's A Man's Man's Man's World7862439462
885The Killers - Somebody Told Me9433339462
886The Postal Service - Such Great Heights9803129443
887Muse - Time Is Running Out8935059441
888Lamb - Gorecki8505609438
889Brian Eno - An Ending (Ascent)9095129438
890Dick Dale And His Del-Tones - Misirlou8426919435
891Soft Cell - Say Hello, Wave Goodbye8693329435
892Billy Joel - Piano Man8675399434
893Boards Of Canada - Amo Bishop Roden8224849425
894Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son8344319425
895Donna Summer - State Of Independence9072499417
896David Bowie - Be My Wife8144549398
897The Boomtown Rats - I Don't Like Mondays9047069389
898Porcupine Tree - Anesthetize7835599382
899Joy Division - Dead Souls8561789381
900The Waterboys - Rags8265449375
901The KLF - Last Train To Trancentral (Live From The Lost Continent)8285039363
902Procol Harum - A Salty Dog8134009340
903John Grant - Marz9204289320
904Thin Lizzy - Whiskey In The Jar8994809312
905Björk - Army Of Me8363179306
906The Sundays - Here's Where The Story Ends9644429298
907The National - England10092959290
908Bat For Lashes - Daniel10022239278
909Dead Can Dance - Persephone (The Gathering Of Flowers)8904909271
910Bruce Springsteen - Point Blank9053679261
911Tom Petty And The Heartbreakers - Refugee9167609260
912Van Morrison - And It Stoned Me8713529222
913Belle And Sebastian - The Boy With The Arab Strap9496559221
914Moby - Natural Blues8074649220
915Bob Dylan - The Times They Are A-Changin'9793299219
916Guru Josh - Infinity8084519211
917The Cure - Lullaby1044759209
918Lana Del Rey - Video Games10232569194
919Spinvis - Oostende10431919184
920Agnes Obel - Riverside9922519162
921Chuck Berry - Johnny B. Goode9344439151
922The Smashing Pumpkins - Rhinoceros8153639139
923Nine Inch Nails - Closer9061209137
924Archive - Again9244599124
925Fleetwood Mac - You Make Loving Fun8873609113
926Damien Rice - 9 Crimes10302669113
927DJ Shadow - Building Steam With A Grain Of Salt10403179102
928Pet Shop Boys - Suburbia9913729093
929Queen - Don't Stop Me Now9365079086
930Godspeed You! Black Emperor - The Dead Flag Blues8373409085
931The The - Heartland9525769063
932The xx - Intro10503069024
933Madonna - Frozen10055659009
934Falco - Jeanny9465209000
935David Bowie - Five Years10332808978
936Travis - Turn8742218966
937The National - Mr. November10731918960
938Depeche Mode - Walking In My Shoes9624818950
939Muse - Citizen Erased9774528941
940The Who - Pinball Wizard10222328941
941Alphaville - Forever Young10881238930
942Fleetwood Mac - The Chain10592608913
943Living Colour - Love Rears Its Ugly Head9253668903
944Belle And Sebastian - Le Pastie De La Bourgeoisie8977028876
945Nina Simone - Ain't Got No / I Got Life10004228862
946Beck - Loser8941768855
947The Chameleons - Second Skin9694118835
948Eels - Hey Man (Now You're Really Living)9819078829
949Madrugada - Step Into This Room And Dance For Me9263738827
950Deep Purple - Smoke On The Water9485928798
951Modest Mouse - Float On9933148794
952Electric Light Orchestra - Here Is The News8576028762
953The Stranglers - Strange Little Girl8646068760
954Tom Waits - I Hope That I Don't Fall In Love With You10564378760
955Pink Floyd - Dogs8604178749
956Queen - Somebody To Love10693468748
957Led Zeppelin - The Battle Of Evermore8813108742
958Elvis Costello & The Attractions - Oliver's Army9285918742
959Depeche Mode - It's No Good8623298741
960Thin Lizzy - The Boys Are Back In Town9393398726
961Archive - Bullets9884888723
962Wilco - Jesus, Etc.10903598705
963Michael Jackson - Beat It9835588698
964Pearl Jam - Yellow Ledbetter10035348688
965Interpol - Pioneer To The Falls9825768686
966Townes Van Zandt - Kathleen10384408684
967Jacques Brel - Voir Un Ami Pleurer8966328682
968Prince - Controversy10634958682
969The Specials - Gangsters8662268676
970Crowded House - Don't Dream It's Over10743118673
971The Lovin' Spoonful - Summer In The City9754298654
972The Byrds - Wasn't Born To Follow9473368641
973Sufjan Stevens - They Are Night Zombies!! They Are Neighbors!! They Have Come Back From The Dead!! Ahhhh!10243778630
974Red Hot Chili Peppers - Otherside9518788628
975Van Morrison - Astral Weeks10534978608
976Morphine - Buena8764768605
977Placebo Feat. David Bowie - Without You I'm Nothing8958618605
978Ramones - Blitzkrieg Bop10287078600
979Suede - The Wild Ones9729808573
980Bloc Party - Helicopter9317118564
981Johnny Cash - I Walk The Line10255338555
982Keane - Bedshaped10321968546
983The Waterboys - Peace Of Iona8846198535
984Jean-Michel Jarre - Équinoxe (Part IV)8826408506
985Sufjan Stevens - The Man Of Metropolis Steals Our Hearts9685518501
986The Beatles - Let It Be11154488498
987Songs: Ohia - Being In Love10776588496
988Peter Schilling - Major Tom (Völlig Losgelöst)10263758484
989Kansas - Dust In The Wind11363238477
990Porcupine Tree - Don't Hate Me8864918471
991Stevie Wonder - Pastime Paradise8892248466
992U2 - A Sort Of Homecoming8912568460
993The Beach Boys - Wouldn't It Be Nice10855218455
994Metallica - Enter Sandman9416008454
995Stealers Wheel - Stuck In The Middle9356958453
996Placebo - Every You Every Me10545068429
997Billy Joel - Goodnight Saigon9554898428
998Archive - Controlling Crowds11751808425
999Radiohead - Weird Fishes / Arpeggi11283628417
1000Snow Patrol - Chasing Cars9785098416
1001Nada Surf - Popular10584548390
1002Curtis Mayfield - Superfly11463268390
1003Bob Dylan - Sad Eyed Lady Of The Lowlands9022738386
1004Traveling Wilburys - Handle With Care10165758382
1005Tindersticks - Blood9033008381
1006Depeche Mode - Somebody9875468377
1007The Walkabouts - Train To Mercy9375418359
1008Dexys Midnight Runners - Come On Eileen10134498352
1009Phil Collins - In The Air Tonight10956628352
1010The Doors - Five To One9336398348
1011Neneh Cherry - Manchild9327678341
1012OutKast - Ms. Jackson11143318322
1013Jeff Wayne & Justin Hayward - The Eve Of The War10653608280
1014Madonna - Ray Of Light10394758274
1015Fleetwood Mac - Landslide9944888266
1016Supergrass - Alright9707678260
1017The Animals - Don't Let Me Be Misunderstood9605898253
1018Morphine - Cure For Pain9904278252
1019The Sound - Counting The Days9663778227
1020The Jesus And Mary Chain - Head On10011248227
1021The Associates - Breakfast9984558226
1022The Avalanches - Frontier Psychiatrist10974038225
1023Porcupine Tree - Blackest Eyes9225768222
1024Leonard Cohen - Sisters Of Mercy11026598208
1025Johnny Cash - A Boy Named Sue10475828188
1026Townes Van Zandt - Our Mother The Mountain10208658185
1027Pulp - Babies11116128180
1028The Triffids - Wide Open Road11374348170
1029The Shirts - Laugh And Walk Away10805678169
1030Crosby, Stills, Nash & Young - Teach Your Children9275448168
1031Lynyrd Skynyrd - Freebird9596738166
1032Bow Wow Wow - Do You Wanna Hold Me10045718162
1033Elliott Smith - Angeles11246498144
1034Carter The Unstoppable Sex Machine - A Prince In A Pauper's Grave9546178142
1035My Bloody Valentine - Soon9743148124
1036The Church - Antenna11325948107
1037Bonnie 'Prince' Billy - I See A Darkness9381178075
1038The Veils - The Tide That Left And Never Came Back10414748070
1039R.E.M. - Swan Swan H9404218062
1040Tindersticks - My Oblivion9424628049
1041Nina Simone - My Baby Just Cares For Me9636778034
1042Tindersticks - Buried Bones9453158032
1043Fatboy Slim - The Rockafeller Skank10126958028
1044Goldfrapp - Utopia9766228019
1045Sly & The Family Stone - Everyday People10076058014
1046Lloyd Cole And The Commotions - Jennifer She Said10182087998
1047Eddie Vedder - Long Nights11395907982
1048Antony And The Johnsons - Cripple And The Starfish9502687981
1049Nick Drake - Fruit Tree11211987964
1050Prefab Sprout - Faron Young10066767963
1051Supertramp - The Logical Song11173567958
1052Dead Can Dance - In Power We Entrust The Love Advocated10723507953
1053Orbital - Halcyon + On + On10623967949
1054Them - Gloria10457227942
1055Tears For Fears - Sowing The Seeds Of Love10997397936
1056Prince & The Revolution - Raspberry Beret12373027922
1057Spinvis - Wespen Op De Appeltaart12243827920
1058The Undertones - Here Comes The Summer11727097917
1059Crowded House - Better Be Home Soon10175067915
1060John Coltrane - My Favorite Things9613107910
1061Simple Minds - Seeing Out The Angel11474437906
1062Jacques Brel - Mijn Vlakke Land9654757894
1063Johnny Cash - Ring Of Fire10363147885
1064Cocteau Twins - Ivo10645587876
1065Bob Marley & The Wailers - Redemption Song10936097849
1066Arctic Monkeys - When The Sun Goes Down12751767838
1067Johnny Cash - Solitary Man9733797829
1068Orchestral Manoeuvres In The Dark - Souvenir10085817827
1069Arcade Fire - In The Backseat10354137822
1070Grandmaster Flash & The Furious Five - The Message11434847818
1071Marvin Gaye - Sexual Healing11358477817
1072Prince & The Revolution - Kiss11404347817
1073Van Halen - Runnin' With The Devil10716407809
1074The Clash - The Magnificent Seven12542847809
1075Amy Winehouse - Rehab11137607789
1076Joni Mitchell - River11877647783
1077Arcade Fire - Wake Up12014207777
1078The Specials - Too Much Too Young10423587775
1079Tindersticks - Dying Slowly9844587768
1080Nancy Sinatra & Lee Hazlewood - Summer Wine12432797768
1081Songs: Ohia - Didn't It Rain10875057765
1082Claw Boys Claw - Rosie10946957763
1083The Smashing Pumpkins - Siva10113617761
1084PJ Harvey - The Dancer11975087760
1085Pink Floyd - Atom Heart Mother9853027755
1086Massive Attack - Safe From Harm12342557755
1087Radiohead - Videotape9866517753
1088Massive Attack - Dissolved Girl10316747724
108910cc - Dreadlock Holiday10157527712
1090Tim Buckley - Song To The Siren9892897706
1091The National - Terrible Love11942407680
1092Fleet Foxes - Mykonos12703767676
1093Prince - The Cross11546107675
1094New Order - Ceremony9956117673
1095Adamski - Killer9963797673
1096Beach House - Zebra12485037669
1097Bloc Party - Like Eating Glass10273897664
1098The Band - The Night They Drove Old Dixie Down10193397655
1099The Pogues - Thousands Are Sailing9993907652
1100Townes Van Zandt - Waitin' Around To Die12525037652
1101Bettie Serveert - Palomine10526187649
1102Tom Petty And The Heartbreakers - Into The Great Wide Open10218677648
1103Serge Gainsbourg - Ballade De Melody Nelson12097747647
1104Morrissey - Suedehead12393647613
1105The Alan Parsons Project - The Turn Of A Friendly Card10107107591
1106Underworld - Cowgirl11652707582
1107ABBA - Eagle11006117569
1108Dusty Springfield - The Windmills Of Your Mind11044487561
1109Midlake - Head Home11644327555
1110R.E.M. - How The West Was Won And Where It Got Us10145737549
1111Led Zeppelin - When The Levee Breaks11525347543
1112Porcupine Tree - Fear Of A Blank Planet11445117542
1113Nick Cave And The Bad Seeds - Jubilee Street1336947539
1114Hooverphonic - Mad About You10764997529
1115Simple Minds - Promised You A Miracle11566397524
1116M83 - Midnight City13201977522
1117They Might Be Giants - Birdhouse In Your Soul11258637520
1118Roxy Music - For Your Pleasure10784797511
1119The Cure - One Hundred Years12714247502
1120Anne Clark - Sleeper In Metropolis11515907496
1121Pavement - Cut Your Hair11075707489
1122Simple Minds - Up On The Catwalk11704217489
1123Nick Drake - From The Morning10814997474
1124Bob Marley & The Wailers - No Woman No Cry (Live)11198127474
1125Kate Bush - The Big Sky10293897470
1126Deep Purple - Highway Star10374137469
1127M.I.A. - Paper Planes13003967465
1128Fuck Buttons - Surf Solar13331847463
1129Japan - Ghosts10343377450
1130The Police - Every Breath You Take11734927446
1131Ride - Unfamiliar10606467440
1132Johnny Cash - The Man Comes Around11082497438
1133The Doors - Waiting For The Sun12854477438
1134The Cardigans - My Favourite Game10491937437
1135Men At Work - Down Under10866877433
1136Echo & The Bunnymen - All My Colours10835597429
1137Sly & The Family Stone - Stand!11308387426
1138MGMT - Time To Pretend12137977420
1139Depeche Mode - Never Let Me Down Again12413057413
1140Bob Dylan - Don't Think Twice, It's All Right11385997379
1141PJ Harvey - To Bring You My Love12813087371
1142Coldplay - Amsterdam11232487358
1143The Gathering - Strange Machines10467577355
1144Miles Davis - All Blues10516977351
1145Porcupine Tree - Trains10685057340
1146The Wailers - Stir It Up10486727339
114710cc - I'm Not In Love12657377331
1148Arcade Fire - Reflektor1316627331
1149Aretha Franklin - Respect11714197323
1150Bon Iver - re: Stacks12886007323
1151Aphex Twin - Windowlicker12066507318
1152dEUS - Via10914547312
1153Billie Holiday - Summertime10556647304
1154U2 - Tomorrow10574687295
1155Bobby Womack - Across 110th Street13343567289
1156Mark & Clark Band - Worn Down Piano10663917281
1157Antony And The Johnsons - Spiralling10612557280
1158R.E.M. - Radio Free Europe12574727278
1159Beastie Boys - Intergalactic11066357272
1160The Jesus And Mary Chain - April Skies12568577267
1161The Who - My Generation11422157261
1162M83 - Wait13264287249
1163R.E.M. - Leave12465377248
1164The Crazy World Of Arthur Brown - Fire10676797246
1165The Feelies - The Boy With The Perpetual Nervousness11097757235
1166The Four Tops - Reach Out, I'll Be There12113857229
1167Jona Lewie - You'll Always Find Me In The Kitchen At Parties10703827224
1168The Smiths - Ask12646927224
1169Trentemøller & Ane Trolle - Moan11108597222
1170Warpaint - Undertow12976257210
1171Johan - Tumble And Fall11296327208
1172Fleetwood Mac - Songbird11825827196
1173Beach House - Myth13222767195
1174Ride - Chrome Waves11798157189
1175The Stranglers - No Mercy10754577187
1176Alice In Chains - Rooster12429907183
1177Crosby, Stills, Nash & Young - Almost Cut My Hair11011767177
1178Motörhead - Ace Of Spades11683227155
1179Fleetwood Mac - Albatross10792327152
1180Arctic Monkeys - The View From The Afternoon13155917148
1181Dusty Springfield - Goin' Back11668847129
1182Nits - Cars & Cars10826347121
1183Antony And The Johnsons - You Are My Sister13822627116
1184The Velvet Underground - Sister Ray1089607109
1185Billy Joel - Leningrad10844657108
1186The Pretenders - Brass In Pocket11504547105
1187Suede - Trash12694787099
1188The Human League - Being Boiled11699947096
1189U2 - Mothers Of The Disappeared13252597089
1190The Rolling Stones - Under My Thumb11346987087
1191The Feelies - Loveless Love10921197081
1192Joe Jackson - Real Men13771517078
1193Herman Brood & His Wild Romance - Saturday Night11265067076
1194Bauhaus - Bela Lugosi's Dead11166527073
1195Suede - Europe Is Our Playground13037157068
1196The Psychedelic Furs - Pretty In Pink10961847055
1197Faithless - God Is A DJ10988557040
1198Queensrÿche - Silent Lucidity11127947028
1199Sigur Rós - Festival12276267028
1200Suede - Saturday Night11789387012
1201Röyksopp - Eple12388217003
1202Tindersticks - Bathtime11034407001
1203The Cure - 10:15 Saturday Night11051756999
1204The Kinks - Shangri-La11202376984
1205Songs: Ohia - Tigress13394406973
1206Placebo - Nancy Boy11766196963
1207Muse - Sunburn11577336961
1208Crowded House - Fall At Your Feet11617356941
1209Arctic Monkeys - A Certain Romance12619056940
1210Nils Frahm - Tristana13057756937
1211Suede - Pantomime Horse11917316935
1212Of Montreal - The Past Is A Grotesque Animal13074276932
1213Grandaddy - Jed's Other Poem (Beautiful Ground)11184186924
1214The Nits - Sketches Of Spain11881726921
1215Pearl Jam - Garden11995856919
1216Low - Murderer11224826917
1217a-ha - Take On Me13573736898
1218Martha Reeves And The Vandellas - Dancing In The Street12176976896
1219Prefab Sprout - When Love Breaks Down12225636894
1220The Pogues - Dirty Old Town12166396890
1221Elbow - Fugitive Motel11275116881
1222Queen - Love Of My Life11634616881
1223Grace Jones - La Vie En Rose11623366877
1224The Buggles - Video Killed The Radio Star11903866877
1225Lamb - Gabriel12039676876
1226Blur - Beetlebum12945156874
1227The Shins - So Says I11335046871
1228Tanita Tikaram - Twist In My Sobriety12475066869
1229Al Green - Tired Of Being Alone11314446863
1230Édith Piaf - Non, Je Ne Regrette Rien12336126846
1231Magazine - The Light Pours Out Of Me11744706844
1232Blondie - Heart Of Glass13953876840
1233Venetian Snares - Szamár Madár11807236834
1234The Knack - My Sharona12457706832
1235Midnight Oil - Beds Are Burning13474756828
1236Van Morrison - Cyprus Avenue11413076815
1237CHVRCHES - The Mother We Share14541776811
1238The Alan Parsons Project - Old And Wise12075486804
1239Neutral Milk Hotel - Oh Comely11934196798
1240Blondie - Denis12296516782
1241Joy Division - Twenty Four Hours14094706779
1242Rufus Wainwright - Going To A Town12088266778
1243Dusty Springfield - You Don't Have To Say You Love Me13184976778
1244Blur - Out Of Time13176036777
1245The Cure - Primary11451736773
1246Marillion - Blind Curve11592456765
1247Eels - Things The Grandchildren Should Know12196086760
1248Elbow - Lippy Kids13025516760
1249Blind Melon - No Rain13219416733
1250Genesis - Dancing With The Moonlit Knight11486676730
1251Pixies - The Happening11494446729
1252The Chameleons - Tears11677556715
1253Manic Street Preachers - The Everlasting12984736712
1254The Smiths - You Just Haven't Earned It Yet, Baby11532376709
1255Love - 7 And 7 Is11552496693
1256The Kinks - The Village Green Preservation Society11813516688
1257D.A.F. - Der Mussolini11585016669
1258Soundgarden - Jesus Christ Pose11603686667
1259Wilco - Art Of Almost14175276656
1260Jackson Browne - The Load-Out / Stay13285796643
1261The National - Afraid Of Everyone14493866640
1262Sinéad O'Connor - The Emperor's New Clothes11772256597
1263Pixies - Wave Of Mutilation13377486595
1264Michael Jackson - Don't Stop 'til You Get Enough13716426594
1265Johan - Oceans12689436590
1266Guns N' Roses - November Rain14144836573
1267Focus - Hocus Pocus11834126571
1268Small Faces - Tin Soldier11846996567
1269Sex Pistols - Anarchy In The UK11853386562
1270Van Morrison - Madame George13307096558
1271Marillion - Fugazi11864866557
1272Madrugada - Valley Of Deception12185016557
1273Regina Spektor - Samson13105086556
1274Editors - All Sparks12846406553
1275Boudewijn De Groot - Eva14124506549
1276Wire - Outdoor Miner12627086544
1277Belle And Sebastian - Dress Up In You13428486544
1278Burial - Archangel14713266538
1279Roberta Flack - Killing Me Softly With His Song11895456537
1280Bill Withers - Lean On Me13634936533
1281Kaiser Chiefs - I Predict A Riot11928686524
1282Built To Spill - I Would Hurt A Fly12044156521
1283Het Goede Doel - België (Is Er Leven Op Pluto?)14463716520
1284Frankie Goes To Hollywood - Two Tribes (For The Victims Of Ravishment)11957426508
1285Low - Monkey11962526507
1286UK - Rendezvous 6:0212001446500
1287The Boxer Rebellion - Diamonds14823216499
1288The Beloved - Sweet Harmony13135646492
1289Wim Sonneveld - Het Dorp11984626485
1290Urban Dance Squad - Deeper Shade Of Soul12445756477
1291Lou Reed - Caroline Says II13906596475
1292Santigold - Disparate Youth15111996474
1293Okkervil River - For Real12022066470
1294The Chameleons - Thursday's Child12325756470
1295Charles Mingus - Goodbye Pork Pie Hat12054206454
1296Johan - Day Is Done12879366453
1297Buffalo Springfield - Expecting To Fly12746746449
1298Giorgio Moroder - Chase12402356435
1299Bruce Springsteen - Backstreets13625496434
1300Simple Minds - Love Song13977936432
1301Neu! - Hallogallo12776126428
1302Eddie Vedder - Hard Sun14605076422
1303Kate Bush - An Architect's Dream12105116415
1304Leonard Cohen - Hey, That's No Way To Say Goodbye14306646413
1305Grizzly Bear - Two Weeks13127596407
1306Herman's Hermits - No Milk Today13018156399
1307R.E.M. - Bang And Blame12122246396
1308Aerosmith - Dream On13148166396
1309Joy Division - Disorder15142696384
1310Pearl Jam - Given To Fly14184636374
1311Genesis - Mama12724866373
1312Motorpsycho - Vortex Surfer12146376372
1313Nick Cave And The Bad Seeds - There She Goes, My Beautiful World12152886371
1314The Last Shadow Puppets - My Mistakes Were Made For You14615786360
1315Elbow - Grounds For Divorce14594606358
1316Suede - The Asphalt World13877226350
1317Editors - The Racing Rats14702756331
1318The Smiths - Reel Around The Fountain13485906330
1319The Chameleons - On The Beach12899316328
1320Gorillaz - On Melancholy Hill13614146328
1321Antony And The Johnsons - I Fell In Love With A Dead Boy12202766327
1322The Beatles - Dear Prudence12212916312
1323Grandaddy - Collective Dreamwish Of Upperclass Elegance13407516311
1324Simple Minds - Belfast Child13466126306
1325Robert Wyatt - Sea Song12232836303
1326Porcupine Tree - Collapse The Light Into Earth12255566299
1327Neil Young - See The Sky About to Rain12263336299
1328The Stone Roses - Love Spreads13845776297
1329Death Cab For Cutie - Soul Meets Body14483836297
1330U2 - The Electric Co.12284976290
1331The Feelies - Moscow Nights12303856287
1332The Yardbirds - For Your Love12314676278
1333Fleetwood Mac - Need Your Love So Bad12352546268
1334Carly Simon - You're So Vain13496656265
1335The Pogues - Fiesta12361866263
1336London Grammar - Strong14421096240
1337Angus & Julia Stone - Big Jet Plane14776086240
1338Yazoo - Don't Go13525096236
1339The Rolling Stones - Midnight Rambler12663576219
1340The Sound - Longest Days12915076216
1341Al Stewart - On The Border14115186210
1342The Vaselines - Jesus Wants Me For A Sunbeam133810166204
1343Ramones - Rock 'n' Roll High School12494086200
1344Levellers - One Way12507216191
1345Billy Idol - Eyes Without A Face12517326166
1346Elbow - Powder Blue12535026152
1347Nik Kershaw - The Riddle12556626136
1348Bon Iver - Skinny Love14447766130
1349Elvis Presley - In The Ghetto14104676128
1350Sam Cooke - Chain Gang12934626121
1351Pavement - Range Life12676136117
1352Belle And Sebastian - The Blues Are Still Blue12588656109
1353Magazine - Permafrost13095816108
1354Beach House - Norway14846706107
1355Cat Stevens - Morning Has Broken12598156095
1356Muse - Stockholm Syndrome14807186093
1357Dead Kennedys - Moon Over Marin12606076088
1358Songs: Ohia - The Black Crow14243616084
1359Harmonium - Histoires Sans Paroles12633136071
1360Björk - Hunter15434346061
1361Phosphorescent - Song For Zula16021656058
1362World Party - Ship Of Fools13296776051
1363Roxy Music - Both Ends Burning14815956048
1364Het Goede Doel - Alles Geprobeerd13805936030
1365The National - Mistaken For Strangers14477096028
1366The White Stripes - Fell In Love With A Girl12736666027
1367Mad Season - Wake Up12767276006
1368White Lies - Farewell To The Fairground13245986004
1369Marillion - Script For A Jester's Tear12783365991
1370Therapy? - Diane13509975988
1371David Sylvian - Orpheus12794925987
1372Genesis - Supper's Ready12806135985
1373Jeff Buckley - Last Goodbye14867995981
1374Ride - Nowhere14388835967
1375Felix - Don't You Want Me (Hooj Mix)12827895965
1376Sigur Rós - Sæglópur15087055965
1377Wipers - When It's Over12996375963
1378Paul McCartney & Wings - Band On The Run15106635959
1379Sonic Youth - Sunday13746155958
1380Rage Against The Machine - Bombtrack12839695957
1381The Veils - Under The Folding Branches13758985947
1382Bill Withers - Harlem14207505939
1383Belle And Sebastian - Legal Man13589895934
1384Flash And The Pan - Hey St. Peter14907415929
1385Elbow - Leaders Of The Free World12862195926
1386Kate Bush - Moving13925915919
1387Yann Tiersen - Comptine D'un Autre Été: L'après-Midi14757035915
1388The Knife - Heartbeats14236465910
1389Animal Collective - My Girls15644795910
1390Beirut - Elephant Gun12907885907
1391Wire - I Should Have Known Better13568645907
1392Primal Scream - Loaded14194915907
1393Jimi Hendrix - Machine Gun12923985899
1394∆ - Tessellate14043645896
1395Rheingold - Dreiklangsdimensionen13556175890
1396The Decemberists - The Tain12957565889
1397Explosions In The Sky - Six Days At The Bottom Of The Ocean12966695887
1398The Chills - Pink Frost15066785886
1399Queen & David Bowie - Under Pressure15613315869
1400Fad Gadget - Collapsing New People13316975868
1401Nick Cave And The Bad Seeds - Push The Sky Away15403175842
1402Eurythmics - Love Is A Stranger13987565834
1403The Mission - Wasteland13435845828
140416 Horsepower - Scrawled In Sap13042855827
1405Radiohead - There There13064785822
1406Talk Talk - Does Caroline Know?13766555822
1407The Shangri-Las - Leader Of The Pack15217975812
1408Angus & Julia Stone - Draw Your Swords15307475804
1409The Decemberists - The Mariner's Revenge Song14959465801
1410Saybia - Untitled13735825796
1411Kate Bush - Army Dreamers13603705786
1412Explosions In The Sky - Have You Passed Through This Night?13082835784
1413The Stone Roses - This Is The One13785605781
1414The Selecter - On My Radio13113955780
1415a-ha - Hunting High And Low14647375779
1416The War On Drugs - Red Eyes1695625770
1417Kayak - Ruthless Queen13195795724
1418MGMT - Kids14915735709
1419Het Zesde Metaal - Ploegsteert16801795707
1420Garbage - Stupid Girl139311385697
1421Red Hot Chili Peppers - Scar Tissue13238435683
1422Genesis - The Musical Box13276035676
1423The Waterboys - December13838925671
1424Creedence Clearwater Revival - Down On The Corner13727385667
1425Slint - Washer13354265665
1426Radiohead - No Surprises1701815665
1427Roxy Music - Dance Away13325955648
1428The Irrepressibles - In This Shirt13444265639
1429Camel - Lady Fantasy13416365615
1430Neutral Milk Hotel - The King Of Carrot Flowers Pt. One15724785615
1431The Easybeats - Friday On My Mind14337345610
1432XTC - Ball And Chain13455555600
1433Sniff 'n' The Tears - Driver's Seat14025895579
1434Rainbow - Stargazer15577205565
1435Blur - Country House16323985561
1436U2 - Love Is Blindness14986625551
1437U2 - Until The End Of The World13513975544
1438The Prodigy - Firestarter14406805543
1439New Order - Dreams Never End13531975534
1440Jethro Tull - Locomotive Breath13546895533
1441Duran Duran - Ordinary World15915275520
1442Led Zeppelin - Dazed And Confused16043795518
1443Sam & Dave - Soul Man13591215506
1444The Cure - Jumping Someone Else's Train13642165501
1445Orchestral Manoeuvres In The Dark - The New Stone Age13653185501
1446A Silver Mt. Zion - Broken Chords Can Sing A Little13662035494
1447TV On The Radio - Wolf Like Me15313755494
1448Saybia - The Second You Sleep15985595491
1449Sonic Youth - Tunic (Song For Karen)15756495489
1450The Cure - Push13673695484
1451Ultravox - Reap the Wild Wind13686415481
1452New Order - Thieves Like Us13692135479
1453Godspeed You! Black Emperor - BBF313706565479
1454Queens Of The Stone Age - Little Sister13996375478
1455The Triffids - Bury Me Deep In Love16167135447
1456Toto - Africa16554945436
1457Iron & Wine - Upward Over The Mountain14055195430
1458Joe Jackson - A Slow Song13968375429
1459Big Star - Thirteen16454735429
1460DIIV - Doused16147265419
1461Band Of Horses - Is There A Ghost15397165410
1462PJ Harvey - The Words That Maketh Murder16911685397
1463Doves - Kingdom Of Rust14527065389
1464The Box Tops - The Letter15975325388
1465K's Choice - Not An Addict13796965385
1466UNKLE - Rabbit In Your Headlights14064135381
1467My Bloody Valentine - To Here Knows When13812145380
1468Eels - P.S. You Rock My World15517955378
1469Muse - Map Of The Problematique13858335372
1470Kate & Anna McGarrigle - Complainte Pour Ste. Catherine13865565365
1471Guns N' Roses - Paradise City14655535346
1472David Sylvian - Red Guitar13884485344
1473The Beach Boys - Surf's Up13893575342
1474Simon & Garfunkel - Scarborough Fair / Canticle16344515342
1475Beirut - Nantes16256935341
1476Bob Dylan - All Along The Watchtower13913565339
1477Pink Floyd - A Saucerful Of Secrets13943125329
1478Michel Fugain - Une Belle Histoire14576175320
1479First Aid Kit - The Lion's Roar17473185307
1480Death Cab For Cutie - I Will Possess Your Heart15745215305
1481PJ Harvey & Thom Yorke - This Mess We're In16417825301
1482George Michael - Praying For Time14008025300
1483Foals - Spanish Sahara14585125298
1484Happy Mondays - Step On14857075298
1485The Romantics - What I Like About You14015795292
1486Alphaville - Big In Japan15227265292
1487Tom Petty - A Face In The Crowd14038495279
1488Heather Nova - Walk This World14568805276
1489Sigur Rós - Olsen Olsen16438065265
1490UB40 - Food For Thought14505995260
1491Van Morrison - Tupelo Honey14076595258
1492King Crimson - Red14088045256
1493Eagles - The Last Resort16244555245
1494Wilson Pickett - In The Midnight Hour14139705241
1495Depeche Mode - Just Can't Get Enough15368335236
1496Ray Charles - Georgia On My Mind14154995235
1497Eefje De Visser - Ongeveer17763255205
1498Yazoo - Situation14166215203
1499Dire Straits - Romeo And Juliet16293305188
1500Townes Van Zandt - For The Sake Of The Song16237565184
1501Elliott Smith - Between The Bars15679275181
1502Otis Redding - These Arms Of Mine14214545168
1503Bruce Springsteen - Lost In The Flood14224855167
1504Trentemøller - Miss You14257255154
1505Tim Hardin - If I Were A Carpenter14267425150
1506Editors - The Weight Of The World14762565148
1507Cat Stevens - Father And Son14275985145
1508The Byrds - Goin' Back14284355131
1509Tom Waits - Tango Till They're Sore14292295130
1510The Chameleons - Home Is Where The Heart Is14318315125
1511Cream - Sunshine Of Your Love143210115121
1512Alice In Chains - Down In A Hole15017215119
1513Beastie Boys - No Sleep Till Brooklyn14344585107
1514James - Sit Down15836975103
1515The Beatles - Get Back14351165100
1516Men Without Hats - The Safety Dance16098375099
1517Led Zeppelin - Achilles' Last Stand14369295096
1518Seal - Crazy14379505090
1519Nirvana - All Apologies16715135087
1520New Order - Love Vigilantes14395675081
1521Dolly Parton - Jolene15868935078
1522Antony And The Johnsons - The Lake14414005074
1523Guns N' Roses - Welcome To The Jungle15048935068
1524Gil Scott-Heron & Brian Jackson - The Bottle15097445059
1525The Verve - History14434575050
1526Björk - Jóga18531865047
1527Buffalo Springfield - Mr. Soul14455785032
1528Yes - Close To The Edge153411435019
1529Vampire Weekend - Step17215815013
1530Agnes Obel - Just So16377205009
1531The National - Secret Meeting15008725001
1532Silversun Pickups - Lazy Eye17296905000
1533Joanna Newsom - Emily14511894994
1534Red Hot Chili Peppers - Higher Ground14536334990
1535A Flock Of Seagulls - Space Age Love Song15285864982
1536Cocteau Twins - Donimo150211374978
1537The Cure - Friday I'm In Love18762164977
1538Kula Shaker - Hey Dude14559104976
1539Tears For Fears - Shout15487654936
1540Monaco - What Do You Want From Me14684654935
1541Dream Academy - Life In A Northern Town14624634931
1542First Aid Kit - Emmylou18493064931
1543Prince - If I Was Your Girlfriend15695964924
1544Starsailor - Alcoholic14639844921
1545In Tua Nua - Seven Into The Sea15446894915
1546Don Henley - The Boys Of Summer17655654912
1547Röyksopp - What Else Is There? (Trentemøller Remix)151210024911
1548Burial - Ashtray Wasp18623314909
1549Bill Withers - Who Is He (And What Is He To You)15589324902
1550Dead Can Dance - Yulunga (Spirit Dance)14662554897
1551Underworld - Juanita / Kiteless / To Dream Of Love15252174891
1552Gorky - Ooit Was Ik Een Soldaat (Live '92)18563014889
1553Aretha Franklin - I Never Loved A Man (The Way I Love You)14676884881
1554Iron & Wine - Naked As We Came14691584875
1555The Byrds - Chimes Of Freedom14724014863
1556Arcade Fire - My Body Is A Cage14734284863
1557The Smashing Pumpkins - The Aeroplane Flies High (Turns Left, Looks Right)14746324862
1558R.E.M. - World Leader Pretend17135304854
1559Doves - Black And White Town14786564843
1560The Smiths - Still Ill16568024842
1561Deerhunter - Desire Lines17756914842
1562Thelonious Monster & Tom Waits - Adios Lounge14793884829
1563Jaydee - Plastic Dreams15454764824
1564First Aid Kit - My Silver Lining18921994814
1565Doves - Snowden14834174807
1566The Cars - Drive16088674807
1567Tool - Sober18086094800
1568T.C. Matic - Elle Adore Le Noir (Pour Sortir Le Soir)15196794795
1569The National - Runaway15879744795
1570Earth And Fire - Song Of The Marching Children16278134777
1571Creedence Clearwater Revival - Green River14877584776
1572Tom Waits - Diamonds & Gold14887504772
1573ABBA - Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight)14896694769
1574The Clash - Should I Stay Or Should I Go17226134765
1575Morphine - The Saddest Song14924634754
1576Bob Dylan - It's Alright, Ma (I'm Only Bleeding)14933954751
1577James Brown - Please Please Please14949004750
1578Les Négresses Vertes - Zobi La Mouche14965954745
1579Orbital - The Girl With The Sun In Her Head14977374743
1580Kashmir - Rocket Brothers14993194742
1581Cuby + Blizzards - Window Of My Eyes15848954738
1582Dirty Three - Authentic Celestial Music15034714716
1583Lenny Kravitz - Let Love Rule15052384715
1584HAERTS - Wings17846624712
1585The Alan Parsons Project - Eye In The Sky152912204705
1586Serge Gainsbourg - Cargo Culte15377534703
1587Pigbag - Papa's Got A Brand New Pigbag15075434696
1588The Beach Boys - Heroes And Villains16158974696
1589Underworld - Dark & Long (Dark Train)16904194694
1590The War On Drugs - An Ocean In Between The Waves18793584693
1591Eurythmics - Here Comes The Rain Again16065754682
1592Golden Earring - When The Lady Smiles154911094680
1593Madonna - The Power Of Good-Bye16188004667
1594The Killers - Read My Mind151311364654
1595Ride - Today15155654647
1596Richard Harris - MacArthur Park15166934647
1597Sonic Youth - Eric's Trip15176574644
1598Clannad - Theme From Harry's Game15188604644
1599The House Of Love - Shine On18067324641
1600Gil Scott-Heron - Home Is Where The Hatred Is16729714637
1601Drs. P - Dodenrit17315534622
1602Pavement - Shady Lane15205744616
1603The Coral - Dreaming Of You166710044609
1604Zjef Vanuytsel - De Zotte Morgen18317334588
1605Lou Reed - The Kids15234964582
1606Led Zeppelin - Over The Hills And Far Away15246654582
1607The Antlers - Kettering16838724581
1608ABBA - The Day Before You Came19065294581
1609Tricky - Black Steel15263924579
1610Doves - Catch The Sun15278734579
1611The War On Drugs - Under The Pressure19504254577
1612Sonic Youth - 'Cross The Breeze15357674554
1613Nancy Sinatra - Bang, Bang19155444554
1614Marillion - Heart Of Lothian15324054542
1615Zager & Evans - In The Year 2525 (Exordium And Terminus)153311114541
1616Snow Patrol & Martha Wainwright - Set The Fire To The Third Bar171911734539
1617Otis Redding - Love Man15389714527
1618Aphex Twin - Xtal15767394523
1619Marlena Shaw - California Soul156210544516
1620Mogwai - Mogwai Fear Satan15414304508
1621Kanye West Feat. Pusha T - Runaway1874502
1622Marillion - Beautiful15427404500
1623Don McLean - American Pie17169504500
1624PJ Harvey - Good Fortune17457144498
1625Midlake - Winter Dies16367494492
1626The Smiths - The Headmaster Ritual19094084488
1627Nirvana - Something In The Way19273974478
1628Tom Waits - 16 Shells From A Thirty-Ought-Six15466004475
1629Steppenwolf - Born To Be Wild15475994469
1630Boards Of Canada - Reach For The Dead18174264468
1631The The - Slow Emotion Replay166910684460
1632Bat For Lashes - Laura19432904459
1633Depeche Mode - World In My Eyes17518944449
1634Archive - Fuck U15505874447
1635Carole King - You've Got A Friend15609084445
1636Tim Buckley - Once I Was15526524439
1637The Serenes - Back To Wonder167311724438
1638Malcolm McLaren - Madam Butterfly (Un Bel Di Vedremo)15534814437
1639Soulwax - NY Excuse15541334436
1640The Veils - Larkspur16389314436
1641Pink Floyd - Hey You15553114435
1642Queens Of The Stone Age - Go With The Flow17276864434
1643Bonnie 'Prince' Billy - Nomadic Revery (All Around)15564134425
1644Muse - Butterflies And Hurricanes15686504425
1645∆ - Breezeblocks18777694418
1646The Horrors - Sea Within A Sea15596914411
1647Glen Hansard & Markéta Irglová - Falling Slowly18168714401
1648The Jam - Down In The Tube Station At Midnight170312224394
1649Otis Redding - Pain In My Heart16005014392
1650Ryuichi Sakamoto - Merry Christmas, Mr. Lawrence15635904391
1651Coldplay - Fix You16793564380
1652Frank Black - Los Angeles15655514379
1653Bruce Springsteen - I'm On Fire19566144378
1654The Veils - The Leavers Dance17707904377
1655The Rolling Stones - Jumpin' Jack Flash18248224377
1656Autechre - VLetrmx15664994375
1657Radiohead - Everything In Its Right Place2944373
1658Interpol - Not Even Jail18688584367
1659Muse - Uprising16666484359
1660Mecano - Hijo De La Luna15708524356
1661Björk - Hyperballad17685664351
1662PJ Harvey - Angelene15718904350
1663LCD Soundsystem - All My Friends19405714348
1664Porcupine Tree - Deadwing15737294345
1665Deee-Lite - Groove Is In The Heart16353094343
1666The Nits - Bauhaus Chair16079214333
1667Duran Duran - Girls On Film19855234330
1668Blackfield - Blackfield15778654325
1669Leonard Cohen - Dance Me To The End Of Love15785074323
1670Kasabian - L.S.F. (Lost Souls Forever)157912454319
1671Led Zeppelin - Rock And Roll16849694314
1672Massive Attack - False Flags15809174313
1673Doves - There Goes The Fear16638284313
1674The KLF - America: What Time Is Love?15817814312
1675Duran Duran - Skin Trade17148644310
1676Brian Eno - Baby's On Fire15827024309
1677Gorky - Soms Vraagt Een Mens Zich Af19865464307
1678OutKast - Hey Ya!15934784300
1679Passengers - Miss Sarajevo15854364298
1680The Divine Comedy - Our Mutual Friend174011634297
1681Radiohead - Pyramid Song3664291
1682Steely Dan - Do It Again18347444287
1683Marillion - The Great Escape15887034277
1684Grinderman - No Pussy Blues15894614274
1685Muse - Starlight2714273
1686Jethro Tull - Thick As A Brick, Part I15909914264
1687Mike Oldfield - Theme From "Tubular Bells"15926124258
1688Portishead - Threads16408964256
1689Cocteau Twins - Five Ten Fiftyfold15949684252
1690John Cougar Mellencamp - Jack And Diane16058844252
1691Iggy And The Stooges - Gimme Danger15958314246
1692Múm - We Have A Map Of The Piano15963724236
1693Alice Cooper - School's Out15993564235
1694Can - Oh Yeah16015704227
1695Shocking Blue - Venus17446474223
1696Ride - Sennen16032374222
1697Fairport Convention - Fotheringay186310154222
1698Angus & Julia Stone - I'm Not Yours17209954219
1699Beach House - Silver Soul182710234213
1700Band Of Horses - No One's Gonna Love You19228734211
1701Air - La Femme D'argent19976694211
1702Iron Butterfly - In-A-Gadda-Da-Vida16103454196
1703Calexico - The Black Light16112464195
1704Wipers - Over The Edge16126904189
1705Arcade Fire - We Used To Wait4744188
1706Tim Buckley - Lorca16136544175
1707Prince & The Revolution - Sometimes It Snows In April5224162
1708Vampire Weekend - A-Punk18967764157
1709Soundgarden - The Day I Tried To Live16177664156
1710Neil Young - On The Beach16966204156
1711The Dandy Warhols - Godless16198664154
1712Tim Hardin - Reason To Believe16204904147
1713Édith Piaf - La Vie En Rose162111174145
1714Soulwax - Too Many DJ's16227524143
1715XTC - Grass16268104134
1716Madonna - Drowned World / Substitute For Love18577434132
1717Marillion - Neverland16284784131
1718Bruce Springsteen - Racing In The Street19648464127
1719Steely Dan - Reelin' In The Years16306574124
1720The Verve - Beautiful Mind16311294121
1721Heather Nova - Island16427544117
1722Neneh Cherry - Buffalo Stance19168404112
1723Grandaddy - A.M. 1805314110
1724The Strokes - The Modern Age16337234107
1725The Black Keys - Lonely Boy16867174097
1726Múm - Green Grass Of Tunnel16393524093
1727The National - About Today19938004086
1728Pet Shop Boys - Left To My Own Devices170611444083
1729Metallica - The Call Of Ktulu17548344081
1730AC/DC - Thunderstruck18209824078
1731Mink DeVille - Demasiado Corazon16447804071
1732Wilco - How To Fight Loneliness183010054069
1733Red Hot Chili Peppers - Give It Away17376734062
1734The Cult - Edie (Ciao Baby)17786274058
1735T. Rex - Get It On183812454054
1736Electric Light Orchestra - Livin' Thing16468484052
1737Barry McGuire - Eve Of Destruction16473964051
1738Iggy And The Stooges - Search And Destroy16486624041
1739Johnny Cash - God's Gonna Cut You Down16498894039
1740Tom Waits - Big In Japan16506354037
1741Stereophonics - Dakota18677354037
1742Van Morrison - You Don't Pull No Punches, But You Don't Push The River16517164033
1743Smog - Bathysphere16525554024
1744Wire - Ahead16532564021
1745Eminem & Dido - Stan19077464020
1746Tame Impala - Feels Like We Only Go Backwards6964019
1747Kurt Vile - Wakin On A Pretty Day18507524016
1748Van Morrison - Into The Mystic17967584014
1749Tom Waits - Christmas Card From A Hooker In Minneapolis16549024013
1750Bill Withers - Use Me17179413999
1751The Feelies - Slipping (Into Something)17827833997
1752The Cure - End16574113991
1753Men At Work - Overkill16589523991
1754The Psychedelic Furs - Sister Europe16596453985
1755The Decemberists - 16 Military Wives16602053985
1756Robert Plant - Big Log16615473971
1757Foo Fighters - Everlong18875503969
1758Kraftwerk - Tour De France16623833968
1759Pulp - Lipgloss18008623967
1760Blur - Tender5753954
1761Thom Yorke - Harrowdown Hill16647083952
1762Leftfield - Open Up16654523939
1763Aretha Franklin - Chain Of Fools16686483935
1764Paul Weller - You Do Something To Me17129303935
1765Front 242 - Headhunter16706823932
1766The National - I Need My Girl18805973923
1767John Lennon - Jealous Guy19236703912
1768Nick Cave And The Bad Seeds - The Carny179010693910
1769Explosions In The Sky - Yasmin The Light167410773908
1770Iron & Wine - Sodom, South Georgia16754833902
1771Black Sabbath - Black Sabbath184710113901
1772Anna Calvi - Desire190510343900
1773The Decemberists - The Chimbley Sweep16766083898
1774Vampire Weekend - Walcott16778773897
1775Tame Impala - Let It Happen263896
1776Canned Heat - On The Road Again16786263895
1777Supertramp - Give A Little Bit18266643891
1778Low - Breaker16815383885
1779Suede - So Young185812823879
1780The Gathering - Eléanor16829673876
1781Nick Cave And The Bad Seeds - Higgs Boson Blues7343876
1782Muse - Sing For Absolution17677853874
1783Amatorski - Soldier179510463864
1784Animal Collective - Grass16857303861
1785Tortoise - Four-Day Interval16874503858
1786Edie Brickell And New Bohemians - Circle17288163856
1787INXS - Beautiful Girl19149373854
1788Cocteau Twins - Blue Bell Knoll16884613848
1789The Boxer Rebellion - The Runner16894753847
1790Killing Joke - Eighties16929083840
1791Billie Holiday - I'm A Fool To Want You16937033838
1792Uriah Heep - Gypsy16943913837
1793R.E.M. - Find The River733831
1794Mercury Rev - Nite And Fog16976603824
1795Lush - Never-Never17978873824
1796The Charlatans - Then16986903822
1797The Nits - Red Tape18188573822
1798Aphex Twin - Come To Daddy (Pappy Mix)16993813812
1799At The Drive-In - One Armed Scissor17004153800
1800The Jimi Hendrix Experience - Third Stone From The Sun17024933796
1801Sonic Youth - Schizophrenia17047513790
1802Temple Of The Dog - Say Hello 2 Heaven17054253784
1803Fatboy Slim - Praise You18368623773
1804Janis Joplin - Me And Bobby McGee19187753769
1805Rare Earth - Get Ready17077333763
1806Underworld - Dirty Epic8583763
1807The Chemical Brothers - Block Rockin' Beats17497653761
1808Beach House - Lazuli7403761
1809Can - Mushroom17086033757
1810Phoenix - Lisztomania10853756
1811Suzanne Vega - In Liverpool183310063749
1812CHVRCHES - Lies19618093747
1813Midlake - Acts Of Man9373747
1814Clan Of Xymox - A Day17096883746
1815Gotye - Somebody That I Used To Know17108203744
1816Tool - Stinkfist17113233743
1817ABC - The Look Of Love19259713743
1818The Smashing Pumpkins - Soma17186253730
1819The National - Pink Rabbits7963727
1820The Cure - Maybe Someday17156923726
1821Daughter - Youth6033726
1822∆ - Taro10223717
1823Air - Kelly Watch The Stars6803712
1824Belle And Sebastian - Piazza, New York Catcher7213709
1825Sandy Denny - Who Knows Where The Time Goes?172311823708
1826The Strokes - Hard To Explain190011403708
1827The Jam - Precious17247273701
1828Frank Ocean - Pyramids9653700
1829Bran Van 3000 - Drinking In L.A.196610603699
1830The Yardbirds - Heart Full Of Soul17255713698
1831Belle And Sebastian - The Stars Of Track And Field17264553698
1832Wilco - One Sunday Morning (Song For Jane Smiley's Boyfriend)18119783691
1833Steven Wilson - The Raven That Refused To Sing19515963691
1834Leonard Cohen - One Of Us Cannot Be Wrong17306423683
1835Archive - Dangervisit17324713681
1836The Joy Formidable - Whirring18424353680
1837Yasume - When Audrey Dances17334333674
1838Okkervil River - Black17346213664
1839Adele - Rolling In The Deep17358353663
1840The Orb - Little Fluffy Clouds17586163661
1841Cocteau Twins - Iceblink Luck17364983660
1842Scott Walker - The Old Man's Back Again (Dedicated To The Neo-Stalinist Regime)17747583657
1843Andrew Bird - Sovay17383213646
1844Mumford & Sons - Little Lion Man17394313645
1845Explosions In The Sky - With Tired Eyes, Tired Minds, Tired Souls, We Slept174110063636
1846Dinosaur Jr. - Freak Scene17428393635
1847Autechre - Piezo17437053633
1848Rodriguez - Sugar Man5823629
1849The Waterboys - Too Close To Heaven17869033628
1850Absynthe Minded - My Heroics, Part One17468303626
1851The Streets - Turn The Page17487203616
1852Counting Crows - Round Here17796163611
1853Earth And Fire - Seasons175011983601
1854Boards Of Canada - Everything You Do Is A Balloon10703598
1855Lou Reed & John Cale - Style It Takes17526333597
185613th Floor Elevators - You're Gonna Miss Me175310153595
1857The xx - VCR18147943579
1858Traffic - Dear Mr. Fantasy175510173578
1859Het Zesde Metaal - Ge Zwiegt7263578
1860Interpol - The New175610493573
1861Lambchop - Is A Woman17576393572
1862The Feelies - Away17597263568
1863Grandaddy - Underneath The Weeping Willow17604663567
1864Curve - Faît Accompli17614143566
1865Suede - Still Life190810703565
1866Pearl Jam - Corduroy10083562
1867Yo La Tengo - Autumn Sweater6263562
1868Neil Young - Only Love Can Break Your Heart17626493561
1869Tom Waits - Time17637323561
1870Radiohead - 2 + 2 = 517646023559
1871De La Soul - Say No Go17669383557
1872Rick James - Superfreak176911193550
1873Cake - The Distance17719873546
1874James Carr - The Dark End Of The Street18136643543
1875Supergrass - Richard III17729423540
1876Cocteau Twins - Crushed17736473538
1877Steve Miller Band - Fly Like An Eagle17777143529
1878Grimes - Oblivion8903526
1879Johnny Cash - Delia's Gone '9417809953514
1880The Sisters Of Mercy - Marian (Version)193810453505
1881Adam And The Ants - Stand And Deliver178110753500
1882Gary Numan - Cars6533496
1883Hawkwind - Silver Machine17838353493
1884Nina Simone - Four Women9403488
1885Manu Chao - Me Gustas Tú178510203473
1886Magazine - Feed The Enemy17878453467
1887Rialto - Monday Morning 5:1918746133467
1888Talking Heads - Listening Wind8543461
1889The Cardigans - Carnival17888813460
1890Marillion - Incommunicado17896243454
1891Novastar - The Best Is Yet To Come19138783450
1892Boudewijn De Groot & Elly Nieman - Prikkebeen6573450
1893Holden - The Caterpillar's Intervention18946633447
1894Violent Femmes - Blister In The Sun17919343444
1895Marillion - Grendel17927473440
1896Laurent Garnier - The Man With The Red Face179312453438
1897System Of A Down - Aerials17949263437
1898The Smiths - Asleep17987893423
1899Placebo - Ask For Answers17997063422
1900Mansun - Wide Open Space18011833418
1901Stone Temple Pilots - Plush180210933418
1902The Beatles - For No One18038573416
1903Crowded House - Nails In My Feet18047413415
1904Sonic Youth - Stones180510763412
1905The Kinks - Lola18077813410
1906Primal Scream - Movin' On Up18094733408
1907Marillion - White Russian18108883406
1908Neil Young & Crazy Horse - Danger Bird18123903401
1909Tame Impala - The Less I Know The Better2383391
1910Ministry - Jesus Built My Hotrod18157903382
1911Chic - I Want Your Love18197413379
1912Madrugada - Vocal18215223377
1913Kraftwerk - Computer Love188810333377
1914Nils Frahm - Says2683375
1915The Cult - Love Removal Machine18225933370
1916Metallica - ...And Justice For All18239423370
1917The Motors - Airport10493369
1918Can - Paperhouse18257113365
1919Neutral Milk Hotel - Two-Headed Boy10013363
1920Electric Light Orchestra - Standin' In The Rain182811343359
1921Bob Marley & The Wailers - Could You Be Loved18299373355
1922The Raconteurs - Broken Boy Soldier183213643352
1923Dusty Springfield - Breakfast In Bed13013348
1924Craig Armstrong & Elizabeth Fraser - This Love18355113342
1925Burial - Rival Dealer7543339
1926Eefje De Visser - De Bedoeling6113338
1927Queens Of The Stone Age - A Song For The Dead18378823336
1928Fine Young Cannibals - Johnny Come Home18398743335
1929Metallica - Nothing Else Matters184010883333
1930Fleet Foxes - The Shrine / An Argument10623330
1931The Beach Boys - Caroline, No18416313329
1932Madrugada - Hands Up - I Love You187510873329
1933Wilco - Impossible Germany8243322
1934The Rolling Stones - Tumbling Dice18438733321
1935Wolfmother - Woman194712333321
1936Dire Straits - On Every Street18447723317
1937Rush - Tom Sawyer4463314
1938Laurie Anderson - O Superman (For Massenet)184510933313
1939Bright Eyes - First Day Of My Life6123303
1940Grimes - Genesis5853303
1941The Housemartins - Happy Hour18467613301
1942Anna Calvi - Love Won't Be Leaving19689383298
1943Einstürzende Neubauten - Blume18483583295
1944The Cure - If Only Tonight We Could Sleep18517903285
1945Thelonious Monster - Body And Soul?185210853284
1946The Rolling Stones - Street Fighting Man11293284
1947Ochre - Infotain Me185411453280
1948Deacon Blue - Your Town8863278
1949And Also The Trees - There Were No Bounds18555923270
1950dEUS - Theme From Turnpike191211673261
1951Death Cab For Cutie - Crooked Teeth18594453258
1952Great Lake Swimmers - Merge, A Vessel, A Harbour18607633257
1953Screaming Trees - Nearly Lost You18614983248
1954Tears For Fears - Woman In Chains8853242
1955B-Movie - Nowhere Girl193310373241
1956Madonna - Live To Tell3993235
1957Cloud Nothings - Wasted Days4883234
1958Ride - Birdman18647003229
1959Earth And Fire - Storm And Thunder18658113228
1960Van Morrison - Linden Arden Stole The Highlights18665033226
1961The Beatles - Yesterday18695543221
1962Urge Overkill - Girl, You'll Be A Woman Soon18703733216
1963The Mamas & The Papas - Monday, Monday18718773214
1964Angelo Badalamenti & Julee Cruise - Into The Night7393214
1965Porcupine Tree - Russia On Ice187211813207
1966Townes Van Zandt - Fare Thee Well, Miss Carousel187310583206
1967Scott Mckenzie - San Francisco (Be Sure To Wear Flowers In Your Hair)12233203
1968Arctic Monkeys - Fluorescent Adolescent8023197
1969Curtis Mayfield - Freddie's Dead10063189
1970Primal Scream - Higher Than The Sun18787583185
1971Smokey Robinson And The Miracles - The Tears Of A Clown8983185
1972Arctic Monkeys - Do I Wanna Know?10763182
1973The Rolling Stones - Fool To Cry18815503177
1974The Pogues & The Dubliners - Jack's Heroes18825753177
1975Black Sabbath - Planet Caravan18837913177
1976Prefab Sprout - Appetite188410663177
1977Leonard Cohen - Closing Time18857513176
1978Kendrick Lamar - Swimming Pools (Drank)5703172
1979Editors - An End Has A Start3283172
1980Faithless - We Come 118862153170
1981Peter Gabriel - Digging In The Dirt18896943164
1982Autechre - Second Bad Vilbel18903693162
1983Panda Bear - Bro's18917013162
1984My Bloody Valentine - You Made Me Realise189311053159
1985Caravan - Golf Girl18954513155
1986Shearwater - Rooks11823152
1987Manic Street Preachers - Suicide Is Painless (Theme From M*A*S*H)18972493145
1988Calexico - Cruel18986073138
1989Kings Of Leon - Sex On Fire18998863135
1990Beck - Sexx Laws19014913129
1991Coldplay - Viva La Vida19025673129
1992Nick Cave And The Bad Seeds - Oh My Lord190312073124
1993Les Négresses Vertes - Voilà L'été19045013117
1994Dinosaur Jr. - Little Fury Things19109783104
1995HAERTS - All The Days19489583103
1996Noir Désir - Des Armes19116763101
1997The Strokes - Reptilia19394293097
1998The Stranglers - Skin Deep9773094
1999CocoRosie - Noah's Ark19171623093
2000Saybia - Stranded19197613087